Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.981
Cevap
76
Favori
187.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burda temiz kurulum yaptıktan sonra aldığım ekran görüntüleri...

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım
  • yetkili abilere bi kaç sorum olacaktı. lütfen kesin bilgisi olmayanlar ortalığı karıştırmasın.

anladığım kadarıyla bilgisayarı ne zaman aldığımızın pek bi önemi yok. ben bilgileri sallayarak promosyon kodumu edindim. peki daha sonra alınan bilgisayar ile ilgili fatura vs. istenme gibi bi durum olabilir mi? sakata gelmeyelim

bu 29 liralık yükseltme keyini kullanmak için orijinal windows 7'ye mi sahip olmak mı lazım?
    laptop'ta win 7 hp 64 bit mevcut fakat yarın bi gün laptopu satmaya kalktığımda korsan windows 7 kullanmam gerekebilir. crackli veya deneme sürümü bi win 7 ile bu yükseltme keyini kullanabilir miyim?

son olarak, sizce kullansak da kullanmasak da - kullanmazsam satarım mantığıyla - bu 29 liralık keyi almakta fayda var mı? bu malum satın alma açığının kapatılma veya kampanyanın belirtilen süreden önce sonlandırılma ihtimali var mıdır?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 29 Ekim 2012; 23:30:23 >

•  Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım
  • merhaba arkadaşlar benim birkaç sorum var.

öncelikle lisanslı bir windows 7 kullanıyorum
    1. sorum satın alma işleminde temiz kurulum yerine tüm dosyalarım korunsun seçeneğini seçtim buna rağmen temiz kurulum yapma imkanım var mı?
    2. sorum yükseltme işleminden sonra win 7 lisansıma herhangi birşey olur mu?
  • Yav arkadaşlar ben laptopu geçen sene aldım... Ama tekliften yararlanmak için yeni almış gibi yazdım tarihi ... Bir sorun olmaz demi . başımıza iş almayalım
  • indirip DVD'ye yazdığınızda bootable oldumu benim için bu önemli.
    anlatım için teşekürler. 30 liraya windows komik geldi bu 1 yıllık lisans mı
  • Media center'ı da yükledim

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım
  • Pro sürüm almaya değermi, ultimate falan çıkar mı bunun için ?
  • Anlayabilmiş değilim hala kimimiz temiz kurulum yani sıfırdan kuruyoruz sistemi, kimimiz ise yapamamakta keyi aktif edememekte, düşünüyorüm anlam veremiyorum.
    Not; bende temiz kurulum ve aktivasyon oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aklımda takılan şeyler var şimdi 29tl ödedikten sonra iso dosyası olarak pc ye kaydedeceğiz ve sonra istediğim kadar forumat atabileceğiz win 7 den upgrade yapmadan doğrumudur.? bide bu win 8 pro 64 bit olarak seçeneği vericekler mi
  • şimdi anladığım kadarıyla bazı arkadaşlar inen iso dosyasıyla sıfırdan temiz bir kurulum yapıldığında verilen serialın geçersiz olduğunu belirtmişler. yani sürekli olarak bu keyi kullanmak için w8i w7 üzerine mi kurmamız gerekiyor. eğer böyleyse bedavaya verseler de almanın pek bir anlamı yok bu serialı. biri bu konuda bizi aydınlatırsa çok iyi olur. ona göre alıcam ben de...
  • Emek verilerek güzel bir içerik hazırlanmış.Bir çok sorunun cevabı verilmiş konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3b1r

Pro sürüm almaya değermi, ultimate falan çıkar mı bunun için ?

Ultimate de olupta Pro da olmayan birşey gözüme çarpmadı...Başka sürüm olarak enterprise çıkacak o ise kurumsal müşteriler için ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikarayel

quote:

Orijinalden alıntı: c3b1r

Pro sürüm almaya değermi, ultimate falan çıkar mı bunun için ?

Ultimate de olupta Pro da olmayan birşey gözüme çarpmadı...Başka sürüm olarak enterprise çıkacak o ise kurumsal müşteriler için ...

Cevap için teşekkürler, cidden öyle ise 29 tl ye almak lazım,süper fiyat.
  • İlerde sıkıntı olur mu hile hurdayla aldik daha sonra fazlasini karttan cekmesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: ExaltedTR

İlerde sıkıntı olur mu hile hurdayla aldik daha sonra fazlasini karttan cekmesinler

Satın alırken Yükleme koşullarını okudum ve kabul ediyorum diye bir sözleşme sayfası çıkmadı hiç.Böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Yav arkadaşlar ben laptopu geçen sene aldım... Ama tekliften yararlanmak için yeni almış gibi yazdım tarihi ... Bir sorun olmaz demi . başımıza iş almayalım

Battı balık yan gider... Aldım valla 29 TL'ye indiriyor şuanda 15 dakka kaldı... Hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

şimdi anladığım kadarıyla bazı arkadaşlar inen iso dosyasıyla sıfırdan temiz bir kurulum yapıldığında verilen serialın geçersiz olduğunu belirtmişler. yani sürekli olarak bu keyi kullanmak için w8i w7 üzerine mi kurmamız gerekiyor. eğer böyleyse bedavaya verseler de almanın pek bir anlamı yok bu serialı. biri bu konuda bizi aydınlatırsa çok iyi olur. ona göre alıcam ben de...

bu sorunun cevabı kimsede yok sanırım...
  • quote:

quote:

şimdi anladığım kadarıyla bazı arkadaşlar inen iso dosyasıyla sıfırdan temiz bir kurulum yapıldığında verilen serialın geçersiz olduğunu belirtmişler. yani sürekli olarak bu keyi kullanmak için w8i w7 üzerine mi kurmamız gerekiyor. eğer böyleyse bedavaya verseler de almanın pek bir anlamı yok bu serialı. biri bu konuda bizi aydınlatırsa çok iyi olur. ona göre alıcam ben de...

bu sorunun cevabı kimsede yok sanırım...

yapanlar bunu nasıl yaptıysa nasıl yaptıklarını anlatsalar bızde faydalansak temız kurulum sıfırdan
  • Selamlar.
    Laptop için 29 liralık olanı(orijinal) iso dosyası olarak kaydedip DVD'ye yazdım. Laptopa yükseltme yaptım sorun yok.
    Bugün masaüstü için 70 kusur liralık yükseltme satın aldım. Kullandığım win7 home Premium orjinaldi. Key mailime geldi.
    Tekrar indirmemek için laptop için indirdiğim ve DVD ye yazdığım CD'den masaüstüne yükleme yapıp masaüstünün keyini girdim(75TL aldığım)
    Masaüstüne temiz kurulum yaptım.( komple sürücüyü sildim. Win7 nin kullandığı 100mb alan vs) yani tertemiz HDD ye temiz yükleme yaptım. Bu şekilde birkaç kez silip temiz yükleme yaptım. Zaten etkinleştirmeye gerek kalmadan Windows'u açtığımda etkinleştirilmiş olarak gözüküyordu. En son silip yükledikten sonra etkineştirme bölümü yok oldu. ekranın sağında build 9200 yazısı çıktı. Tarihi 3-4 ay ileri aldığımda etkinleştirme seçeneği çıktı fakat etkinleştiremedim (Temiz yükleme için değil vs yazıyordu)

Şu an indirme merkezinden masaüstü için aldığım iso dosyasını indiriyorum birde onunla deneyeceğim.

Aklıma 2 seçenek geliyor. Birincisi; İlk 3-4 yüklemede sorun olmamıştı bu son yüklemede belki keyi yanlış yazdım diye düşünüyorum. İkincisi; Demek ki bundan sonra bu şekilde yüklenemeyecek.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.