DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Windows 8 skype sorunu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
50.306
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      9 Mesaj
      05 Ocak 2013 11:34:20
      Dün yeni bir laptop aldım (Hp pavilion g6 corei5 3220 vs vs) alır almaz skype'i açmayı denedim fakat açamadım microsoft hesabı istiyor giriyorum kullanıcı adımı ve şifremi sonra Skype ekranı karşılıyor beni yenimisiniz yoksa hesabınız var mı diye hesabım vara tıkladım fakat login ekranı gelmedi ondan sonra kapatıp tekrar açtım bu sefer yeniyim dedim yine aynı şey oldu eğer sorunumu anlamadıysanız resimde atabilirim.

• Yarbay
      3057 Mesaj
      06 Ocak 2013 00:06:11

kulübe hoşgeldin hocam, ben de win8 kurulu yeni bir laptop aldım ama şu ana kadar windows 8 i sevmedim. kullanımı bana göre zorlaştırılmış.. skype bende de microsoft hesabı istiyor.. microsoft herkesin bu hesapları kullandığını sanıyor ya da kullanmamızı istiyor.. bunun çözümünü ben de merak ediyorum..

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      06 Ocak 2013 02:55:08
      Benim neredeyse 10 yıllık hotmail adresim var. İllaki bi zamanlar sizinde vardir, yada olup olmamasi farketmez hotmail e gidip yeni bir e mail adresi alabilirsiniz. bunu aldiktan sonra bilgisayariniza bu windows adresiniz olarak etkinlestiriyorsunuz . windows 8 in amaci . bilgisayarinizi direk sanal ortama baglamaktır size mail gelir öter , size facebooktan bildirim gelir hemen sag ustte uyari olarak cikar görürsünüz illa facebook ta olmaniza gerek yok mesela. Windows 8 yeterince hizlilastirilmis. Skype konusunda hic bir sikinti yasamadim ben direk olarak eski hesabıma baglanabildim, bilgisayarini hotmail hesabiniz ile birlestirin. ve keyfine varin. Gerçekten çok seveceksiniz, eger yeniliklere acık bir insansaniz. Saygılar , iyi forumlar =))

• Binbaşı
      1210 Mesaj
      07 Ocak 2013 17:04:09
      "Skype masaüstü" ile denediniz mi? Sizin denediğiniz muhtemelen skype win 8 uygulaması. Onun yerine Bu Linkten skype masaüstünü indirirseniz sizden microsoft hesabı istemez.

• Çavuş
      87 Mesaj
      07 Ocak 2013 21:48:49
      Skype Masaüstü Kullanın sanırım Skype Windows8 diye verilen sürümünde sıkıntılar mevcut . Ben normal versiyonu yükledim sorunsuz kullanıyorum . İster microsoft hesabı yani MSN de kullandığınız hotmail.com veya hotmail.com.tr hesaplarınız ister eskiden kullandığınız skype hesaplarını kullanabilirsiniz ben hepsini test etttim bende şu an için bir sorun yok .

• Er
      14 Mesaj
      27 Mart 2013 23:33:53
      Windows 8 de kullandığım hesap adımla skype açtığım zaman , bildiğiniz gibi Messenger kullanılmıyor, oturum açılıp bir kaç sn sonra skype çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Farklı adresler ile problem olmuyor.. Konu ile ilgili bilgisi olan bir arkadaşımız vr mıdır, yardımcı olabilir misiniz?

logosfs
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      28 Mart 2013 17:37:28
      yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ben de win 8 kullanıyorum ve masaüstüne indirdim. o şekilde denemen de fayda var.

Gitarist&Solist
      Photoshop - Fireworks - Dreamweaver - Premiere

Web Tasarim-Logo Tasarim-Dergi Tasarim

Avatar göz rengim psikolojimi tarif eder.
    • Er
      1 Mesaj
      18 Nisan 2013 16:55:15
      skype windows metro ekranında , oradan masaüstüne nasıl taşıyacağım , dosyanın yerini bulamıyorum ...yardım lütfen

• Yarbay
      2333 Mesaj
      18 Nisan 2013 19:56:29
      quote:

Orijinalden alıntı: osirkeci

skype windows metro ekranında , oradan masaüstüne nasıl taşıyacağım , dosyanın yerini bulamıyorum ...yardım lütfen

Onu taşıyamazsınız ikisi farklı programlar, nette Skype desktop versiyon diye arayın, indirin, kurun..

ASRocK 880GM-LE FX, Phenom II X4 B55 3.9ghz, Kingston HyperX Dual DDR3 1800Mhz 4096Mb, AMD Radeon HD4250, Samsung HD103SJ 1 Tb, Samsung SP2504C 250 Gb, Samsung Writemaster DVD RW Lightscribe External, Twinhan Starbox TV Satelitte USB, HP Compaq LA2306x 23" FHD LED Widescreen, Canon Pixma MG5350, Canon Ixus 60, Jiayu S3 Advanced, Zopo ZP998, Thl W200S, Win XP Home SP3 32-Bit, Win 8 Pro 64-Bit with Media Center
    • Yüzbaşı
      458 Mesaj
      05 Haziran 2013 16:55:03
      Birazcık hort.Bende METRO(MODERN IU) ekranına SKYPE uygulamasını yükleyemedim bir türlü..Mağazadan indiriyorum "yükleniyor" diyip öylece kalıyor.Nette de sorun yok anlamadım ki

PARS BİLİŞİM&UYDU
    • Er
      6 Mesaj
      13 Haziran 2013 12:11:13
      Arkadaşlar bende skype programını yeni yükledim facebook ile senkronize ettim fakat. Skypede yazdıgım yazılar 2li 2li oluyor bunun gibi
      Selam
      Selam
      Nasılsın
      Nasılsın
      Şeklinde oluyor . Ben ayarlardan anlamadım bileniniz varsa yardımcı olabilir mi ?

• Çavuş
      43 Mesaj
      25 Haziran 2013 18:30:05
      quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

"Skype masaüstü" ile denediniz mi? Sizin denediğiniz muhtemelen skype win 8 uygulaması. Onun yerine Bu Linkten skype masaüstünü indirirseniz sizden microsoft hesabı istemez.

Teşekkür ederim hocam. +1

• Binbaşı
      1864 Mesaj
      12 Temmuz 2013 10:23:49
      quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Hocam size nasıl teşekkür etsem az. o win8 in skype app ı ne lanet ne rezil birşeydi ya. Arkadaşlarla oyun oynarken oyna girince ses kesiliyordu ya

sağolun hocam google da ararken buldum postunuzu eyvallah

• Onbaşı
      37 Mesaj
      16 Temmuz 2013 01:44:55
      bende teşekkür ederim

• Yarbay
      4007 Mesaj
      16 Ağustos 2013 01:49:52
      masa üstü versiyonu indirin. win 8 le gelen illa microsoft hesabı istiyor.zorlamı ...

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
    • Teğmen
      231 Mesaj
      16 Ağustos 2013 15:33:55
      quote:

Orijinalden alıntı: thebn

Dün yeni bir laptop aldım (Hp pavilion g6 corei5 3220 vs vs) alır almaz skype'i açmayı denedim fakat açamadım microsoft hesabı istiyor giriyorum kullanıcı adımı ve şifremi sonra Skype ekranı karşılıyor beni yenimisiniz yoksa hesabınız var mı diye hesabım vara tıkladım fakat login ekranı gelmedi ondan sonra kapatıp tekrar açtım bu sefer yeniyim dedim yine aynı şey oldu eğer sorunumu anlamadıysanız resimde atabilirim.

Bende Sorun yok 10 numara çalışıyor netten Hotmail.com 'dan gir sonra tekrar dene

• Er
      13 Mesaj
      28 Eylül 2013 13:33:55
      Windows 8 ile Skype kullanımını başlatırken microsoft hesabı istediği hatta farklı yerlerde bile ihtiyaç duyduğu doğrudur.
      Eskiden kullandığım skype hesabımla aktif hesabımı karıştırınca hatalı olanla kaydolmuş oldum.
      "Windows şifresini değiştirin, düzelir" diyen yorumların sonuçsuz olduğunu hemen söylemeliyim.
      İlk çözüm onu buldum ve denedim. Külliyen yalan ve hiçbir sonuç vermiyor. Sadece şifrenizi değiştirmekle kalıyorsunuz.
      Win8 Skype içerisinde oturum kapatma yok. Bu işi yapmanın yolu webden skype hesabına login olmak ve oradan bağlantıyı iptal etmektir.
      Webden düzenleme sonrası windows içinde tekrar mikrosoft hesabı ile giriş yapıyorsunuz. Ardından yeniden ve doğru hesapla skype girişiniiz yapıyorsunuz.
      İşte sonuç...

Aşağıda bu işlemler için gerekli yönlendirmeyi içeren linki de görebilirsiniz.

https://support.skype.com/en/faq/FA12211/how-do-i-unlink-my-skype-and-microsoft-or-facebook-accounts

• Teğmen
      100 Mesaj
      11 Ekim 2013 19:31:26
      merhaba arkadaşlar, win8'e skype kurduğumdan bu yana bela oldu başıma benim sorunum burada yazılanlardan tamamen farklı

skype karşıdaki kişiye mesaj gönderiyorum, oda bana gönderiyor ama bir süre sonra mesaj listelenmesi karışıyor

diyelim ki iki tarafta 10 mesaj göndermiş olsun, 11. mesajı gönderdiğim de en altta çıkması gerekirken eski mesajların içinde bir yerde çıkıyor, aynı şekilde karşı taraf bişey yazdığında en altta görünmesi gerekirken oda eski yazışmalarımızın içinde çıkıyor

skype silip yükledim, güncelledim, win8 de oldukça güncel :) metro kullanımıda aynı şekilde davranıyor.

bu sorunla karşılaşan, çözen yada önerisi olan varmı ?

• Çavuş
      53 Mesaj
      17 Aralık 2013 23:43:06
      Microsoftun işleri bir düzgün iş yapsa şaşarım zaten Piyasada alanında rakip yok tabi rahat.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.