Şimdi Ara

Windows 8 pro paketlerinden hangisini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk defa PC topladım. İlk başta arkadaşım win 7 kurdu. Ama yarın yeni ssd disk alacağım. Sistemi de ona kuracağım. Kurmuşken de win 8 alayım diyorum. Win pro 64 alacağım ama hangisini alacağım bulamadım. Vatan'a baktım "yeni bilgisayarla verilir diyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/isletim-sistemi/microsoft-fqc-05979-windows-8-pro-64-bit-turkce/productdetails.aspx?I_ID=62812

Yükseltme de işime gelmez herhalde sistem kurulu olmayan ssd için.
    http://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0%C5%9Fletim%20Sistemi/microsoft-3ur-00042-windows-8-pro-32-bit--64-bit-turkce-yukseltme/productdetails.aspx?I_ID=62808

Bir de GGK var. Bu mudur almam gereken?
    http://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0%C5%9Fletim%20Sistemi/microsoft-4yr-00071-ggk-windows-8-pro-ggk-64-bit-tukce-get-genieue-kit/productdetails.aspx?I_ID=65216

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Windows 8.1 tam surumu cikana kadar bekle ondan sonra al simdilik istersen windows 8 pro al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok zaten Win 8 pro 64 alacağım. Ama yukarıdaki linkler kafamı karıştırdı. Win 8 pro 64 almak istiyorum yanında "sadece yeni bilgisayarla verilir" yazıyor. GGK olanı mı sipariş etmeliyim?
  • bjorn B kullanıcısına yanıt
    8.1 i bekle.

• Lisanslı Win 8'lere zaten 8.1'e upgrade ücretsiz olacakmış. Microsoftun sitesinde yazıyor. Hazır Bayram tatili varken sistemi, driverları programları bir sürü zımbırtıyı kurayım evdeyken istiyorum. O yüzden bu yukardaki linklerden hangisini almalıyım merak ediyorum?
    Birinci linkteki alınacak ikincisi yükseltme için birincisi alınacak.

• Teşekkürler. Peki "sadece yeni bir bilgisayarla verilir" yazısının bana bir etkisi olmaz değil mi? Bir de GGK nedir tam olarak? Araştırdım ama microsoftun motomot tercümelerinden anlaşılmıyor bir şey.
    Alırken görevli arkadaşa da danışın ggk nedir bilmiyorum gerçekten.

• fazla para vermene gerek yok al bi yükseltme sürümü kur win 7 yi ondan sonrada win 8, ondan sonrada acronislede güzel bir yedek alırsın sürekli ondan geri yüklersin, zaten ayda yılda bir format atıyorsun inan bana dostum aradaki fiyat farkına değer,
  • quote:

Orijinalden alıntı: romanadamita34

Windows 8.1 tam surumu cikana kadar bekle ondan sonra al simdilik istersen windows 8 pro al

8.1 iğrenç olmuş birader
  • 8.1 çıkmayacak boşa bekleme güncelleme olacak sadece ama o da işe yaramayacak :) win8 çöptür 5-6 ay sonra tarih olacak :) Win7 x64 ile devam et yakında sp2 si gelecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 10 Ekim 2013; 9:43:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.