Şimdi Ara

WİNDOWS 8 KEYİNİ WİNDOWS 8.1 DE KULLANMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • trityum (4 mesaj) EfeYakupKarahanlı (2 mesaj) cmldrs (2 mesaj) ErKaN-23 (2 mesaj) cagataybas (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj) Tablet (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 8 >> WİNDOWS 8 KEYİNİ WİNDOWS 8.1 DE KULLANMAK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    180 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar
    Elimde Orjinal windows 8 anahtarı bulunuyor bu anahtarı windows 8.1 formatı sırasında kullanabilir miyim? Hiçbir yerde windows 8 iso dosyasını bulamadığım için. Teşekkürler.

|
    |

8 keyini 8.1 için kullanamazsın. Sendeki 8 in hangi sürümü? Özelden pro linki veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trityum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    anladım hocam saolasın ben torrent aradım heryerde ama bulamadım doğru dürüst. Birşey daha soracağım windows 8 i kurup orjinal key i girip etkinleştirdikten sonra win10 a güncelleyebilir miyim? Ayrıca daha sonra format attığımda win10 olarak aynı keyi kullanabilir miyim?

8 keyini 8.1 de kullanırsın ben çok kullandım, 8.1 formatında ben geçici bir key kullanıyordum zamanında microsft vermişti bubları kurulumdan sonra kendi lisansını tekrar giriyorsun çok kez format attım, sana tavsiyem 8 kur hemen 10 a güncelle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErKaN-23 -- 3 Şubat 2016; 11:33:22 >
    |
    |

aynen bende öyle yapacağım win10 gayet iyi çünkü. Peki daha sonra win10 format atarsam usb den aynı keyi kullanabilir miyim yoksa her defasında önce win8 kurup sonra güncellememi yapıcam?
    |
    |
    ErKaN-23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

win 10 a kendi lisansınla bir kere yükseltme yaptığın zaman artık keye ihtiyacın kalmıyor win 10 formattan sonra internete bağladığında bilgisayarını otomatik tanıyor ve etkinleştiriyor, kurulumda da win key sorduğunda atla diyeceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

tamamdır çok teşekkür ederim.
    |
    |
    ErKaN-23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

8 keyini 8.1 için kullanamazsın. Sendeki 8 in hangi sürümü? Özelden pro linki veriyorum.

Hocam bi linkte ben alabilirmiyim lutfen.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    7102 Mesaj

Özelden linki atıyorum. Etkinleştirme sana kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cagataybas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1531 Mesaj
    Bilgisayrda lisansli olarak var ama isosu yok hocam etkinlestirme sorun degil insallah :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5270 Mesaj
    Gerçi sorun çözülmüş ama bilgi olması açısından söyleyeyim, "Windows 8 kullanırken Windows 8.1'e geçtiğimizde temiz kurulumu herhangi bir çalışan Windows 8.1 keyi ile yapıp daha sonra Windows 8 keyini girerek etkinleştire biliyorduk."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 5 Şubat 2016; 13:09:20 >
    |
    |
  • Yarbay
    5270 Mesaj

Windows 10'a yükseltme yaptıktan sonra artık yeniden yüklerken key girmene gerek yok, sıfır kurulum yaparken key giriş ekranını boş bırakıp geç yüklendikten sonra etkinleşmiş olacak.

Zaten yukarıda yazdıklarımın aynısı ErKaN-23 arkadaşımız da yazmış, görmemişim!
    (Foruma bir haller oldu eskiden tekrarlanan mesajlarımızı sile biliyorduk şu an silinemiyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 5 Şubat 2016; 13:10:57 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kripto para haberleri
SEO
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.