Şimdi Ara

windows 8 görev çubuğu başlat menüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugün windows 8 kurdum bilgisayarıma, ilk başlarda alışmakta biraz sıkıntı çektim ama şimdi ufak ufak çözüyorum, tek alışamadığım nokta windows 7'de sol alt kenarda görev çubuğunda olan başlat menüsü 8'de yok gibi, google'dan baktığımda bazı ekran görüntülerinde bunun olduğunu gördüm windows içinden nasıl yapıldığını öğrenemedim bir türlü;

bunun nasıl yapılabileceğine dair bilgi verebilir misiniz rica etsem?

teşekkürler şimdiden.

• Windows 8' de başlat menüsü olmadığından herkes start menü programları yukluyor... Classical Shell isimli programı kur start menüsü oluşturuyor...
  • yapmana gerek yok hocam win blue haziranda guncelleme aticak ve baslay menusu gelecegi soyleniyor ve yukleyecegin program defender guncellemesini durduruyor belirtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inbalancee

yapmana gerek yok hocam win blue haziranda guncelleme aticak ve baslay menusu gelecegi soyleniyor ve yukleyecegin program defender guncellemesini durduruyor belirtim

8 aydır Classic Shell kullanıyorum, defender güncellemesini durdurduğu doğru değil, başınıza geldiyse bir başka nedeni vardır..
  • ofisimdeki 12 pc emde win 8 orjinal surum yuklu hepsi ile ayni sorunla karsilastim tekrar formatladim hepsi suan guncellestirme atiyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler. başlat menüsünün olmaması biraz hayal kırıklığı oldu benim için.

biraz önce farkettiğim bir durum var, sürücülerin boyutlarını gösteren rakamlar ile sürücü içindeki boyutlar birbirinden farklı gözükmekte. arada 3.3 gb'lık fark gözükmekte. Taze kurulmuş bir sistem, çok fazla program yok içinde, office dahil. aynı durum d sürücüsünde de geçerli.

c içindeki dosyaları (gizliler dahil) seçip sağ tıklayıp boyuta baktığımda

c'ye sağ tıklayıp baktığımda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.