Şimdi Ara

windows 8 geldi powerpoint gitti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
15.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben windows7'yi 79 lira vererek windows 8'e yükselttim. World ve Exel kullanabiliyorum ama powerpoint için satın almam mı gerekiyor?

• Sorunuz pek anlaşılmıyor, kullandığınız office sürümü içinde powerpoint varsa kullanabilmeniz gerekir, office 2003 ise win 8 desteklemiyor, o yüzden çalışmıyor olabilir..
  • Hocam exel ve word office 2010 starter olarak gözüküyor ama ppt uzantılı sunum dosyanı açmaya çalışdığımda şu resim çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: unfortunate_hero

Hocam exel ve word office 2010 starter olarak gözüküyor ama ppt uzantılı sunum dosyanı açmaya çalışdığımda şu resim çıkıyor.

Demek ki starter sürümünde powerpoint yok. Bu durumda 3 seçenek var;

1- Powerpoint barındıran en ucuz ofis sürümü 175 TL civarında (MS Office Öğrenci & Ev), onu satın alırsınız.

2- İşe yarar ücretsiz bir başka ofis programı daha yükleyip onun powerpoint özelliğinden yararlanırsınız, benim tavsiyem Softmaker Office, ücretsiz sürüm için indirme adresi,
    http://www.freeoffice.com/en/download

3- Devşirme bir ofis 2010 bulup yüklemek.

EK: Gönderdiğiniz resimde ücretsiz PP Viewer yükleme seçeneği var, onu yüklerseniz PP dosyalarını açabilir, ama üzerinde düzeltme yapamazsınız ve başka bir PP dosyası yaratamazsınız, bu sadece bir görüntüleyicidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motan -- 8 Ocak 2013; 15:09:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Motan

quote:

Orijinalden alıntı: unfortunate_hero

Hocam exel ve word office 2010 starter olarak gözüküyor ama ppt uzantılı sunum dosyanı açmaya çalışdığımda şu resim çıkıyor.

Demek ki starter sürümünde powerpoint yok. Bu durumda 3 seçenek var;

1- Powerpoint barındıran en ucuz ofis sürümü 175 TL civarında (MS Office Öğrenci & Ev), onu satın alırsınız.

2- İşe yarar ücretsiz bir başka ofis programı daha yükleyip onun powerpoint özelliğinden yararlanırsınız, benim tavsiyem Softmaker Office, ücretsiz sürüm için indirme adresi,
    http://www.freeoffice.com/en/download

3- Devşirme bir ofis 2010 bulup yüklemek.

EK: Gönderdiğiniz resimde ücretsiz PP Viewer yükleme seçeneği var, onu yüklerseniz PP dosyalarını açabilir, ama üzerinde düzeltme yapamazsınız ve başka bir PP dosyası yaratamazsınız, bu sadece bir görüntüleyicidir..

Evet hocam asıl amacım o yazıları word'e aktarmak viewer özelliği işime yaramıyor açıkcası. Teşekkürler

• İşletim sisteminizi Upgrade etmenizin sebep olabileceği bir durum değil yaşadığınız durum. Elinizdeki Office 2010 ürünü Starter versyon ( ücrestsiz sunulan, sistem üreticisi versyonu) bu versyon ile, Word ve Excel ürünlerinin kısıtlanmış ve reklam ihtiva eden sürümlerini kullanabilirsiniz. Diğer MS Office yazılımları için satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.

İyi günler.
  • sendeki sürüm ofice starter oldugu için power point win 8 tarafından desteklenmıyor olabilir. office professional plus sürümünü yükle. yardım için pm atabilirsin.
  • office 2013 professional plus ta çıktı bu arada. bilğiniz olsun arkdaslar.
  • Skydrive'da ücretsiz Office web uygulamaları var, orada her türlü ofis dosyası oluşturulup açılabiliyor. Bir de onu denemenizi öneririm.
  • Father Torque hocam sanırım ofis online dan bahsediyorsunuz?
  • Meraba Hocam
    Libre Office adlı bir program var kullanabilirsiniz.
    Buyrun:
    https://tr.libreoffice.org/indir/libreoffice-taze-surum/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.