Şimdi Ara

windows 8 de oyun oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar ben 1 hafta kadar önce windows 7 den windows 8 e geçtim, genel gözlemlerim pc min hızlandığı yönünde ancak geçen gün nfs most wanted 2012 yi yükledim. w7 de nfs yi 55-60 fps oynarken w8 de 40-55 fps arası oynayabiliyorum. aklıma olası bir kaç neden geldi, bunlardan biri W7-W8 değişikliği. 2.si ekran kartı sürücüsü(W7 de iken 12.11 sürücü ile oynuyodum W8 le beraber 13.1 yükledim) . 3. sü oyunu W8 de yüklemeden önce anakartıma bios update i yaptım (bios etkiler mi bilmiyorum ama belirteyim dedim) Sistemim amd 1090t, ati 5850, 8gb ram Cevaplarınız bekliyorum...

• İşletim sistemi-bazı grafik kart sürücüleri-bazı oyun yazılımları üçlüsü henüz istenen düzeyde uyum içinde değil bugüne kadar okuduklarımdan anladığım. Yakın zamanda bazı oyunlara yamalar veya yeni sürümler gelmesi bekleniyor bu konuyla ilgili, paralel olarak ekran kartı sürücüleri de yenilenecek tabii. Canınızı sıkmayın, kısa zamanda düzelir bu konular.

Başarıyla yapılmış bir bios güncellemesi sisteme artı getirir, eksi getirmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.