Şimdi Ara

Windows 8.1 yükleyip memnun olan var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
19.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Surrealist86

Başlat menüsünün olduğu kısıma sağ tıklayınca bilgisayarı kapat seçeneği ekliyordum yardımcı programlarla, bu versiyonda onu kendileri eklemişler.
    Şu kitaplıkları gereksiz olarak görüyordum onu da Bilgisayarın içine sıkıştırmışlar.(Silmeyi denemeyin) Bu arada çeviriden mi bilmiyorum "Bu Bilgisayar" yazıyor Bilgisayar ikonunda.
    En önemli değişimlerden biri bence bilgisayar açıldığında direkt masaüstünün açılmasını seçebilmek.
    Ön izleme sürümü olmasına rağmen biraz daha stabil gibi görünüyor.

direkt masaüstünün açılmasını nereden ayarlıyoruz
  • Görev çubuğu ayarlarına yeni menü gelmiş @ghostweb

Windows 8.1 yükleyip memnun olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root -- 5 Temmuz 2013; 11:05:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surrealist86

Görev çubuğu ayarlarına yeni menü gelmiş @ghostweb

Windows 8.1 yükleyip memnun olan var mı?

teşekkürler

• neden bizim pardusçular bu konularda ses getirici işler yapmıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Dostum ben yüklemeye çalışıyorum keyimi kabul etmiyor.

Düzeltme: microsoftun sitesindeki ile yükledim. sonra kendi anahtarımı girdim kabul etti ama watermark duruyor

bende de watermark gitmedi orjinal key olmasına ragmen.
  • windows 8 i hiç beğenmedim derhal sildim 7 e döndüm. 8.1 i indirme gereği bile duymuyorum. onu indirecek kotaya zamana yazık

adamlar başlat menüsünü bile çok görmüş
  • windows 8.1 gerçekten harika olmuş.başlat butonu sağ tıklayınca bilgisayarı kapatmadan tutun bir çok menüyü içermekte.hareketli menü çok hoş.hız olarakta 8 den daha hızlı ve stabil geldi bana.tavsiye ederim düşünen arkadaşlara.
  • Tam bir rezalet.. Antivürüs Norton 2013 çalışmamaya başladı.. Toshiba'nın kendine ait olan hemen hemen hiçbir programı açılmıyor..ayrıca usb3.0 kapısı , Apple ürünlerini görmemeye başladı.. Ne iphone ne de ipad i bağladığımda tepki yok.. Daha bir sürü eksiklik...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

windows 8.1 gerçekten harika olmuş.başlat butonu sağ tıklayınca bilgisayarı kapatmadan tutun bir çok menüyü içermekte.hareketli menü çok hoş.hız olarakta 8 den daha hızlı ve stabil geldi bana.tavsiye ederim düşünen arkadaşlara.

Tamam ama dostum zaten o köşeye sağ tıklayınca çok işlevli menü gözüküyordu diye hatırlıyorum.Bu yeni gelen bir özellik değil bence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperium

windows 8 i hiç beğenmedim derhal sildim 7 e döndüm. 8.1 i indirme gereği bile duymuyorum. onu indirecek kotaya zamana yazık

adamlar başlat menüsünü bile çok görmüş

başlat menüsümü kaldı artık.. çağ atlayın biraz.. inadınızı kırsanız metronun, başlat menüsünü 5 e katladığını anlayacaksınız ama nerde.. ha bu arada umrumda değil 7 ye dönmeniz.. isterseniz 98 kurun hiç farketmez... ayrıca yanlış anlamayın ucuz fanlık yaptığım yok yalnız o çok sevdiğimiz win 7, 8 in yanında çöplük benim gözümde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light-Yagami

quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

windows 8.1 gerçekten harika olmuş.başlat butonu sağ tıklayınca bilgisayarı kapatmadan tutun bir çok menüyü içermekte.hareketli menü çok hoş.hız olarakta 8 den daha hızlı ve stabil geldi bana.tavsiye ederim düşünen arkadaşlara.

Tamam ama dostum zaten o köşeye sağ tıklayınca çok işlevli menü gözüküyordu diye hatırlıyorum.Bu yeni gelen bir özellik değil bence?

evet ama kapat işlevi yoktu.onuda koydular hala başlat menüsü isteyenlere sözüm.şu an çok kullanışlı.
  • Başlat menüsünü kaldırmakla mı çağ atlanıyor? Güldürmeyin adamı... Dikkatimi çekti windows 8 kuran herkesin ilk yaptığı şey start8 veya classical shell gibi 3. parti başlat yazılımları kurmaları... Windows 7' ye gelince sanırım bir efsane olarak uzun yıllar kullanılmaya devam edecek...
  • Ben Windows 8 kullanıyordum.Windows 8.1'i çok merak edip kurdum ve hiç pişman değilim.Yalnız bu önizleme sürümüymüş.Çok nadirde olsa görev çubuğu kayboluyor sonra oradaki programlar falan geri geliyor.Nadiren bu hatayı alıyorum.Başka hata almadım.Kurdum 3 gün kullandım Windows 8'den sonra yenilikler nelerdir anlayamadım açıkçası.Ama sonra şuradaki arkadaş sağ olsun yardımcı oluyor.

http://www.windows8li.com/2013/07/windows-81-yeni-ozellikler-ve.html

Mesela başlangıç ekranı üzerindeki fayansların artık otomatik olarak eklenmediğini fark etmemiştim.Aero özelliği gelmiş fark etmedim onuda.Daha bir sürü yenilik var.En önemliside başlat menüsü geri geldi.Yani sağ tıklayınca açılıyor.Orada ikonu görmek bile rahatlatıyor insanı.Meğer derdimiz ikonmuş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

Başlat menüsünü kaldırmakla mı çağ atlanıyor? Güldürmeyin adamı... Dikkatimi çekti windows 8 kuran herkesin ilk yaptığı şey start8 veya classical shell gibi 3. parti başlat yazılımları kurmaları... Windows 7' ye gelince sanırım bir efsane olarak uzun yıllar kullanılmaya devam edecek...

yeniliklere açık olun.. sen şimdi mail falanda kullanmıyorsundur mektupmu atıyorsun.?
  • Email mi kaldı yaaa! Şimdi watsapp var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: superrrsonic

Ben Windows 8 kullanıyordum.Windows 8.1'i çok merak edip kurdum ve hiç pişman değilim.Yalnız bu önizleme sürümüymüş.Çok nadirde olsa görev çubuğu kayboluyor sonra oradaki programlar falan geri geliyor.Nadiren bu hatayı alıyorum.Başka hata almadım.Kurdum 3 gün kullandım Windows 8'den sonra yenilikler nelerdir anlayamadım açıkçası.Ama sonra şuradaki arkadaş sağ olsun yardımcı oluyor.

Mesela başlangıç ekranı üzerindeki fayansların artık otomatik olarak eklenmediğini fark etmemiştim.Aero özelliği gelmiş fark etmedim onuda.Daha bir sürü yenilik var.En önemliside başlat menüsü geri geldi.Yani sağ tıklayınca açılıyor.Orada ikonu görmek bile rahatlatıyor insanı.Meğer derdimiz ikonmuş :D

Aero nerede göremedim?

• quote:

quote:

Ben Windows 8 kullanıyordum.Windows 8.1'i çok merak edip kurdum ve hiç pişman değilim.Yalnız bu önizleme sürümüymüş.Çok nadirde olsa görev çubuğu kayboluyor sonra oradaki programlar falan geri geliyor.Nadiren bu hatayı alıyorum.Başka hata almadım.Kurdum 3 gün kullandım Windows 8'den sonra yenilikler nelerdir anlayamadım açıkçası.Ama sonra şuradaki arkadaş sağ olsun yardımcı oluyor.

Aero nerede göremedim?

Windows 8'de yok ama Windows 8.1'de var.Saydam cam özelliği yani.Çok daha güzel gözüküyor sistem.Siz sanırım Windows 8.1 kullanmadınız henüz ?

• quote:

quote:

quote:

Aero nerede göremedim?

Windows 8'de yok ama Windows 8.1'de var.Saydam cam özelliği yani.Çok daha güzel gözüküyor sistem.Siz sanırım Windows 8.1 kullanmadınız henüz ?

Kullandım da aeroyu göremedim.. Nereden etkinleştiriyorsun?

• win 8.1 final sürümü çıksın ozaman bakarız . hiç acelem yok. Vista da faciaydı ama son çıkan final sürümü ile stabil hale geldi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aero nerede göremedim?

Kullandım da aeroyu göremedim.. Nereden etkinleştiriyorsun?

Ben etkinleştirmedim, varsayılan olarak açık geldi.Sanırım sen kapatmışsın.Ama nasıl açılacağını bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.