Şimdi Ara

windows 8.1 oyun açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün bilgisayara format attırdım win10 dan win8.1 e geçtim gece pubg yükledim ve oyun açılmadı, açılıyor gibi oluyor ama açılmıyor hiç bir hata felanda vermiyor. biraz araştırdım bir kaç farklı şey denedim hiç birisi olmadı. ne yapmam lazım format attırmaktan başka yapacak bişey yok mu ?

• Oyun orijinal mi, ilaçlı mı? Ayrıca c++ yazılımlarının, 2005-2013 arası tümünü kur. Eğer işletim sistemi 32 bit ise sadece x86 olanları, 64 bit ise hem 32 bit hem de 64 bit olanları kur. Ayrıca directx ve netframework ü de güncelle. Tabi ekran kartını da unutma.

Aslında tüm bunlardan önce uyumluluk modunu çalıştır. Açılmazsa yukarıda yazdıklarımı uygula.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 14 Mayıs 2017; 2:6:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu steamdan aldım orjinal, 150 saatim var formattan öncesine kadar sürekli oynuyordum. uyumluluk modunu yaptım olmadı, yapmadığım tek şey windowsu güncellemek, son olarak onuda deneyeceğim
  • Steamde oyun dosyalarını doğrula düğmesine bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otçu Panda

oyunu steamdan aldım orjinal, 150 saatim var formattan öncesine kadar sürekli oynuyordum. uyumluluk modunu yaptım olmadı, yapmadığım tek şey windowsu güncellemek, son olarak onuda deneyeceğim

Güncelleme yap. Eğer düzelmezse yukarıdaki arkadaşın dediğini dene. O da olmazsa benim yazdıklarımı dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windowsu güncelledim ve oyun açılmaya başladı tam seviniyordum bu seferde oyun içine girince ''failed to initialize steam'' hatası oluyor ve oyunda lobiye geçemiyorum, kafayı yicem artık ne lanet birşeymiş bu win8
  • failed to initialize steam hatası veriyor şimdide oyun içerisinde lobiye gidemiyorum bununla ilgili fikri olan var mı?
  • Bazı Oyunlar Sistem özelligi yetmese bile yüklenir.
    RAM CPU GPU Gibi onlar oyunu etkilemez.
    İş ekran kartında bitiyor.
    arkadaş 8gb ram ile gtx 980 kullanıyor.
    ekran kartını güncelle yada çalışıyorsan maaşından 250 tl kopartıp bilgisayarcıdan yeni bir ekran kartı taktır.
    Not : ekran kartı program ile degiştirilmez yedeklenmez!
    Sadece Ekran kartı çıkartılıp yenisi takılmalıdır.
    Sadece kullandıgınız ekran kartı güncellenir.
    İyi forumlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.