Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor

264
Cevap
3
Favori
8.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    554 Mesaj
    Ben hala win7
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: umut_baris

Alem bakar xp akar.

Resim küçük gözüksün diye 1024x768 yaptın demi çözünürlüğü? Günlük böyle kullanmıyorsun yani
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Yarbay
    2086 Mesaj
    İsabet olmuş. Ben de belli bir süredir geçmeyi düşünüyorum ama oyunlar kafamı kurcalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERFEROS -- 30 Mayıs 2013; 19:53:02 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

Saçmalık, yüklemem ki. Başlatı PC yi açıp kapatmak için kullanıyorlar sadece.. Görünümü çok itici geliyor artık.

Ben laptopı aldığım gün, sırf BAŞLAT yok diye, düğmeden kapattım.
    |
    |
    o wallpaperi nerde buluruz acaba?

edit:
    buldum ama sosyal mesajlısı var sosyal mesajsızı lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi George Jetson -- 30 Mayıs 2013; 20:07:55 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Cann

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Alem bakar xp akar.

Resim küçük gözüksün diye 1024x768 yaptın demi çözünürlüğü? Günlük böyle kullanmıyorsun yani

Evet. TV 1080p.
    |
    |

-Milli Kayınço-

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    yoksa siz hala kullanmıyormusunuz

Orijinalden alıntı: Great Turk

windiws 95 e de güncelleme bekliyoruz

:)))
    |
    |
  • Yarbay
    3291 Mesaj
    Bana göre W8 bu güne kadar en kullanışlı windows sürümü. Başlat artık sıktı kaç yıldır var... Değişiklik gerekiyordu şuan metro arayüzü bunu sağladı.Sol alttaki tuş metro arayüzüne girmesi tercihimdir.

Ayrıca en önemli nokta istenirse bilgisayar masaüstü ile açılacak deniyor. Bu şekilde bir ayarlama yapıldığında Metro arayüzü Windows Logo lu tuşa basana kadar tamamen servisleri herşeyiyle birlikte kapalı kalmalı. Oyun,render vs işlemler yaparken biraz olsun performans artışı sağlanır.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kötüde yapsa iyide yapsa yine windows kullanmak durumundayız

windows 8.1 herhangi bir değişiklik olmasa bile hiç bir zaman windowssuz yapamayacağımızı biliriz.zira windowsu windows yapan arayüz değildir.

windows 8 gayaet stabil bir sistem.tabi işletim sisteminden anlamayan adam fazlaca olduğundan alternatifleri kullanmak zoruna gitti.değişime karşı çıktı çünkü keyfi yemedi...şahsen ben başlatsızda olsa windows kullandım kaç aydır.gayetde memnundum.haber uygulamalarını indirip her gün tam ekran tadını çıkardım.kapatmak için binbir türlü yolu varken ve vay efendim bilgisayarı kapatmak için şu kadar tıklamamız gerekiyor diyenlere inat ben rastgele kasanın üzerine dayadığım ayağımın başparmağı ile pcyi kapattım.

bence windowsdan görev çubuğuda kalksın.ben her türlü windowsu kullanabilirim nede olsa ve bu şekilde en azından bir ayrışma gerçekleşir.hani bir tür elek gibi düşünün.en azından daha sonraki sürümlerde yok şu niye böyle yok şunu neden yapamıyom yok şöyle şunu daha kolay yapıyodum plaklarından kurtulmuş oluruz.beğenmeyen geçmez oldu bitti gitti ... sanki o eski başlatı koyarken sana sormuştu da bunu sana soracak...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    windows 8in yeni başlat menüsü iyi düşünülmüş ama aynı şekilde iyi tasarlanmış bir deneyim değil. bu deneyim tabletler için güzel olabilir ama masaüstü PCler için o kadar da değil. yinede minicik bir arabirimde aradığın programı bulmaya çalışmaktansa ekranın sahip olduğu tüm geniş alanı kullanmasıyla düşünsel olarak ileriye doğru atılmış güzel fakat eksik bir adım. ben hala anlamıyorum insanların minicik açılan bir arabimde aradığını bulmaya çalışması için bu kadar diretmesini. bırakın aradığımızı tonla para döktüğümüz koca ekranın tüm alanına yayılmış bir alanda bulmamın rahatlığı yaşatsın adamlar. daha koca ekran ne işe yarayacak. microsoft işletim sistemine ait olan tüm özellikle minyatürize edilmiş bir pencerede sıkış pıkış bir alanda mı yaptırsın bize.. neyse geçelim bunu.. bugünkü metro arabiriminin sorunu henüz ilk örneği olmasından dolayı eskiye dayanan bir kullanıcı tecrübesini de yansıtmadığından bir çok eksiği mevcut. çok büyük karolar , istediğimiz gibi düzenleme olanaklarımızın çok sınırlı olması, tüm programlara geçiş için ekstra çaba vesaire.. ekranı tam alanıyla kullansın ama daha verimli bir arabirim geliştirsin. tek istediğim bu..
    |
    |

• Çavuş
    91 Mesaj
    İşte bu ya 2 ay önce bunu söylediğim için facebookta bi gruptan atmışlardı beni

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    win7 de aero'yu tamamen kapatır gibi win8 de su metro yu tamamen kapatma opsiyonu olsa, o zaman geçilir belki.
    Ben win7'de dahi aero, UAC ıvır zıvır ne varsa kapattım, gayet mutlu performanslı kullanıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    5727 Mesaj
    hayret winxp ye de directx 11 isteriz diyen olmamış
    |
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Rtx 2080(ti?) Bekleniyor || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync
  • Yarbay
    3365 Mesaj
    Hadi bakalım sevinin fakirler Microsoft sizi kekliyor siz de sevinin

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G502 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,372
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.