Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor

264
Cevap
3
Favori
8.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4425 Mesaj
    başlat butonu olucna windows daha iyi kontrolüm altında gibi hissediyorum gelmesi iyi, birde metro arayüzünü açma kapama dalgası olsa iyi olur sevmiyorm metroyu , pc yi açınca direk masaüstü gelecek arkadaş.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

XP tuttu-Vista tutmadı-7 tuttu-8 tutmayacak bence.Böyle bir seri var sanki.

98 tuttu, ME tutmadı, XP tuttu, Vista tutmadı, 7 tuttu, 8 tutmadı. Bu seriyi ben de takip ediyorum ve 9 dan oldukça ümitliyim.
  • Yarbay
    13475 Mesaj

niye tutmadı diyorsunuz aceba ? yukarıda dediğim insanlar yeniliklere açık değil illa start butonu istiyor diye mi tutmadı ?
    yoksa performasnımı beğenmediniz ki win 7 ye göre daha basit daha hızlı ve daha portatif, esnek bir sistem ayrıca task managerı falan vs görün tadını alın, win7 istemezsiniz o derece

ayrıca windown 9 da çook büyük ihtimal windows 8 in yolundan gidecektir.. yani metro UI yine orada da olacak belki daha değişik daha güzel vs ama öyle ya da böyle start butonu tarih oldu artık.

bilgi: metro ui daha iyi ve kullanışlı start butonuna göre.. orada bir sürü elinizin altında olan özel applar var.. weather,map,calendar,travelling vs. gidiyor.
    |
    |
    FormuLAkers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: X-FI

niye tutmadı diyorsunuz aceba ? yukarıda dediğim insanlar yeniliklere açık değil illa start butonu istiyor diye mi tutmadı ?
    yoksa performasnımı beğenmediniz ki win 7 ye göre daha basit daha hızlı ve daha portatif, esnek bir sistem ayrıca task managerı falan vs görün tadını alın, win7 istemezsiniz o derece

ayrıca windown 9 da çook büyük ihtimal windows 8 in yolundan gidecektir.. yani metro UI yine orada da olacak belki daha değişik daha güzel vs ama öyle ya da böyle start butonu tarih oldu artık.

bilgi: metro ui daha iyi ve kullanışlı start butonuna göre.. orada bir sürü elinizin altında olan özel applar var.. weather,map,calendar,travelling vs. gidiyor.

türkiyede hala XP kullanan bilgisayarı sadece face - forum ve oyun olarak kullanan insanlarla tartışmayın. Kazanamassınız.

• Onbaşı
    23 Mesaj
    tercihli olarak başta sunması lazımdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Beğeniler elbette kişiden kişiye farklılık gösterir, sonuçta herkesin beklentisi ve kullanım amacı farklıdır. Amatör bir kullanıcı değilim, 15 senedir ekmeğimi bu işten kazanıyorum da diyebilirim. Dürüst olmak gerekirse Win 8'i test ettim ama benim hoşuma gitmedi, etrafımda da seven kişi sayısı oldukça azdır. Elbette ki kullananı seveni de vardır saygım sonsuz. Belki yaptığım genelleme yanlış olmuş olabilir ama en azından benim çevrem için durum böyle.
    |
    |

• Binbaşı
    1929 Mesaj
    İkisine de alışığım, sıkıntı yok.
    |
    |

International Relations

| Steam: bengercekdegilm | GameCenter: imnotreal | Xbox Live: imnotrealTR | CS:GO: imnotreal. | Last.fm: imnotreal54 |

Kimseyi Bloklamayanlar Topluluğu
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Bence sadece buton gelir. Menü gelmeyebilir.

• Yarbay
    13475 Mesaj

zaten öyle olacak, haberde öyle diyor.
    |
    |
    Standart Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    |

Steam ID : oguyes95

Intel i5 480M 2.67 GHz - 6 GB DDR3 Ram - ATI Radeon HD 54XX Series - Windows 8 Pro x64
  • Er
    6 Mesaj
    bu herifler diktator gibi, desktop PC de metro interface neyime, 8.1 indirdim kurdum START BUTTON gelmiş bastığında MetroInterface geliyor. arrrgggghhhhhh

start menu için yancık program kurmak istemiyorum ver işte, kurarken sor desktop ise start menu istiyorsan buraya tıkla falan gibiinden.

çok mu zor neden inatlaşıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FReaKNeeK -- 27 Haziran 2013; 13:38:20 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yarr

Ne start menüsüymüş arkadaş hiçbir işe yaramayan işlevi herkes savunuyor burada

Başlat menüsü yaşamımızın olmazsa olmaz bir parçasıdır Başlat menüsüz bir Windows düşünülemez!

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Orijinalden alıntı: Yarr

Ne start menüsüymüş arkadaş hiçbir işe yaramayan işlevi herkes savunuyor burada

Başlat menüsü yaşamımızın olmazsa olmaz bir parçasıdır Başlat menüsüz bir Windows düşünülemez!

şu videoya bakın keşke getirmeselerdi başlatı resmen dalga geçiyor mikrosofrttryhrt

00:42
    http://www.youtube.com/watch?v=vD1aKsnTxCw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 28 Haziran 2013; 18:52:44 >
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• DH Yönetici
    12681 Mesaj
    Yahu ben 1 ay geçmeden alışmıştım başlatsız Windows'a. Zaten Metro (modern) UI'da çok takılmıyordum. Kaldı ki başlat kadar iyi olmasa da kullanışsız da değildi bence. O kadar da kötülemeye gerek yok. Bende mi tuhaflık var alışamayanlarda mı?
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.