Şimdi Ara

Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
2
Favori
9.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baktılar 8 satmıyor geri adım atmak zorunda kaldılar zuaaa
  • kaldı geriye 2 sorun.

1-uac kapatma
    2-cırak
    3-huzur

not win7 de win8 teması eklemiştim herifler bana özenmiş.

Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor
  • başlat butonunun geleceği kesinleşti.

[link]http://www.extremetech.com/computing/156968-windows-8-1-unveiled-lots-of-touchscreen-tweaks-desktop-users-will-be-dissatisfied[/link]

Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor

When you click the new Start button, you can configure it to launch either the All Apps view or the original Start screen. Sorry: Windows 8.1 will not include a non-full-screen Start menu. Windows 8.1 will allow you to “boot into alternate screens,” including the Desktop and All Apps view.
  • microsoft msnden sonra windowsuda bitiriyor. microsoft kendi kendini bitiriyor iyi seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer1905

Farketmiyor benim için

Baslat menusunu bilgisayarima girmek icin ve arama yapmak icin kullandigimi anladim metro arayuz gelince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece başlat Butonunu koymuşlar tıklayınca metroyu açıyor..Bildiğin Kafa geçmiş Microsoft.Metroya dünyanın yeniliğini geliştirmesini yapmışlar 8.1 de masaüstü için sadece buton koymuşlar..Masaüstü kullanıcıları çok heveslenmesinler pek bi yenilik olmayacak sizin için...

• Gereksiz,metro daha iyi,daha kullanışlı,arayüzü daha güzel.
  • İŞTE BU

• Windows 8 kullanıyorum ama zevk vermiyor Metro arayüzü uygulamalar rezil ya.
  • 2 hafta kadar win 8 saçmalığına katlandıktan sonra daha fazla dayanamayıp win7'e geçmiş bulunmaktayım artık dahada win8 kurmam tek umudum win9
  • başlat butonu ve metro arayüzünüde istendiğinde kaldırılabililelim ozaman geçerim 8e.
  • zamanında (1994-1995) windows 3.1 e başlat butonu ve görev çubuğu eklemek için program yüklemiştik,

tarih tekerrürden ibaretmiş meğer :D
  • Microsoft "R"
  • neden? neden? neden bu kadar popüler? bu kadar çirkin görünüyor. ama neden bu dünyada bu kadar popüler? bkz:http://baid.ws/aJfp
  • yokluğunu hissetmiyorum bile.
  • Başlatsız windows olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynne öyle.. bir günde alıştım esksine göre daha hızlı bir sistem.
  • walpaperi bulan yokmu yau
  • başlat butonu olucna windows daha iyi kontrolüm altında gibi hissediyorum gelmesi iyi, birde metro arayüzünü açma kapama dalgası olsa iyi olur sevmiyorm metroyu , pc yi açınca direk masaüstü gelecek arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.