Şimdi Ara

windows 8.1 görüntü gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Sorunum kısaca şöyle;
    Oyun oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum, Aygıt yöneticisine veya bilgisayarımın yönet seçeneğine tıkladığımda görüntü gidiyor (bazen her zaman değil) görüntü gitme durumuna Chrome ve internet explorer tarzı tarayıcılara girdiğimdede karşılaşmaktayım.
    daha: chung cu sun láng hạ
    görüntü gittiğinde ekran tamamen karanlık oluyor fakat kapalı durumda olmuyor, yani lacivert tarzı bir görüntü oluşuyor, güç tuşuna bastığımda (uykuya aldığımda) sonra tekrar güç tuşuna bastığımda (uyandırdığımda) görüntü geri geliyor, fakat uygulamayı kapatmazsam chrome vs. görüntü tekrar gidiyor bazen salise bile sürebiliyor fakat bazen 40 saniyeye kadar devam edebiliyor, görüntüyü harici ekrana aktardığımda ise her hangi bir sorunla karşılaşmıyorum.
    Oyun ve ekran giden uygulamalar arasındaki tek fark kullanılan ekran kartı, Kullandığım laptopta 2 tane ekran kartı bulunmakta genel uygulamalar intel hd graphics 4600 kullanmaktayken oyun gibi uygulamalar Nvidia gt 850m ekran kartını kullanıyor.

Şüphelendiklerim : Intel driverinde sorun var, Onboard Ekran kartı (intel hd graphics 4600) arızalı,
    Denediklerim : Driverleri silip tekrar kurmak, defalarca format atıp tekrar kurmak vs.

Yardımlarınızı bekliyorum, Şimdiden Teşekkür Ederim
    devamı: giá xe toyota vios 2017, hd700 dong vang, giá toyota yaris 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdoom -- 17 Aralık 2018; 12:43:24 >

• merhaba

sorununuzla ilgili olarak ekran kartınızı güncelleştirip denediginizi format attıgınızı ve yine sorunun devam ettigini yazmışınız şu adımlarıda uygulayın sorun devam ederse donanımsaldır

▸▷ Bios nasıl güncellenirhttps://www.youtube.com/watch?v=kmf7qnUYVC0

▸▷chipset nasıl güncellenir :https://www.youtube.com/watch?v=u-OiXiulpf8

kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.