Şimdi Ara

Windows 8.1 e Uzak Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde Windows 8.1 bir bilgisayar var bu bilgisayara uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanmak istiyorum. Gerekli ayarlamaları yapıyorum uzak ayarları port ayarları gibi ama uzak masaüstü bağlantısı yaptığımda bilgisayarda açık olan oturumu kapatmamı istiyor. Benim istediğim bilgisayarı kullananı etkilemeden uzak masaüstü bağlantısı ile bilgisayara bağlanabilmek.
    Ekrana bağlandığım da gelen uyarı "başka bir kullanıcı oturum açtı. devam ederseniz bağlantı kesilir yinede devam etmek istiyor musunuz"

• HıraX kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Windows client işletim sistemlerinde bahsettiğiniz şekilde bir uygulama yoktur. Uzak masaüstü blgisayarı sadece 1 kullanıcının hizmetine açar. Bilgisayar başındaki kullanıcının oturumu da kapatılır. Bahsettiğiniz uygulama ise uzak masaüstü terminal hizmetleridir ki o da windows sunucu işletim sistemlerinde bulunur.
  • oduranli kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Cevap için teşekkür ederim. Microsoft destek hattı da aynı şeyleri söyledi ama ben yaptım oldu.
  • Windows 10 kullanıyorum uzak masaüstünden bağlandığında farklı bir kullanıcı adıyla Hz deki oturumu kapatıyor nasıl çözebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.