Şimdi Ara

windows 8.1'de facebook görüntülü konuşma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
9.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Windows u 8'den 8.1'e yükselttim ve pişmanlıklar başladı. facebook' ta görüntülü konuşma yapamıyorum. görüntülü konuşma işareti bulunmuyor. hangi profilden girersen gir olmuyor. karşıdan gönderilen tekliflerde ise uygun olmayan yazılım vs. yazıyormuş. bende ise cevapsız bir araman var diyor ama başka bir şey yok. bunun çözümünü bulabilen oldu mu acaba? biraz araştırma yaptım herkeste aynı sorun varmış. cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• gncl..
  • Dun aksam ayni sorunu yasadim facebook güncelleme yayinlamasi gerek sanirim beklicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bumu telefonumun yazılımını bile güncelleyemiyorum Allah belasını versin bunun geri de dönemiyorum biostan ayarlanmıyor kaldım böyle zorunluluktan yaptım pişman oldum lanet olsun böyle işe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaxioN_01 -- 9 Kasım 2013; 17:33:39 >
  • Bugün bende de oldu görüntülü arama yapılamıyor. Umarım yakında güncellenir.
  • en az 1 sene var bu window 8.1 oturması :D 17 ekim de çıktı 20 günde 10 na yakın güncelleştirme aldı bir 8.2 versiyonu gelir 1 seneye
    Forever Windows 7
  • Allah bin belasını versin bu windows 8.1 in...
  • arkadaşlar aynı sorun bende de mevcuttu an itibariyle yandex browser ile sorunu çözdüm.
  • Denemeye değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurbaN84

arkadaşlar aynı sorun bende de mevcuttu an itibariyle yandex browser ile sorunu çözdüm.

''Görüntülü aramaya olanak sağlayan yazılım geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar dene.''

Hocam yükledim yandex browser ı fakat ben bu uyarıyı aldım ? Siz görüntülü görüşme yaptınızmı ? Yoksa kamera işaretindenmi bahsediyorsunuz?
  • evet ben yaptım ve çalıştı ancak şuan bende de aynı şey yazıyor
  • arkadaşlar benim pc çalındı bu nedenle yeni pc aldım ve bu sorunum kökten çözüldü diyebilirim ayrıca buradan o hırsıza iki çift lafım var. yahu bari içindeki arşivi bıraksaydın. yılların emeği vardı orada. Allah belanı versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adversary

arkadaşlar benim pc çalındı bu nedenle yeni pc aldım ve bu sorunum kökten çözüldü diyebilirim ayrıca buradan o hırsıza iki çift lafım var. yahu bari içindeki arşivi bıraksaydın. yılların emeği vardı orada. Allah belanı versin

Pire için yorgan yakmak budur işte pc gitti ama yeni pc de görüşme var :D :D sizi kutluyorum
    Bu arada 8.1 için ömzüm halen yokmu

• Bende de aynı problem mevcut. Windows 8.1'e geçince ilk o video arama simgesi tamamen kayboldu faceden. Sonra uyumluluk moduyla çalıştırayım dedim bu seferde "Görüntülü aramaya olanak sağlayan yazılım geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar dene." hatası veriyor. Galiba çok fazla kişiyi etkilemiyorki bi çözümü bulunamamış henüz..
  • Arkadaşlar bende de ayni sorun var ilk önce facebook video calling diye bisey indirip kurdu sonra o görüntülü arama simgesi geldi ne zaman o simgeye tiklasam tekrar beni ayni programa indirmeye zorladi hala bi çözüm bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu Windows 8.1'e butun küfürleri saydırıyorum...

laptobum 8gb ramli i7 bir sony.

win8 varken takır takır giden laptop, şimdi sürekli bir unstability sorunu yaşıyor.

facebook camerası açılmıyor.

fan sürekli çalışıyor.

uygulamalardan sık sık atıyor.

lanet olsun ya.
  • bir win 8.1 kazazedesi olarak tek tavsiyem 8.1 kurmamanız arkadaşlar. windows bu sürüme hiç ilgi göstermiyor. kullanıcıları sorunlarla başbaşa bıraktı. şimdi de win 9 çıkarma derdinde. bu nedenle win 8.1 hiçbir zaman gerekli patch leri update leri alamayacak gibi geliyor bana. bu nedenle hala pc'sine 8.1 kurmayan varsa hiçbir zaman kurmasın derim.
  • Ben bu sorunu şöyle çözdüm
    1- intel.com.tr destek bölümünden donanım taraması yaptım, java ile ilgili güncelleme buldu güncel driver ları yükledim. Çözülmedi
    2-sonra directx yükledim. Sorun çözüldü. Şuan video chat çalışıyor.

Tahminimce windows 8.1 de bazı donanım bileşenleri manuel güncellenmesi gerekiyor.

• arkadaşlar bende windows 8.1 kullanıyorum facebookta görüntülü arama yaptığımda hata veriyor ama arandığım zaman kabul ediyorum ve bir dakika sonra kameram kararıyor yani görüntü var ama siyah rengsiz skype de görüşme yaptığım zaman hiçbir sorun yok yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.