Şimdi Ara

Windows 8.1'de CD Yazma Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Ben bir RESCUE disk iso yazacaktım bilgisayarımın writeriyle ( CD-R, hiç kullanılmadı) ancak sağ tıkladığımda burn disc image yerine varsayılan programı seç geliyor. Nasıl program indirmeden cd yazabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 13 Temmuz 2017; 7:37:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows un kendi disk yazma aracı yok mu varsayılanlar listesinde? W7de imaja tıklayınca direk o araç devreye giriyor...

Bir de neden program indirmek istemiyorsun? Ve neden usb değil de cd?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb flash diskim yok, varsayılanlarda ben bulamadım. Bir de komut isteminden yapılabiliyırmuş galiba büliyor iseniz yardımcı olabilir misiniz?

• Onu bilmiyorum nasıl yapılır

Ancak hem usb bellekler daha kullanışlı ve daha hızlı, hem de cd/dvd yazdırmak için tonlarca program var. Özel bir nedeni mi var program kullanmamanın?

Not : imzamı oku

• Hocam onu okudum, şimdi öyle yapıyorum:). Cyberlinkin programları iyi midir? Çok teşekkür ederim bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: TakemasterTR

Hocam onu okudum, şimdi öyle yapıyorum:). Cyberlinkin programları iyi midir? Çok teşekkür ederim bu arada.

Cyberlink yazılımlarını hiç kullanmadım ama nette, dvd player üzerine çalışma yapan bir firma diye yazıyor bikaç yerde. Dvd yazdırmak için öneri istersen ashampoo burning studio öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.