Şimdi Ara

Windows 7 update sorunu [KONU SİLİNEBİLİR] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
13.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu halen güncel olduğu için bende bulduğum çözümü yazıyım.

Benim çözümün sadece 64 bit windows 7 için geçerli, aynı update nin 32 bit sürümü var mı bilmiyorum.
    aşağıdaki güncellemeyi yükleyince sorununuz çözülüyor, tabi önce altdaki açıklamalarımı okuyup öyle yükleyin..
    https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=53332

Bilgisayarınıza yüklü olan Windows 7 lerde her bilgisarda Windows Update ilgili onlarca hatta daha fazla
    farklı sorun ve çözümü olabilir. Bu nedenle sanki sadece bir sorun ve tek bir çözüm varmış gibi bulduğu
    çözümün tek doğru çözüm olduğunu söylemek bence doğru değil.

Her şeyi ayrıntılı yazıyım; çünkü küçük bir bilgi eksikliği bile sorunun çözümünü zorlaştırabiliyor.
    Ben yukardaki güncelleştirmeyi işyerimizde 4 ayrı bilgisayara yüklemeyi denedim. 3 ü Win 7 Pro 64 bit, 1 i Win 7 Enterprise 64 bit
    3 bilgisayarda sorunsuzca kuruldu ve çalıştı, 1 inde ise bu güncelleme sisteminizle ilgili değil hatası verdi. Oysa
    diğer 2 Win 7 Pro da sorunsuz yüklenmişti. Win 7 64 bit Enterprise de sorunsuz yüklendi.

Ben bu 4 bilgisayarın haricinde bir bilgisayarda önceki mesajlarda verilen çözümleri (veya benzerlerini) denemiştim ve sorun çözülmemişti.
    çünkü bu güncelleştirmelerin çoğu "tek başına yükleyici" sistemi ile çalışıyor; fakat Win 7 deki tek başına yükleyicinin kendisi bozuk olursa,
    update hatasını düzeltmeside mümkün olmuyor. bu durumda kendi güncellemesini aşağıdaki güncellemeler yüklenmedi şeklinde bir mesaj veriyor,
    oysa kendisinden başka yükleyeceği başka bir güncelleme filan yok. Tek başına yükleyici kendi kodunu yüklenmeyen güncelleme olarak veriyordu.

Benim yukarda yazdığım güncelleme sanırım farklı bir sistemle çalışıyor.
    tamamını unuttum ama
    - Bu güncelleştirmeyi yüklemeyi kabul ediyor musunuz şeklinde başlıyor
    - yükleme durumu gösteriliyor duruma göre 10 dakika sürebilir
    - bilgisayarınızı yeniden başlatın mesajı.
    * yeniden başlatma ile güncellemeler açılmış oluyor..

• şu an pc güncellemeleri yüklüyor 3 gün önce format atmıştım, güncelleme ekranında kalıyordu, denemediğim yol kalmamıştı. Paylaşım için çokkk teşekkür ederim.
  • Bir de; Bill amcanın verdiği güncellemelerden değil de, biyerlerden derlenmiş toplu güncelleme paketi ile sorunu çözebilirsiniz..
  • Teşekkürler... Complete Internet repair programı sonrasında windows güncellendi.....
  • Yaptığım alışverişler (Amazon) üzerinden haksız kazanç sağlanması dolayısıyla bütün mesaj, yorum ve içeriğini kapatma kararı aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.