Şimdi Ara

Windows 7 tam saydam yapma konusunda yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows 7 home premium 64bit işletim sistemim var.Çeşitli temalar indirdim.Bunların bazıları windows klasör içlerini bile tam saydam gösteriyor.Ben bir çok temayı denememe rağmen temalar aktif olsa da pencere içleri klasörler bir türlü saydam olmuyor.İstediğim ikon falan değiştirmek değil.İkonları dll değiştirerek yapabilirim yada 3.parti yazılımlarla olabiliyor.Bana Windows 7 tam transparan yapmamı engelleyen nedir ? Yaptığım işlemler indirdiğim tema dosyasını windows un tema klasörüne atıyorum tema yı seçiyorum ama bir türlü saydam yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigerspeed -- 11 Aralık 2012; 21:18:50 >

• DEDiğin olayın temayla alakası yok, full glass.exe diye ufak bir eklenti plugini ile çalışıyor.... Her temada kullanabilirsin... Ancak kullandığın tema koyu renkli yani siyah ağırlıklı olmalı.... Beyaz veya açık renkli temalarda çalışmaz.... Yani glass eklentiyi göremezsin....

http://nguyenxuanhoa.deviantart.com/gallery/#/d2gycyd

AÇIklamayı oku, programı başlangıçta çalıştırmak istiyorsan da, başlat/tüm programlar/Başlangıç klasörüne kısayol veya programı oldugu gibi at,, keyfine bak...

al bu da programın videosu, sana uyarsa yukarıdan programı çek...

• Bilgilendirme için tşk denedim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigerspeed -- 12 Aralık 2012; 0:00:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.