Şimdi Ara

windows 7 starteri yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
17.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldığım pcde orjinal win 7 starter kurulu bunu nasıl ve hangisine yükseltebilirim

sistem
    intel dual core e6300 2.80ghz 2gb ddr3 1066 ram 320 gb harddisk ati 4350ekran kartı

• Starter versiyonuna sahip olduğunuz için (lisanstan bahsediyorum) diğer sürümlere geçerseniz yasal olmayan versiyon kullanmış olursunuz.
    Bu sizin için önemsiz ise malum yerlerde windows7'nin iso dosyaları mevcut, ordan indirip dvdye yazıp kurulum yaparsınız...
  • peki onu yükseltirsem orjinalliği kaybolurmu?
  • zaten internetten indireceğiniz sürümler ultimate'tir yani hepsini içerir.

Sources klasöründeki ei.cfg yi silip öyle dvdye yazdırırsanız windows yüklerken size hangi versiyonu istediğinizi sorar,
    silmezseniz de ultimate olarak yüklersiniz...
  • teşekkürler kardeşim....
  • arkadaşlar konuyu biraz daha açma şansımız var mı?
    adım adım yardımcı olur musunuz?
  • netten windows 7 iso sunu indiriyorsun
    ultraiso veya benzer bir programla içinden ei.cfg yi bulup siliyorsun (bunun için nette ufak programlar da var, hiç ultraiso falan uğraşmadan da olur)
    daha sonra iso kalıbını dvd ye yazdırıyorsun
    kurulumda seçenekler çıkıyor tüm windows 7 sürümleri, istediğini seçiyorsun ve onu kuruyorsun

lisanslı olarak starter ı yükseltme imkanı olması lazım, windows 7 nin kendi içinde böyle bir özellik mevcut, windows anytime upgrade olarak geçer
  • Starter sürümü program çalıstırıyormu acaba? torrent gibi programlar ve vlcplayer gibi.BU mümkünmü? Sadece video için kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Starter sürümü program çalıstırıyormu acaba? torrent gibi programlar ve vlcplayer gibi.BU mümkünmü? Sadece video için kullanacağım.

konu az eskide olsa bilgi için "tabiki çalıştırıyor".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 27 Haziran 2012; 19:42:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.