Şimdi Ara

Windows 7 Professional vs Windows 8.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımda windows 10 pro yüklü fakat önceden windows 7 pro vardı. Windows 10 da performans düşüşü yaşadım ve windows 7 pro veya windows 8.1 yüklemeye karar verdim sizce windows 7 pro mu yoksa windows 8.1 mi? Şimdiden teşekkürler. Windows 7 Professional vs Windows 8.1 Windows 7 Professional vs Windows 8.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praltess -- 15 Mayıs 2018; 13:17:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Windows 10'da arka plan uygulamaları çok fazla çalışır performans düşüşün bu sebepten kaynaklanıyor olabilir.Yoksa sistemin o Windows 10'da stabil çalışabilecek bir sistem.Windows 8.1'de Metro arayüzü seni sıkmıyorsa kesinlikle Windows 8.1'e downgrade yapıp denemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimibiss

Windows 10'da arka plan uygulamaları çok fazla çalışır performans düşüşün bu sebepten kaynaklanıyor olabilir.Yoksa sistemin o Windows 10'da stabil çalışabilecek bir sistem.Windows 8.1'de Metro arayüzü seni sıkmıyorsa kesinlikle Windows 8.1'e downgrade yapıp denemelisin
    Kardeşim win 8.1 daha iyi oyun performansı verir diyorlar sence doğru mu? Ayrıca nasıl düşürebiliriz 8.1 e.
  • simisi kullanıcısına yanıt
    İlk önce Windows 8.1 imajı bulman lazım.Sonra o imajı USB'ye yazdırıcaksın.Daha sonra o USB'yi bilgisayara takıp USB'den boot ediceksin.Daha sonra kurulum ekranından kurulumu yapıcaksın.Kısacası format atıcaksın.Formattan sonra driverlar ve kullandığın programları kurucaksın.Eğer daha önce yapmadıysan sorumluluk alıp yapmak öğrenmek istersen yardımcı olurum.
  • simisi kullanıcısına yanıt
    Oyun performansı konusunda arka planda uygulama yükü az olduğu için belki bi tık 8.1 önde olabilir.
  • 8.1 ile 7 performansta yarışan sistemler. Yer yer biri birinden üstün.Yeni oyunlarda 8.1 daha iyi diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.