DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Windows 7 İngilizce nasıl türkçe yapabilirim ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
16.197
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 7 İngilizce nasıl türkçe yapabilirim ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      675 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:10:53 Konu Sahibi
      Update leri yaptım fakat isteğe baplı olanlara gelmedi bir türlü dil paketleri.

Windows 7 Home premium 32 bit işletim sistemi

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      11489 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:18:05
      Windows Update'i açın, karşınıza çıkan ekranda ''Ayrıca -- isteğe bağlı güncelleştirme var'' ( İng: There are also 38 optional updates vb. bir seçenek olacaktır. ) seçeneği gözükecektir, tıklayın. Açılan pencerede ''Windows 7 Language Packs'' yer alır, buradan hemen sağındaki gizleme simgesine tıklayın seçenekler aşağıya doğru akacaktır. Tiklerden ''Turkish'' i seçin, kurun. Reset atıldıktan Denetim Masası > ''Bölge ve Dil Seçenekleri'' üzerinden yapılandırabilirsiniz.

İyi forumlar.

|
      |

Ja sam, kao što vidite i čujete, ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu!(Benim, gördüğünüz ve duyduğunuz gibi bu sınanma ile uğraştığım deniz aşırı topraklarda da Sırp kaldım. Bunun aynısını sizinde yapmanız gerek, kendi bilginiz ve çalışmalarınızla Sırplığın şanını dünyada ayağa kaldırın ! )-NIKOLA TESLA
      "Kim bilmiyorsa bugünden itibaren bilsin herkes, Sırbistan Uşak halısı degil ki, Kosovo Brus'tan gelme bir ipek yastık olsun, biz Sırplar başımızdan daha değerli bir şey olduğunu biliyoruz. Sırbistan bir avuç pirinç değil ki, rüzgarın getirdiği her karga onu gagalasın!"-Miloş Obiliç("Neka od danas zna svako, ko nije znao da Srbija nije cilim iz Usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz Brusa, da Srbi znaju nesto skuplje od glave!")"Mirom na rat idite i ratom mir činite. Ljubavlju na ljubav idite, ali krvlju krv srpsku branite"-Barışla savaşa gidin, savaşla barış yapın. Aşkla aşka gidin, ancak kanla Sırp kanını savunun.-STEFAN NEMANJA
    • Yüzbaşı
      675 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:23:48 Konu Sahibi

|
      |

• Emekli Yönetici
      11489 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:35:37
      Özür dilerim mesajınızı tam olarak okumamışım. Win 7 Ultimate olarak baz aldım. Sadece Enterprise ve Ultimate için geçerlidir. Home Premium'da değiştiremezsiniz.

|
      |

Ja sam, kao što vidite i čujete, ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu!(Benim, gördüğünüz ve duyduğunuz gibi bu sınanma ile uğraştığım deniz aşırı topraklarda da Sırp kaldım. Bunun aynısını sizinde yapmanız gerek, kendi bilginiz ve çalışmalarınızla Sırplığın şanını dünyada ayağa kaldırın ! )-NIKOLA TESLA
      "Kim bilmiyorsa bugünden itibaren bilsin herkes, Sırbistan Uşak halısı degil ki, Kosovo Brus'tan gelme bir ipek yastık olsun, biz Sırplar başımızdan daha değerli bir şey olduğunu biliyoruz. Sırbistan bir avuç pirinç değil ki, rüzgarın getirdiği her karga onu gagalasın!"-Miloş Obiliç("Neka od danas zna svako, ko nije znao da Srbija nije cilim iz Usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz Brusa, da Srbi znaju nesto skuplje od glave!")"Mirom na rat idite i ratom mir činite. Ljubavlju na ljubav idite, ali krvlju krv srpsku branite"-Barışla savaşa gidin, savaşla barış yapın. Aşkla aşka gidin, ancak kanla Sırp kanını savunun.-STEFAN NEMANJA
    • Binbaşı
      1845 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:36:49
      Microsoftun sitesinden alıntı

Not

Görüntüleme dili bölümü ancak bir LIP yüklediyseniz veya Windows sürümünüzde MUI desteği varsa görünür. MUI paketleri yalnızca Windows Vista Ultimate ve Windows Vista Enterprise sürümlerinde vardır.

Home premium için dil degistirme diye aratırsanız farklı yontemler ile yapabildiginizi gorebilirsiniz.

http://egitim.nl/wndows...emiumu-turkceye-cevirin/

SAYGILARLA

|
      |

CCNA / MCITP + S +V
      ACMT / ACA / ASP / ACSP / ACTC
      Eyefinity Kurulum Rehberi<-->Disk Bölme İşlemi Videolu

• Yüzbaşı
      675 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:38:20 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Özür dilerim mesajınızı tam olarak okumamışım. Win 7 Ultimate olarak baz aldım. Sadece Enterprise ve Ultimate için geçerlidir. Home Premium'da değiştiremezsiniz.

Önemli değil.Yinede teşekkürler. ama bu çok kötü oldu tüm driverleri tek tek bulup ayar çektikten sonra.

Teşekkürler ilgilendiğin için.

|
      |

• Yüzbaşı
      675 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:45:47 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

Microsoftun sitesinden alıntı

Not

Görüntüleme dili bölümü ancak bir LIP yüklediyseniz veya Windows sürümünüzde MUI desteği varsa görünür. MUI paketleri yalnızca Windows Vista Ultimate ve Windows Vista Enterprise sürümlerinde vardır.

Home premium için dil degistirme diye aratırsanız farklı yontemler ile yapabildiginizi gorebilirsiniz.

http://egitim.nl/wndows...emiumu-turkceye-cevirin/

SAYGILARLA

Sağolasın büyük dertten kurtardın oldu bu yöntem.

|
      |

• Binbaşı
      1845 Mesaj
      04 Temmuz 2011 00:51:08
      Güle güle kullanın

SAYGILARLA

|
      |

CCNA / MCITP + S +V
      ACMT / ACA / ASP / ACSP / ACTC
      Eyefinity Kurulum Rehberi<-->Disk Bölme İşlemi Videolu

• Yüzbaşı
      758 Mesaj
      04 Temmuz 2011 11:47:20
      Windows 7'de bu tarz dil değiştirme fonksiyonunun olması iyi olmuş bence.

|
      |

• Teğmen
      152 Mesaj
      01 Eylül 2012 01:19:50
      ya ben ultimate yükledim şimdi fakat güncelleme sayfam ingilizce kaldı diğer yerler Türkçe orayı nasıl düzeltebilirim.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.