Şimdi Ara

Windows 7 Home Basic'ten Windows 8.1'e yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 8 >> Windows 7 Home Basic'ten Windows 8.1'e yükseltme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    41 Mesaj
    Merhaba,
    Bilgisayarımla birlikte yüklü gelen orjinal Windows 7 Home Basic işletim sistemim var. Windows 8.1'e yükselttikten sonra lisans anahtarımı kabul etmiyor. Aynı sorun Windows 8'de de devam ediyor. Lisans anahtarımı girdiğimde bu lisans anahtarı çalışmadı hatası alıyorum. Sistem özelliklerinden etkinleştirmeye çalıştığımda ise 0x8007007b hatasını alıyorum. Telefonla etkinleştirmeye çalıştığımda ise ülke seçimi Afganistan olarak seçilmiş ve değişmiyor. Microsoft sitesinde ve internette bulunan tüm çözümleri denedim ancak etkinleştiremiyorum. Şimdiden teşekkürler.

|
    |
    Technologie

quote:

Orijinalden alıntı: sansarti

Merhaba,
    Bilgisayarımla birlikte yüklü gelen orjinal Windows 7 Home Basic işletim sistemim var. Windows 8.1'e yükselttikten sonra lisans anahtarımı kabul etmiyor. Aynı sorun Windows 8'de de devam ediyor. Lisans anahtarımı girdiğimde bu lisans anahtarı çalışmadı hatası alıyorum. Sistem özelliklerinden etkinleştirmeye çalıştığımda ise 0x8007007b hatasını alıyorum. Telefonla etkinleştirmeye çalıştığımda ise ülke seçimi Afganistan olarak seçilmiş ve değişmiyor. Microsoft sitesinde ve internette bulunan tüm çözümleri denedim ancak etkinleştiremiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eğer home basic lisans anahtarından bahsediyorsaniz çalışmazki ayrı lisans anahtari alman lazım yada Windows 10 rezerve yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.