Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben dün aldım bilgisayarı win7 starter var. Acaba bende yükleyebilirmiyim sp1'i
  • asda
  • En iyisi sp1 entegreli türkçe microsoft imajı ile temiz kurulum yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: exFAT

En iyisi sp1 entegreli türkçe microsoft imajı ile temiz kurulum yapalım

hocam bende onu bekliyorum. msdn de var. tüm sürümlerin türkçesi... ancak mydigitallife yada başke herhangi bir sitede dahi bulamadım... beklemedeyim
  • Tesekkurler deniyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz
    quote:

En iyisi sp1 entegreli türkçe microsoft imajı ile temiz kurulum yapalım

hocam bende onu bekliyorum. msdn de var. tüm sürümlerin türkçesi... ancak mydigitallife yada başke herhangi bir sitede dahi bulamadım... beklemedeyim

Torrent olarak mevcut ama buradaki yasak yüzünden koyamıyorum linki pm attım.
  • mamunda da var ingilizce entegreli
  • bu sabah itibarıyla SP1 'e update online olarak gerçekleşti... Hiçbir sorun yok, biosdan kırık yapılmıştı, halen daha dewam ediyor...

dipnot: hiçbir şey değişmedi arkadaş nasıl bir Servis Paketidir bu?
  • exFAT@

Bu torrent linkinden indirdim kurucam ama kurunca nasıl aktivasyon yapıcaz aktivasyona gerek warmı warsa pm den ilacı atarsanız sevinirim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

bu sabah itibarıyla SP1 'e update online olarak gerçekleşti... Hiçbir sorun yok, biosdan kırık yapılmıştı, halen daha dewam ediyor...

ne bekliyorsun hocam win 8 falan mı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pascal.Nouma

quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

bu sabah itibarıyla SP1 'e update online olarak gerçekleşti... Hiçbir sorun yok, biosdan kırık yapılmıştı, halen daha dewam ediyor...

ne bekliyorsun hocam win 8 falan mı olsun

yok 8 felan değilde, en azndan ufacıkta olsa bir performans artışı olsaydı hani iyi olurdu...
  • Ben windows6.1-KB976932-X64.exe (64-bit) yükledim. Sağ alt köşede "Windows 7 Değerlendirme kopyası. Yapı 7601" yazısı çıktı. Üstelik Windows'um da orijinal.

Bu yazıyı kaldırmak için araştırmada yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. Bu yazıyı nasıl (kaldırabilirim) silebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70
    Ben windows6.1-KB976932-X64.exe (64-bit) yükledim. Sağ alt köşede "Windows 7 Değerlendirme kopyası. Yapı 7601" yazısı çıktı. Üstelik Windows'um da orijinal.
    Bu yazıyı kaldırmak için araştırmada yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. Bu yazıyı nasıl (kaldırabilirim) silebilirim?

TuneUp Utilities ile yada buradaki programla kaldırabilirsin;http://download.chip.eu/tr/Windows-7-Remove-Watermark_5029987.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 24 Şubat 2011; 0:16:53 >
  • Seven Ultimate 60mblık SP1 paketiile sorunsuz geçtim bende. Key activation herhangi bir hata vermedi.

Pek yenilik göremedim zaten günceldi hep.

Asıl yenilikler server 2008'e gelmiş hyper v'de güzellikler var yarın iş yerinde bakarım artık onlara
  • ewt millet ben yükledim sp1 i , windows update den denetleme kısmından yani , siteden değil . güzel yani güzel dediysem bir şey görmedim en azından sorun yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrutaL41

YÜKLENDİKTEN SONRA İŞLEMCİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR. 15- 20 DK KADAR. HEYECAN YAPMAYIN. SONRA GEÇİYOR...

aynen +111 ne olur dedim kendime walla aywyaı yedık dedım , neyse bır anlıkmıs gectı :)
  • Bende indiriyorum şuan, 61,2MB. windows update'den güncelleme arattım ve çıktı karşıma, farklı bir işlem yapmadım arkadaslar
  • Bu Windows Update'de bir tek benim bilgisayarımda SP1'i bulamıyor sanırım.
  • yükledi ve oldu.

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70
    Ben windows6.1-KB976932-X64.exe (64-bit) yükledim. Sağ alt köşede "Windows 7 Değerlendirme kopyası. Yapı 7601" yazısı çıktı. Üstelik Windows'um da orijinal.

TuneUp Utilities ile yada buradaki programla kaldırabilirsin;http://download.chip.eu/tr/Windows-7-Remove-Watermark_5029987.html

teşekkürler, tam da ihtiyacım olan şeydi.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.