Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GİGATURK

indirirsem dosyalarım silinmez değilmi?

Hangisini Sadece SP1'i mi yoksa W7+SP1 mi ?
    SP1'de silinmez.W7 + SP1 indirirsen format atman gerekir. (Dosyalar silinir)
  • Arkadaşlar elimdeki Windows 7 dvd sine SP1'i kendim entegre edebilir miyim? Eğer oluyorsa bunun bi sakıncası olur mu yoksa rahatlıkla yapabilir miyim?
  • ben ilk çıkanı kurdum betamıdır nedir. bunu üstüne kursam problem olurmu...
  • dostum linkkı ver bizde yararlanalım
  • İndirdim kurdum mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Turko26 sağ olsun Orjinaldır yanlış olmasın

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda

Kardeş torrent dosyasını foruma koyda herkes indirsin hem seed olur herkes daha hızlı indirir!
  • ben yükledim ama bilgisayarım uçmadı ? mikrosofttan hiç memnun kalmadım ne bileyim sp1 i yükleyince süper şeyler olması gerekmezmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 23 Şubat 2011; 13:05:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisiko_21

ben yükledim ama bilgisayarım uçmadı ? mikrosofttan hiç memnun kalmadım ne bileyim sp1 i yükleyince süper şeyler olması gerekmezmi ?

Benim kasamın yanlarından jet motorlar çıktı kasam havalandı uçuyor sende olmadı mı?

@furkanxtr, forumda torrent yasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 23 Şubat 2011; 13:11:16 >
  • Güvenlik açıkları, wifi, bluetooth, usb3 filan geldi galiba yeni olarak. Performans için pek bişey yok
  • kuruldu. ilaçta zeval yok. windows loader 1.8.8
    sorun yaşayanlar bunu denesinler.
    incelemedim pek ama, fark yok gibi.
  • Arkadaşlar ben SP1 kurdum işlemci kullanımı boşta bile 45-60 arası çalışıyor.Neden böyle bir şey oldu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBimMaster

quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

Orijinalden alıntı: TheBimMaster

Forumca para toplayalım

Ne gerek var o kadar paraya yaa, biraz araştır bulursun indirilecek yerleri

Maksat orijinal olsun.Yoksa Mmnda falan var yani.

Orjinal zaten ne işim var sahteyle felan.

Ben Tüm sürümleri x64-x86 yı içeren isoyu bile oluşturdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar ben SP1 kurdum işlemci kullanımı boşta bile 45-60 arası çalışıyor.Neden böyle bir şey oldu sizce

Virüs taratın.
  • Windows 7 SP1 bu güne kadar güncellemelerin tümünü ve bir takım yenilikleri içerir.Öyle uçma olayı falan yok.
  • iki saat uğrasıp sp1 yükledim.bilgisayardaki tüm usb ler ve dvd sürücüsü yok oldu
    bilgisayara ps/2 klavye bağlayıp sistem geri yükleme ile ancak kurtarabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ılkdmr -- 23 Şubat 2011; 15:13:18 >
  • Bu arada geçen ay çıkan SP1 gerçekten doğruymuş bende o yüklüydü ve Windows Update'e yeni SP1 gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper1907

Bu arada geçen ay çıkan SP1 gerçekten doğruymuş bende o yüklüydü ve Windows Update'e yeni SP1 gelmedi.

o tartışan arkadaşlar nerde acaba
  • hocam ilaçta zeval var tek fark... win7 kurduktan hemen sonra ilaçlama yapıp ondan sonra sp1 yüklenmeli bende orjinal hala :)
  • YÜKLENDİKTEN SONRA İŞLEMCİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR. 15- 20 DK KADAR. HEYECAN YAPMAYIN. SONRA GEÇİYOR...
  • bende normal pc güncelleştirmsn yükledm 10dk sürdü toplam hizmetpaketi1,ufak tefek değişikliller farkettim,yükleyip hiç bişey değişmedi dienler,nereleriyle bakıyolar bi sorsak onlara yada pc kulnmyı bilmylar
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.