Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • subat 23 gece 01:00 itibari ile dedi yani bu gece
    http://windows.microsoft.com/installwindows7sp1 bu sayfada artık acılıyor
  • update saat 01:00 de dedi
  • http://windows.microsoft.com/installwindows7sp1

linkteki final sürüm değilmi ? rc filan olmasın bide iso dosyasının boyutu neden o kadar büyük ?
  • peki sadecer x86 oalrak verlicekmi yoksa sadece bu dvd 2gb olanmı verilcek
  • evet final sürümü dedi microsoft taki yetkili kişi
  • Güncelleme ekranında görmedikten sonra indirmem başka yerden, sonra zombi oluverirsiniz ruhunuz duymaz.
  • zaten microsoft sitesinden indiriyoruz baskan yerden indirmiyoruz ki bu arada indirip kuran arkadaslar varmi herhangi bir degişiklik hissetinizmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkxxxx

Arkadaşlar orjinal windows 7 ye sahip olmamız gerekir mi? Bunu yükledikten sonra lisans sorunu vb çıkar mı ? Lütfen yardım.

Cevap verirseniz ona göre yükliyeceğim.
  • KB976932 - güncelleme no su belli , microsoft un kendi sitesinden çekiyoruz + doğrulama istiyor yükletmeden önce bir sorun çıkacağını sanmam update i beklemeye gerek yok bence

KB976932 Windows 7 SP1 olarak yeni yüklemeler başlığında geçiyor güvenle kurulabilir ama inmesini beklemek lazım tabi 2 gb lık iso yu dayamışlar :D
  • abi boyut çok fzla hayatta inmez bu bu nun tekli oalnı yokmu notebook-yk kardeş
  • valla baran kardeşim bunlar var updateyi bekliyeceksin ozaman o daha azmış parca parca baktımda bende göremedim
  • yalnız dikkatimi çektide vista sp1 ve xp sp3 çıktığında olay olmuştu , her yerde başlıklar linkler filan ama bu çok sessiz sedasız oldu sanki demin google da bir arama yaptım çoğu yerde başlığı bile yok ilginç...
  • aynen vista sp2 çıktığında ortalık ayağa kalkmıştı
  • yaw bu şimdi nedir? dvd ye mi yazıcaz bunu? açıyorum 4 tane güncelleme var içinde?
  • windows update de gelmiş 44MB lık bir dosya bilginize. :)
  • An itibari ile yayınlandı. Yumulun.
    (KB976932)
  • WİNDOWS UPDATE'A GELDİ
  • yükleyen var mı ne gibi deiişiklikler var
  • Çok yavaş indiriyor. 40 dakikadır %74'ü bitti
  • yükleyen bir arkadaşım bana LOADERİ devredışı bırakıp fişlediğini ve yasal olmadıgını sağladığını söyledi.

bence bekleyip etkilerini görmekte fayda var..
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.