Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yazılım devi Microsoft, satış rakamları açısından en başarılı işletim sistemi olan Windows 7 için hazırladığı SP1 yani Hizmet Paketi 1 güncellemesini OEM bilgisayar üreticilerine ve sistem entegratörlerine sunmaya başladı. Henüz son kullanıcılar için kullanıma sunulmayan Windows 7 Hizmet Paketi 1, NGOHQ sitesi tarafından yayınlandı.

Windows 7 ile birlikte Windows Server 2008 R2 desteği de sunan Hizmet Paketi 1, şimdiye kadar çıkan tüm güncellemeleri içeriyor. Çok sayıda önemli özellikle gelen Hizmet Paketi 1, Windows Server 2008 R2 işletim sisteminde gelişmiş sanallaştırma desteği için Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) özelliğini de getiriyor. Aynı zamanda Dinamik Bellek Fonksiyonelliği gibi bellek yönetimine dönük yeni teknikler de içeren paket, RemoteFX ile uzak masaüstü bağlantısı ve sanallaştıırlmış ortamlar için gelişmiş grafik deneyimi de sunuyor.

Çok sayıda güncelleme ve yeni özellik içeren Windows 7 Hizmet Paketi 1'in sürüm notları henüz yayınlanmadığı için, resmiyet kazanan diğer özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Yapı numarası;

7601.17514.101119-1850 (RTM)

Windows 7 32-bit için indirin

Windows 7 64-bit için indirin

• Acaba bazı oyunlarda çekilen resimlerin karanlık çıkması sorunu halledildi mi?
  • dün bazı yerlere düşmüştü kurdum ben de. günlük kullanımda fark yaratacak bir değişiklik olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 16 Ocak 2011; 11:13:25 >
  • ben beta sını indirmiştim pc kendinden geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün kurdum. Öncelikle şunu çok rahat söyeleyebilirim. Sistem boşta 550MB kadar ram kullanıyor, eskiden 700MB altına hiç düşmezdi
  • çok yavaş indirio :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

Acaba bazı oyunlarda çekilen resimlerin karanlık çıkması sorunu halledildi mi?

?
  • Torrente de düşmüş arkadaşlar. 1.2MB/s sabit hızla çekebiliyorum. Hız sorunu yaşamazsınız sanırım.
  • oyunlardan çekilen ss lerin siyah çıkması windows aero temasının aktif olmasıdır. oyuna temel tema saçip giriniz.
  • Bence ayın 18ini beklemek daha iyi.. Bütün kullanıcılar en geç salı gününe kadar güncellemelerde görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_551

Torrente de düşmüş arkadaşlar. 1.2MB/s sabit hızla çekebiliyorum. Hız sorunu yaşamazsınız sanırım.

Microsoft Windows 7 & Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) Final RTM 64-bit (x64) Wave1 (BG) [WZ.ZUKO]

bu mu sistemim 64bit
  • quote:

quote:

Acaba bazı oyunlarda çekilen resimlerin karanlık çıkması sorunu halledildi mi?

?

Eğer edilmediyse, o sorunu Fraps'le aşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

quote:

Torrente de düşmüş arkadaşlar. 1.2MB/s sabit hızla çekebiliyorum. Hız sorunu yaşamazsınız sanırım.

Microsoft Windows 7 & Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) Final RTM 64-bit (x64) Wave1 (BG) [WZ.ZUKO]

bu mu sistemim 64bit

TR sini indirmen gerekir.
  • Yok eskisi imiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 16 Ocak 2011; 12:04:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

quote:

bu mu sistemim 64bit

Dil ile ilgili bir şey yazmıyor indirilenlerde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu mu sistemim 64bit

Dil ile ilgili bir şey yazmıyor indirilenlerde.

sonundaki (BG) yi görmüyormusun?
  • yayınladığın rc sürümü kardeş
  • Aynen düzelttim :) hem de o biçim !..
  • quote:

quote:

quote:

bu mu sistemim 64bit

Zaten arkadaşın söylediği dosyanın içinde Türkçe var, yanıltmayın insanları

quote:

В този торент се съдържа 64-bit версията на SP1 - Wave1 за следните езици:

Arabic, Bulgarian, Chinese-Hong Kong SAR, Chinese-Simplified, Chinese-Taiwan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese-Brazil, Portuguese-Portugal, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, and Ukrainian.
  • ben beklicem windows tarafından gelmesini
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.