Şimdi Ara

windows 7 format sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadas format ediyorum 100% dolmasini bekliyorum sonra rusca osibka veriyor dayaniyor neden olur boyle sey baska pc format ediyor amma bu edilmiyor diskte sorun yok lutfen cozmeye yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up up
  • Osibka ne? Biraz daha detaylı anlatır mısın. İnternet'ten osibka diye aratıyorum hiçbir şey çıkmıyor. Bir de yabancı anlamlar kullanacaksan anlamını da yaz.
  • DİSC0VERY kullanıcısına yanıt
    sorun yani kac kez format atim baksa pclere arkadasimin pc sne format atiyorum sorun cikiyor kardes neden yardim edin
  • Nolur noktalama işaretlerini kullan. Anlamıyorum ki dediğini. Eğer format yarıda kesiliyorsa farklı bir usb veya hdd ile deneyin.
    hdd ne kardes hard diskmi bir tane var hart disk diz ustu bilgisayar eevvet yarida sorun var diyor dayaniyor
  • Hdd dediğim hard disk.

Başka bir yol söyledim sana. Farklı bir usb ile kurmayı denedin mi? Sorun belki usbde olabilir. Her bilgisayar her usbyi tanımıyor. Uefi diye bir şey var ben tam olarak bilmiyorum ama onunla alakalı olabilir.
    usb nan atmiyorum cd yle atiyorum kardesim amma olmuyor
  • O zaman farklı hard disk ile deneyeceksin. Ya da başka CD ile. Söylüyorum ama hep aynı cevabı veriyorsun.
    baska cd olmuyor kardes bide bende bir tane hart disk var
  • up up
  • o zmn senin dvd surucun ile dvd arasinda uyumsuzluk vardir bazi dvdler in yazim hii yuksek olunca bazi dvdromlar okuyamiyor eksik veri okuyor ayrica ben olsam rusca osibka hata veren bi windowsu kurmazdim

• ya baska pc ni format ediyor yanliz bunda formatin ortasinda hata verib daqyaniyor ne yapacagmi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tey_mur

ya baska pc ni format ediyor yanliz bunda formatin ortasinda hata verib daqyaniyor ne yapacagmi bilmiyorum

hmmm o zaman hdd bozuk oabilir

• hard nasil bozik diyilki isliyor

• bunun caresi yokmu nedir bilen yokmu format yarisinda hata var diyor bitiyor hersey

• quote:

Orijinalden alıntı: Tey_mur

hard nasil bozik diyilki isliyor

bad sector olusmustur bozuk sektore gelince hata veriyor windows kurulmuyor

• farklı usb veya dvd ve farklı iso dosyası kolay gelsin

sorun hayla düzelmezse ramleri temizle harddiski low format at
  • onu nasil hal ederiz kardes evvet hata verib duruyor
  • Türkmen misin kardeş ? :) Dediklerinden pek bişey anlaşılmıyor ama anladığım kadarı ile belirteyim. Başka pcye osbika :) hatası veren cd ile format atıyorum oluyor diyorsun ama her bilgisayar her işletim sistemini kabul etmez özellikleri bakımından. Misal özellikleri yetmiyorsa windows 8 kaldırmayabilir veya windows 7. Bilgisayarın özellikleri nedir ?

Ekran kartı kaç cigolayt ? HDD kaç cigolayt ? :) Ram kaç ? Varsayılan işletim sistemin nedir ? Bunları belirtirsen sonuca çabuk ulaşabiliriz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.