Şimdi Ara

Windows 7'de Ping Düşürme Kesin Çözüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
28
Favori
131.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denedim 10 p farketti. TTnet bu ne yapsak çare yok, işini doğru yapan şu ttnet'e alternatif adam gibi bir firma istiyorum yeter...
  • Benim online oyunlarla alakam yok ama kardeşim oyuyor ve ben net e girince ping oluyormuş. Bende cmd/regedit ten ping yolladım modeme ve gelen verinin iletilmediğini anladım bu da zaten modemin lambalarını sönüdüp duruyordu arkadaşın verdiği taktiği uyguladım sonrası şuan için olusan bir ping yok ama yarın kardeşim oyuna girince çözülür mü çözülmez mi o zaman anlayacağız şimdilik Teşekkürlerrr
  • işe yaramadı yarın format atıp xp yüklüycem birde pingi öyle deneyeyim
  • 20-30ms farkediyor ama benim için gereksiz..
  • Boş yere yapmayın derim bence, Bu Ağ katmanında problemler yaratır bilgisayarınızda. Çünkü o delay'ında bi işlemi var bilgisayarınızda boş yere mi konulmuş ? önemli bir işi olmasa konmaz. Bilgisayara gelen veriyi delay ile geciktirerek senkronizasyon yapıyor olabilir. Bu işin uzmanlarına sormak lazım gerçi
  • konu kirliliği olmasın şu aara çok fena ping alıyorum 1000leri görüyor ping serverlerdemi sorun var yoksa ttnet ızdırabımı bu başka aynı sıkıntıyı yaşayan warmı....
  • bence bi alakası yok bi ara 100 ün altına inmiyordu (hiç birşey yapmadım ) şimdi 71-72 pingde oynuyorum hiç artmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Rosto

quote:

Orijinalden alıntı: Lugi@

quote:

Orijinalden alıntı: omgwhoisthis

quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

quote:

Orijinalden alıntı: omgwhoisthis

Bkz: Leatrix Latency Fix

www.google.com.tr

http://www.wowinterface.com/downloads/info13581-LeatrixLatencyFix.html

Sağdan download diyip indirin. Install ile yükleyin, res atıcaktır pc'ye. Sonra oyuna girebilirsiniz. Sanırım ikisi de aynı yolu kullanıyor.

Yükledikten sonra sizden bilgisayarı yeniden başlatmanızı veya ağ kartınızı kapatıp açmanızı isteyecektir. Siz restart edin en temizi.

İkiside aynı şey hiçbir farkı yok.

Çalışıyormu?Boşa reset atmayayım

Aion oynarken işe yarıyordu diğerlerinde de yarıyordur herhalde.

hocam aio nasıl oyun? görmüşken sorayım dedim

• normalde ping 75 lerde o zaman 50 filan olur herhalde ping

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

quote:

Orijinalden alıntı: Mecikmen

ping düşükse kasar lol de yüksekse degıl

eve ping dusunce kasıyo.

Bence siz Frame ile Ping'i karıştırıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet fps ile pingi karıştıyorsunuz bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lorrid

ping düşünce kasan arkadaşlar, kasayı yan yatırıp oyuna girin, kesinlikle kasmaz.

offff khanQaaaa cHoK espRiTûeLsin xDDDééé OFFFF khanqa CoK GüLdüm HAHAHA xdfxdxdxdxdxd OF qhanqam yaaa.

dememizi mi bekliyordun
  • Emretangül harfiyen uyguladım ve işe yaradı. Ping 600lerden 100e düştü. Teşekkürler
  • denedim %100 çalışıyor. çok sağol başlığı açan kardeş
  • Ben normalde 70 ping ile oynuyorum download yaparken 120 ye çıkıyor ama bir problem yok. Ping o kadar önemli değil lolde.
  • Eskiden 175 ping ile oynardım. Neyse ki artık düzeldi 65-75 ping arası
  • Konuya bakınca "buraya üye oluyoruz 5level yapıyoruz ping ming kalmıyor (facebook onaylı)" olmasından korktum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Ben normalde 70 ping ile oynuyorum download yaparken 120 ye çıkıyor ama bir problem yok. Ping o kadar önemli değil lolde.

''Ping o kadar önemli değil lolde'' cümlesini açıklamanı rica edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Ben normalde 70 ping ile oynuyorum download yaparken 120 ye çıkıyor ama bir problem yok. Ping o kadar önemli değil lolde.

• bendeki win7 64 bit dediklerini aynen uyguladım ama hiçbir oynama olmadı pingde acaba 32 bit yerine 64 bit mi seçmem lazım dwordlerde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.