Şimdi Ara

Windows 7'de '...Çalışmayı Durdurdu' Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum imzamdaki sistemi topladığımdan beri, ki bu da yaklaşık 2 yıl oluyor. Şimdiye kadar pek sorun yaşadığım söylenemez, sadece bir kere mavi ekranla karşılaşmıştım aylar evvel, neden olduğunu anlamasam da. Neyse, yaşadığım soruna dönersek:

Güncel sürüm Opera internet tarayıcısı kullanıyorum. Opera'yı açtıktan bir süre sonra Opera Internet Browser çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, detaylarında ilk satırda da "Sorunlu Olay Adı: APPCRASH" yazıyor. Google Chrome'u denediğimde de durum farklı olmadı. Flash tabanlı sitelerden dolayı hata alabileceğimi düşündüm, Adobe Flash sürümünü güncelledim, durum yine aynı. Zaten sorunu sadece internet tarayıcılarda yaşamadığımı da fark ettim sonrasında: Tivibu kullanırken de sık sık bu hatayı alıyorum. Ne internete girebiliyorum ne de televizyon izleyebiliyorum şu an bilgisayarda. Kullandığım klavyenin (G15 v2) LCD ekranda çalışan uygulamalarının da sadece 2'si çalışır oldu bu olayları yaşadığımdan beri. Son zamanlarda yeni bir oyun/program da kurmadım. Benzer durumla karşılaşan var mı? Önerileriniz nelerdir?

• Bu tamamen işletim sisteminden kaynaklanıyor
    dll uzantılı dosyaların zarar görmüş
    İşletim sistemini yenilemeni tavsiye ederim
    Onarmaya kalkışma
    zaman kaybedersin

Saygılarımla.
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.