Şimdi Ara

Windows 7 counter strike ekran sorunu (Sorun Çözülmüştür) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
194.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bir yerden görev yöneticisinden bir işlemi kapatınca sorunun çözüldüğünü okumuştum.bu konuda daha iyi bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vBulletin

Dikkatimi çektide arkadaşlar ATİ ekran kartı olanlar oyunlarda baya sorun yaşıyorlar. En son olarak geçen ay piyasaya çıkan Batman Arkham Asylum oyunu nVidia dışında ekran kartı tespit ederse oyunun bazı özelliklerini kapatıyor. Bence nVidia bu gidişle ATİ'yi silecek ^^

2 yıl ati kullandım.. 3 aydır nvidia kullanıyorum.. Keşke Atiyi satmasaydım.. 1000 kere pişman oldum Atiden nvidiaya geçtiğime.. Oyunlarda çok sorun yaşadım çooook.. son olarakta bu.. Nvidianın son driver'ını yüklemem rağmen cs yi tam ekran yapamadım.. anca masaüstü çözünürlüğüyle aynı olduğunda oluyor tam ekran.. o zamanda oyun iyi olmuyor..
  • Bu sorun bendede varda en az 1 aylık 1 uğraş sonucu ekran kartından olabileceğini düşündüm ve olayı çözdüm eğer NVİDİA ekran kartı kullanıyosanız çözüm çok ve çok basit sadece 2 tık Sırasıyla masaütnüe gelin sağtıklayın nvıdıa denetım masasını acın ve ekrana gelip masaüstü renk ayarlarını ayarlaya tıklayın orda pcnın kendı ayarları kullanılmaktadır onu nvıdıa ayarlarını kullana tıklayın ve uygulaya basın daha sonra csye girip istediğiniz ekranı yapabilirsiniz işlem bu kadar İYİ OYUNLAR
  • NVDIA EKRAN KARTI ICIN COZUM BU !!!

285.62 bu sürümü indirin ve kurun bu sorun çözülür. Sonra Video Ayarlarından Openql Seçin Oldu Bu İş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stepne7 -- 9 Kasım 2011; 15:44:07 >
  • S.a arkadaşlar Cs1.6 da oyuna girdigimde gri ekran qeliyo sesler qeliyor ama ekran gri kalıyor 1 yardımcı olabilirseniz cok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre9110

aynı sorun bende de var kardeş cs 1.6 yı tam ekran oynayamıyorum seçeneklerden video ayarlarını ekran çözünürlüğüme uygun olarak ayarladım tam ekran oldu ama oyondan atıyodu bu seferde sorun ney anlayamadım...

Kardes simdi o ayarları yaptıktan sonra hemen quit yap
    Sonra yeniden gir sorunsuz oynarsın kendım biraz ugrastım cozdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minare

Arkadaşlar Windows 7 de counter nasıl oynuyorsunuz? Sxe ile çalışıyor mu?

Tabiki oynanıyor
    peki nasıl oynanıyor? sxe nin counter strikeyi gormesi icin iksinide yonetici olarak calıstır
    oyun hata verirse;
    Bilgisayarım sag tık, özellikler,gelişmiş sistem ayarları solda. Gelişmiş,ayarlar,veri yürütme engellemesi, 2.ci şıkı işartle ekleye bas cs nin klasorune git cs 1.6 exe yi sec. tamam deyip çık ordan
    Sxedede aynı şey olursa yaptıklarımızn aynısını uygula (Yani Sxe klasoru sxe injected .exe tabiki cs klasoru olmıcak )
    Yardımcı olduysam ne mutlu

• Nvidia GT 500M notebook ekran kartında Nvidia Gelişmiş ayarlar yok arkadaşlar bunda nasıl çözebiliriz acaba son driver yüklü 296.10

Windows 7 counter strike ekran sorunu (Sorun Çözülmüştür)
  • Haklı ekran çözünürlüğün neyse onu yapacaksınmesela bnmki laptop csde videos a gel ekran ayarı openGL 640 çarpı 480
  • packard bell lv44 marka bi laptop aldım counter-strike 1.6 online ekran yanlardan basık,küçük oluyor çözünürlüğü ayarlıyorm tekrar eskı halıne gelıyor sorunu nasıl cozerım ? Ekran kartı: NVİDİA GEFORCE*GT 630M * 2 GB Windows 7 home basic 64 bit
  • ya nerden yapıcam arkadaşım ben hz yi yapamadım lutfen yardım edinn ... şimdiden teşekkur ederim.
  • Arkadaşlar ekran sorununu ben run ın wındow u sectım masaustu oynama moduna aldım oyunu sonra cozunurluk pc nın mak cozurlugunu seçtım oldu şimdiki sorum ise fps le ilgili fps max.1OO oluyor nasıl yukseltebılırım pc ozellıkler: ekran kartı nvidia geforce gt 3 gb hd led ekran 1600-900 çozunurluk harddısk 750 gb
  • rkadaşlar NVidia kullananlar için masüstünde sağ tıkla Nvidia denetim masasına gir. Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlaya da gir. Oradan tam ekran uygula ve oyunlar ve uygulamalar tarafından belirleenen ölçeklendirme modunu geçersiz kıl seçiliyse seçimi kaldırıyoruz. Ben de oldu ve büyük ihtimal sizdede olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

Sorun çözüldü arkadaşlar hemen anlatıyorum bu anlattıklarım ati ekran kartı olanlar içindir. Nvdia karta sahipseniz bi program ile yapabilirsiniz

Aşağıdaki sayfadan kurulu değilse Windows 7 için Catalyst 9.7 Beta'yı indirin. Kurduktan sonra ekran çözünürlüğünü geçici olarak değiştirin. (1280*800 ise 1280*768 gibi) Ardından Catalyst Control Center'ı açıp "Next" deyip ardından Quick Settings sekmesinden "Notebook Panel Properties"i seçip yandaki "Resize the desktop the fit the display panel" seçeneğine tıklayıp Go dedikten sonra karşınıza ölçeklendirme seçenekleri gelecek. Ordan "Resize to fit the display panel"i seçip ilerleyin. Sonra çözünürlüğü yine eski haline getirin. Sorun böylelikle düzelecek. Gerçi arkadaşların da dediği gibi tam olarak sorun değil. Windows 7 ve XP standart olarak olarak görüntünün en boy oranını koruyor. Vista'daysa standart olarak görüntü tam olarak ölçekleniyor.

http://www.amd.com/tr/Pages/AMDHomePage.aspx

çok teşekkür ediyorum 4 yıl geçmiş olamsına rağmen işime yaradı :)

• Şöyle yaparsanız sorununuz çözülür;

1. masaüstüne sağ tuşla tıklayıp ekran çözünürlük ayarlarına giriyoruz.

2. ekran çözünürlüğünü 1024 * 768 yapıp uyguluyoruz ve ayarları sakla diyoruz.

3. orda gelişmiş ayarlar diye küçük bi tuş var ona tıklıyoruz.

4. orda intel denetim sekmesine geliyoruz

5. ölçeklendirmeden tam ekran ölçeklendir i seçiyoruz ve tamam diyoruz.

6. ekran çözünürlüğümüzü geri eski haline getirip uygula diyoruz sorunumuz çözülmüştür.
  • Arkadaşlar Win7'de Çözemeyenler İçin En Kolay Çözüm Burda.2 Aşamada Tamamdır.Not :Bunları Uyguladım.
    Önce 1. Aşama:

Counter Strikeyi Açın

alt gr + f11 Yapın

Sonra Kapatın

Evt Şimdi Pc Küçüldü Şimdi 2. Aşamadayız:

Önce Masaüstünden Sağ Tık Yapın Ekran Çözünürlüğü Deyin

Gelişmiş Tuşuna Basın

Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver for Mobile Seçeneğine Basın

Grafik Özelliklerine Basın

Görüntü Ayarları Deyin

Orda Ayarları Sırayla

Renk Kalitesini En Yüksek

Ekran Çözürnürlüğünü En Yüksek

Yenileme Hızı (Bende 60) 60'tan Düşük Yapmayın

Tamamlayın Herşeyi

Evet Counter Strikeyi Şimdi Deneyin Harika Bir Counter.

• quote:

Sorun çözüldü arkadaşlar hemen anlatıyorum bu anlattıklarım ati ekran kartı olanlar içindir. Nvdia karta sahipseniz bi program ile yapabilirsiniz

Aşağıdaki sayfadan kurulu değilse Windows 7 için Catalyst 9.7 Beta'yı indirin. Kurduktan sonra ekran çözünürlüğünü geçici olarak değiştirin. (1280*800 ise 1280*768 gibi) Ardından Catalyst Control Center'ı açıp "Next" deyip ardından Quick Settings sekmesinden "Notebook Panel Properties"i seçip yandaki "Resize the desktop the fit the display panel" seçeneğine tıklayıp Go dedikten sonra karşınıza ölçeklendirme seçenekleri gelecek. Ordan "Resize to fit the display panel"i seçip ilerleyin. Sonra çözünürlüğü yine eski haline getirin. Sorun böylelikle düzelecek. Gerçi arkadaşların da dediği gibi tam olarak sorun değil. Windows 7 ve XP standart olarak olarak görüntünün en boy oranını koruyor. Vista'daysa standart olarak görüntü tam olarak ölçekleniyor.

bu forumu seviyorum anında işime yaradı

• ya kardeşim ben cs 1.6 giriyom sxe açıyom giriyom sonra bir tane odaya giriom m ye basıom karekter seciom siyah ekran cıkıyo tekrar başka bir bölüme giriom ine siyah ekren çıkıyo sxe kapadım açtım ine denedim olmuyo
    lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnn
  • Belki O Cs 1.6 da Görüntüde Bozukluluk Vardır.Kısacası Yeni Cs 1.6 İndir Ve SXE ni Yenile Başka Siteden Olmassa Söle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gr4phics

quote:

bu forumu seviyorum anında işime yaradı

kardeş eline sağlık sağolasın ya süper oldu çok iyisin teşekkürler.. :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.