Şimdi Ara

Windows 7 boot Cdsi oluşturma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
4.796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 7 boot Cdsi oluşturma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    129 Mesaj
    Arkadaşlar windows 7 boot cdsi nasıl yapabilirim ? Ben dosyaları direk dvdye attım , reset attım makinaya hiçbişey görmedi. Yabancı bir sitede de şunu buldum :

- Download vlite, when installed, get the “boot.bin” file from Program Files/vlite (you can delete vlite after that).
    - Launch MagicISO, copy all the files in a new project, and click on:
    Tools -> Load Boot Image -> Select boot.bin
    - Make ISO & Burn.

Bundan da pek bişey anlamadım. Yardımcı olurmusunuz ? Paylaş:

|
    |
    kurulum için oluşturmak istiyorsanız internetten hazır oluşturulmuş iso sunu download edin daha kolay olur
    |
    |
    kesinlikle arkadaşa katılıyorum bir sürü iso halinde veren siteler var hazır cd çekip rahatlıkla kullanabilirsin
    |
    |
    Magiciso programını kurun, yeni bir proje açıp içine windows cdsinin dosyalarını atın.
    Tools -> Load Boot Image tıkladıktan sonra, boot.bin dosyasını gösterip açın.
    Oluşturulan projeyi cdye yazın.

Anlatmak istenen bu, farklı yollarda işe yarar ama buda işe yarayabilir(denemedim).
    |
    |
    Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.