Şimdi Ara

Windows 7 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.045
Cevap
23
Favori
854.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar benim bir sorunum var acer marka masa üstü bir pcim var bunu xp yapmak istiyorum ama bir türlü olmuyor vista yada win 7 kurabiliyorum xp kurmaya calisinca instalda mavi ekran sorunu cikiyor sürekli biostan ayarlari degismek gerekiyor normalde ama bu pcde gereken ayarlar yok su an aklima gelmiyor dhci felan filandi sanirim nasil xp kurabilirim yardimci olabilirmisinz netten icinde bütün driverlari bulunan xp cesitlerini indirip denedim yine olmadi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

Arkadaslar benim bir sorunum var acer marka masa üstü bir pcim var bunu xp yapmak istiyorum ama bir türlü olmuyor vista yada win 7 kurabiliyorum xp kurmaya calisinca instalda mavi ekran sorunu cikiyor sürekli biostan ayarlari degismek gerekiyor normalde ama bu pcde gereken ayarlar yok su an aklima gelmiyor dhci felan filandi sanirim nasil xp kurabilirim yardimci olabilirmisinz netten icinde bütün driverlari bulunan xp cesitlerini indirip denedim yine olmadi :S

Benim pc ilk vista idi. Bende senin gibi xp ye geçemiyordum bir yerlerde hata veriyordu. Tam format atarken takılıyor ve mavi ekran geliyordu. Daha sonra çeşitli araştırmalar sonucu vistadan XP ye geçişte tüm sürücüleri silmek yani biçimlendirmek gerektiğini öğrendim yani böyle söylüyorlardı.Çünkü içinde vista dosyalarımı ne kalıyormuş böylece yüklemede sorun yapıyormuş.
    Ben de format atarken C ve D yi komple sildim ve öyle başlattım kurulumu ve XP yi sorunsuzca yükledim...
    Seninkindede bu sonuç verir inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 14 Mayıs 2012; 20:43:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melis72

arkadaslar windows 7 kurulu ses ayarinda sorun var,Laptop...Windows 7 yeni kuruldu ses cikmiyor kulaklik takili degil diyor.Kulaklik takinca ses cikiyor.Tabii ki kulakliksiz ses cikmasini istiyorum cevap verirseniz sevinirim tesekkürler

Windows 7 driverleri otomatik algılıyor yani formattan sonra ses otomatik gelir. Extra bişey yapmaya gerek yok.

Soruna gelincede Denetim masasına girin. ses e girin.Hoparlöre tıklayıp aşağıdan özelliklere basın.yukarıdan düzeyler sekmesine geçin. Ve oradaki bütün sesleri açın. sağtarafta çubuk varsa sayfayı aşağı doğru indirip aşağıdakilerden kısık varsa onlarıda açın. hoparlör üzerinde çarpı işareti varsa onları kaldırın.
  • Benim pc xp 32 bit elimde w7 64 bit cdsi var cdyi biosadan 1 st device cd/dvd ye boot ediyorum ama xp olarak açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalsar

Benim pc xp 32 bit elimde w7 64 bit cdsi var cdyi biosadan 1 st device cd/dvd ye boot ediyorum ama xp olarak açıyor.

ilk önce açıldığında pc Dvd yi okuyormu ona bak okuduğu zaman res atıp başlat.
    bios u 1st cd/dvd yaptıysan sorun olmaması lazım.
  • Ne haber?Yine ardiminiz lazim .Yardim ederseniz sevinirim.Windows 7 kurulu ben laptop u tv ye baglamak istiyorum.HDMI ile .Bunu nasil yapacagim?Tesekkürler.Görüsürüz.
  • bir adet lcd tv hdmı girişi olan
    bir adet hdmı çıkışlı notebook
    bir adet hdmı kablo

Hepsini bağlıyorsun tv yi Kaç numaralı hdmı bağladıysanız kumandadan onu seçiyorsun ve tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi var ve baglilar ama hala tik yok grafikkarti driver v.s mi lazim nvidia gibi...ya da software
  • 32Bit Windows 7'de alınan imaj 64Bit Windows 7'de kullanılabilir mi?
  • quote:

hepsi var ve baglilar ama hala tik yok grafikkarti driver v.s mi lazim nvidia gibi...ya da software

Klavyedeki Windows tuşu+P kombinasyonu ile görüntüyü tv'ye vermeyi denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

quote:

hepsi var ve baglilar ama hala tik yok grafikkarti driver v.s mi lazim nvidia gibi...ya da software

Klavyedeki Windows tuşu+P kombinasyonu ile görüntüyü tv'ye vermeyi denediniz mi?

Tesekkür ederim,simdi onu da denedim olmuyor... Bir yerlerde FN F5 tuslarindan da bahsediyorlar silinmis olan hardware,software,driver yani eksik olana bir seyler mi var acaba.Önceden NVIDIA ile sorunsuz baglaniyordum.Masaüstünü sagtiklayinca direk NVIDEA gelyiordu ve oradan yapiyorduk.Ama önceden vista vardi,simdi windows 7 kurulu yani formattan sonra bakamaz oldum yani baglayamaz oldum yardim edebilecek birilerinden de sorabilirseniz cok memnun olurum.Tesekkürler....
  • özel mesaj yazin gerekirse!!!!!
  • Yardimlariniz icin minnettarim Hepinize tesekkürler.Sorunu nihayet cözdüm.Neymis sorun biliyor musunuz?Sp4 lazimmis onu yükledim formattan sonra sp4 kurulmamis.HP 7 pavilion benim laptop.Hp nin sayfasindan buldum ve kurdum sorun otomatikman giderilmis oldu.Simdi ise baska bir eksiklik daha var galiba**** playeri tanitamiyorum acaba onun icin hangi treiber (driver) LAZIM???
  • M p 3 yazisi sansürlendi mi acaba? m P 3 CALAR I TANITAMIYORUM ACABA BU SEFER HANGI SÜRÜCÜ YA DA NE LAZIM????
  • m p 3 tanitmaga calistim laptop tanimadi ama usb kablosunu cikardigim halde sürekli bildiri geliyor cihaz bulunamadi diye bu bildiriden nasil kurtulacagimmmmmm
  • Arkadaşlar ben format atıcam da format atarken c: yi biçimlendirmem mi gerekiyor? yoksa direk format atsam c: kendi kendine biçimleniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokullu Mehmet Paşa

Arkadaşlar ben format atıcam da format atarken c: yi biçimlendirmem mi gerekiyor? yoksa direk format atsam c: kendi kendine biçimleniyor mu?

Format, biçimlendirmek demektir.
  • arkadaşlar bana yerdımcı olun yeni laptop aldım windows 7 çok donuyor bide arada bi norton virüs sistemini açmıyor lütfen yardımcı olur musunuz? servise vermek istemiyorum yeni laptopumu bide 80-90 lira masraf çıkarmış yardım edin acil :( :(
  • elimde hp dv6 laptop var. vista yüklü.
    core2duo p8600 , ati hd4650 ekran kartı ve 4gb ram var.
    format atmam gerekiyor, win7 ye geçsem olur mu rahat çalışırmı bilgisayar
  • W7'yi nerden ındırcez ?
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.