Şimdi Ara

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
70
Favori
78.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anakart değişiminde tekrar telefonla etkinleştirme yapmanız gerekir.Yani etkinleştirme uçar.

Ram değişimi sorun değil.

İşlemciyi bilmiyorum.Şu anda sadece ben mevcudum cevap vermek istedim.
  • Selam millet....

Windows7 de update sorunu yaşıyorum. Bundan bi kaç ay önce Windows10 rezerv yaptım daha sonra güncelleştirme geldi Windows10 kurulumuna geçtikten sonra kurulum esnasında hata verip tekrar Windows7 ye dönüyordu. Uzunca bir süre bununla uğraştım olmadı sonra format atıp temiz kurulum yaptım sorun çözülür diye. Şimdi ise Windows da güncellemeler çalışmıyor. İnternetteki tüm çözümleri denedim olmuyor. Microsoft müşteri hizmetlerini aradım uzaktan yardımla bilgisayara bağlandılar 3 saate yakın uğraştılar ama Microsoft bile çözemedi bu sıkıntıyı. yardımlarınızı bekliyorum....
  • Black_34 kullanıcısına yanıt
    Onlar yapamadıysa biz ne yapalım :)

Güvendiğiniz yerden güncelleştirmeleri içinde olan sürümü indirip yükleyin W7'nin güncelleştirme olayı sıkıntı hele eskiyse sürüm artık saatler boyu kıvranıyor bulmak ve yüklemek için.
  • arkadaşlar şöyle bir hata alıyorum. Rica ederim yardımcı olur musunuz? Virüs taraması yaptım, birkaç trojan buldu ve bende sil dedim. Sonrasında pc yi açtığımda bu hatayı alıyorum.

• tubikontindet T kullanıcısına yanıt
    Önemli dosyalar silinmiş herhalde Windows'u onarmayı dene.

+ İlk sayfada koyduğum DLL paketini yükle (yoksa W10 konusuna bak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Temmuz 2016; 18:34:35 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın biraz acemiyim. İlk sayfaya baştan sona baktım ancak koyduğunuz DLL paketini bulamadım. Windows'u nasıl onarabilirim acaba?
    SFC SCANNOW diye arat google da çıkar imzamdaki W10 konusuna bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şöyle bir şey çıktı.

İyi oku yazılanları bunun için windows cd si veya usb si takılı olmalı + cmd yi açarken sağ tuş yönetici olarak çalıştır diyeceksin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Temmuz 2016; 18:56:57 >
  • Hocam yönetici olarak çalıştırdım. Şu an %40'ta ama cd ya da usb takılı değil pc'de.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç bu.

Takıp dene olmazsa geçmiş olsun format atabilirsin daha kısa sürer.

• arkadaşlar core duo t7250 -2gb ddr 2 li -win 7 home basic 64 bit laptop var. h265 videolarda takılıyor .mediaplayer clasicde takılmadı ondada ses takılıyor.win 8,8,1 10 yada win7 32 bit işletim sistemi değişkliği sistem tüketimini düşürüp h265 videoları izlememe yardımcı olabilimi acaba?
  • asrin43 A kullanıcısına yanıt
    Maalesef sistem kötü daha da kötü hale gelebilir sadece 64'ten 32'ye geçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Temmuz 2016; 13:18:02 >
  • Slm arkaşlar size sorum olacaktı maddi sıkıntıdan windows 7 korsan yükledim güncellemeler kapalı acaba ne kadar sorunsuz kullanabilirim sorunsuz bi şekilde su anda orjinale param yok kusura bakmayın

• Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    google'a windows 7 orjinal yapma diye yaz, çıkan sayfalarda yazılanları uygularsan sorunsuz kullanabilirsin.
    Merak etme kimse orjinale para verip kullanmıyor.
  • Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    KB971033 güncellemesini yapmayın gerisini yapın

• Hocam iyi günler windows 10 bölümünde sistemimi yazmıstım memmunsan kalsın demiştin donma mevcut dedim vaktin varsa yap dedin sonra acaba 7 kursam nasıl olur? Birde drivergenius mu iyi driversolituon mu?

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Uygun driverları bulabiliyorsan iyidir, stabildir ama hantaldır yeni sistemlere göre.

Solution.
  • Hocam iobit driver booster tavsiye eder misin? Yoksa yukarıdaki mi iyi

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.