Şimdi Ara

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
70
Favori
78.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YouKeN

Dediginiz linki indiriyorum şuanda.

keşke bana danışaydın sipariş vermeden önce

neyse verdiğimi yüklemeden önce senin pcn de sesle ilgili olarak kurduğun herşeyi sil ve restart at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Dediginiz linki indiriyorum şuanda.

keşke bana danışaydın sipariş vermeden önce

neyse verdiğimi yüklemeden önce senin pcn de sesle ilgili olarak kurduğun herşeyi sil ve restart at.

Sen ne önerirsin ? Neyse aldık bi kere iyi ramya adamlar profesyonel ondan güvendim aldım sağlık olsun .
    Dediklerini yapınca tekrar yorum yazacağım teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouKeN -- 12 Ekim 2013; 15:54:44 >
  • quote:

Sen ne önerirsin ? Neyse aldık bi kere iyi ramya adamlar profesyonel ondan güvendim aldım sağlık olsun .

tamamda senin anakart ram listende 2 gb tekil corsair diye bir seçenek yok. gelince taktığında pc açılmayabilir haberin olsun.

http://www.vatanbilgisayar.com/ram/gskill-f2-6400cl5s-2gbnt-2gb-value-ddr2-800mhz-cl5-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=43451

bunu alabilirsin

• quote:

quote:

tamamda senin anakart ram listende 2 gb tekil corsair diye bir seçenek yok. gelince taktığında pc açılmayabilir haberin olsun.

http://www.vatanbilgisayar.com/ram/gskill-f2-6400cl5s-2gbnt-2gb-value-ddr2-800mhz-cl5-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=43451

bunu alabilirsin

Nası açılmayabilir kardeşim bi açıklasanda arasak müşteir hizmetlerini iptal etsek ? :S bak kötü oldum şimdi okadar para verdim

• quote:

Nası açılmayabilir kardeşim bi açıklasanda arasak müşteir hizmetlerini iptal etsek ? :S bak kötü oldum şimdi okadar para verdim

özel mesajla devam edelim konu sapmasın.
  • Hocam Sizden YArdım İSteyeceğim yardım ederseniz sevinirim ben windows 7 işletim sistemi kulanıyorum masaüstünde fare veya herhangi bişey kıpırdamıyor ama çözünürlüğü düşürünce bilgisayar çalışıyo ben windows 7 de masaüstü gelmeden çözünürlüğü nasıl düşürebilirim bu sorun ekran kartı ile ilgili windows 7 çözünürlüğü otomatik yükseğe alıyo ekran kartıda onu kaldırmıyo ama düşükken bir sorun olmuyor format attım düzelmedi ben masaüstü gelmeden nasıl düzeltebilirim hocam
  • Teşekkürler çok faydalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomyvercekti

Hocam Sizden YArdım İSteyeceğim yardım ederseniz sevinirim ben windows 7 işletim sistemi kulanıyorum masaüstünde fare veya herhangi bişey kıpırdamıyor ama çözünürlüğü düşürünce bilgisayar çalışıyo ben windows 7 de masaüstü gelmeden çözünürlüğü nasıl düşürebilirim bu sorun ekran kartı ile ilgili windows 7 çözünürlüğü otomatik yükseğe alıyo ekran kartıda onu kaldırmıyo ama düşükken bir sorun olmuyor format attım düzelmedi ben masaüstü gelmeden nasıl düzeltebilirim hocam

öyle birşey olamaz maalesef çokmu eski bilgisayarınız ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Merhaba,

Öncelikle konunuz için teşekkür ederim.

Sorum şu:

Dün gece güncelleştirmelerin bir kısmı gerçekleşti. Ancak 10 güncelleştirme gerçekleşmiyor. Bilgisayar yeniden başlatılırken güncelleştirmeler uygulanıyor yazıyor ama sonra "Windows güncelleştirmeleri yapılandıramadı, değişiklikler geri alınıyor" yazısı çıkıyor ve yeniden başladıktan sonra bilgisayar açılıyor. Daha sonra yüklenmeyen güncelleştirmeleri Microsoft'un sitesinden indirdim ama yine aynı yazı çıkıyor. Ayrıca güncellemelerden 1 ya da 2 tanesi 64 bit Windows 7 için.

Ne yapmam gerekli? Google'da baya araştırdım ama bir çözüm bulamadım.

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

öncelikle ben size söyleyeyim her dk pc güncellemeyin hatta direk şimdi kapatın tamamen güncelleştirmeler bilgisayarınızı her zaman iyileştirmez bazen güzel giderken düzgün sistemin stabilitesini bozabiliyor kafaya takılacak birşey değil yüklediğin windowsla alakalı olabilir. takma kafaya . önerim windowsu güncel indirip sıfırdan onunla format atmanız sonradan güncelleştirme yüklemek sağlıklı değil !

Yabancılar da sorun yaşıyormuş:http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_update/1082013-windows-update-has-jacked-my-pc/27dbff1d-1a10-423e-b9f5-9ca029f364cc

Microsoft, Wİndows 7 için update problemi olduğunu açıklamış:http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Confirms-KB2862330-Windows-7-Update-Problems-390567.shtml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nunogomes21 -- 12 Ekim 2013; 18:26:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Yabancılar da sorun yaşıyormuş:http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_update/1082013-windows-update-has-jacked-my-pc/27dbff1d-1a10-423e-b9f5-9ca029f364cc

Microsoft, Wİndows 7 için update problemi olduğunu açıklamış:http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Confirms-KB2862330-Windows-7-Update-Problems-390567.shtml

dediğim gibi kaale alınacak bir konu değil.

• directx 11 linkinide ekleyebilirmisiniz
  • hayır ekran kartı 1366x768 yok direk 1600x bişeylere çıkarıyo windows 7 oda görüntü geliyo ekran kare kare lekeler oluyo gidiyo geliyo gidiyo bu şekilde 10 defa filan yaptıktan sonra mavi ekran gelip pc ye reset atıyo ama çözünürlüğü düşükken öyle bir sorun yapmıyor peki bu sorumun cevabı yoksa hocam windows 7 de xp deki gibi donanımları ben tanıtmak istiyorum windows 7 kendi yapmasın çünkü xp de sorunsuz çalışıyordu çözünürlüğünü ben tanıttım için sorunun ekran çözünürlüğü ile ilgili olduğuna eminim windows 7 de xp deki gibi donanım tanımasını nasıl engelliyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomyvercekti

hayır ekran kartı 1366x768 yok direk 1600x bişeylere çıkarıyo windows 7 oda görüntü geliyo ekran kare kare lekeler oluyo gidiyo geliyo gidiyo bu şekilde 10 defa filan yaptıktan sonra mavi ekran gelip pc ye reset atıyo ama çözünürlüğü düşükken öyle bir sorun yapmıyor peki bu sorumun cevabı yoksa hocam windows 7 de xp deki gibi donanımları ben tanıtmak istiyorum windows 7 kendi yapmasın çünkü xp de sorunsuz çalışıyordu çözünürlüğünü ben tanıttım için sorunun ekran çözünürlüğü ile ilgili olduğuna eminim windows 7 de xp deki gibi donanım tanımasını nasıl engelliyebilirim

direk tanımasını engelleyemessin ama monitörün eski driverini bulursan bu şekilde yükleyebilirsin.

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

• driveri var ekran kartının yani xp deki tanımasının hiç bir yolu yok mu ? aygıt yöneticisinden filan veya başka yerden
  • bana ücretsiz driverlerı güncelleyebilceğim program önerebilirmisin hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 12 Ekim 2013; 20:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

bana ücretsiz driverlerı güncelleyebilceğim program önerebilirmisin hocam ?

driver pack solution işte.
  • eline sağlık güzel paylaşım
  • quote:

quote:

bana ücretsiz driverlerı güncelleyebilceğim program önerebilirmisin hocam ?

driver pack solution işte.

Hocam hopörler işaretinde çarpı işareti var driverlar güncrl ama geçmedi ne yapmamı önerirsin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde bir adet laptop hdd'si var. Buna windows 7 kurmam lazım. Kendi bilgisayarıma takıp ordan win 7 format atıcam o hddyi seçip. Hem kendi hddmde w8 kurulu hemde diğer hddye w7 kurucam. Sonra w7 kurulu hddyi çıkarıp kuzenimin bilgisayarına takıcam. Çalışır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Elimde bir adet laptop hdd'si var. Buna windows 7 kurmam lazım. Kendi bilgisayarıma takıp ordan win 7 format atıcam o hddyi seçip. Hem kendi hddmde w8 kurulu hemde diğer hddye w7 kurucam. Sonra w7 kurulu hddyi çıkarıp kuzenimin bilgisayarına takıcam. Çalışır mı

seninkini devredışı bırak ne olur ne olmaz. birde format atılırken senin pc nin bilgilerini alacak. çok sağlıklı olmaz sonra diğer pc ye taktığında uyumsuzluklar çakışmalar stabilite bozuklukları olabilir.

quote:

Hocam hopörler işaretinde çarpı işareti var driverlar güncrl ama geçmedi ne yapmamı önerirsin ?

bir bakalım beraber ama eskiyse anakart w7 için sürücüsü olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Ekim 2013; 13:52:06 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.