Şimdi Ara

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
70
Favori
78.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zreoman12333

Merhaba arkadaşlar bugünkü konum bir hata

Bilgisayarım bazı programları açıyor ne oyunlar açılıyo ne notepad açdığım şeylerde 0x103434 felan filen adresinde yönerge böle hatalar geliyo oyunlar yüklenirkende sinir oluyorum resim gösteriyim mesala böyle

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1651331/577b1df9-dd4a-4932-bfd4-c7bdadbd051e.png
    oyunlardada

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1651331/7db76004-45bf-4e7e-b3e0-3d458d2d90ea.png

böyle programlar açarken oyun indirdikten sonra açarken hiç bir program açılmıyor nerdeyse lütfen yardım edin

kardeşim güzel bir virüs yemişsin hayırlı olsun. yapacağın iş sistem geri yükleme yapmak o da olmuyorsa güvenli modda bilgisayarı aç(bilgisayar açılırken f8 e bas) combofixi çalıştır bitmesini bekle ve restart at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

pcm 64 bit win 7 32 bit cd ile Windows u yeniden yukledim pc açıldığında Windows var 1ciye direk giriyor Windows baslatiliyor diyor ama olmuyor kendini yeniden başlatıyor hep tekrar edip duruyr bunu
    http://l1310.hizliresim.com/1g/c/th0vm.jpg hepsi denedim ama olmuyor yani başlatıyor diyor hepsindede ama pcyi yeniden başlatıyor.

http://l1310.hizliresim.com/1g/c/th0xt.jpg
    diyir ama pcyi yeniden başlatıyor direk ve bu tekrar edip duruyor.

kardeşim sende tekrar format yerine gir windowsun kurulu olduğu bütün sürücüleri biçimlendir ve sil sonra tek yeni ham kalsın onu C ye basıp oluştur onun üstüne kur sorunsuz açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

pcm 64 bit win 7 32 bit cd ile Windows u yeniden yukledim pc açıldığında Windows var 1ciye direk giriyor Windows baslatiliyor diyor ama olmuyor kendini yeniden başlatıyor hep tekrar edip duruyr bunu
    http://l1310.hizliresim.com/1g/c/th0vm.jpg hepsi denedim ama olmuyor yani başlatıyor diyor hepsindede ama pcyi yeniden başlatıyor.

http://l1310.hizliresim.com/1g/c/th0xt.jpg
    diyir ama pcyi yeniden başlatıyor direk ve bu tekrar edip duruyor.

kardeşim sende tekrar format yerine gir windowsun kurulu olduğu bütün sürücüleri biçimlendir ve sil sonra tek yeni ham kalsın onu C ye basıp oluştur onun üstüne kur sorunsuz açılır.

Denemiştim tekrar deneyecegim sagolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Öncelikle konunuz için teşekkür ederim.

Sorum şu:

Dün gece güncelleştirmelerin bir kısmı gerçekleşti. Ancak 10 güncelleştirme gerçekleşmiyor. Bilgisayar yeniden başlatılırken güncelleştirmeler uygulanıyor yazıyor ama sonra "Windows güncelleştirmeleri yapılandıramadı, değişiklikler geri alınıyor" yazısı çıkıyor ve yeniden başladıktan sonra bilgisayar açılıyor. Daha sonra yüklenmeyen güncelleştirmeleri Microsoft'un sitesinden indirdim ama yine aynı yazı çıkıyor. Ayrıca güncellemelerden 1 ya da 2 tanesi 64 bit Windows 7 için.

Ne yapmam gerekli? Google'da baya araştırdım ama bir çözüm bulamadım.

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Merhaba,

Öncelikle konunuz için teşekkür ederim.

Sorum şu:

Dün gece güncelleştirmelerin bir kısmı gerçekleşti. Ancak 10 güncelleştirme gerçekleşmiyor. Bilgisayar yeniden başlatılırken güncelleştirmeler uygulanıyor yazıyor ama sonra "Windows güncelleştirmeleri yapılandıramadı, değişiklikler geri alınıyor" yazısı çıkıyor ve yeniden başladıktan sonra bilgisayar açılıyor. Daha sonra yüklenmeyen güncelleştirmeleri Microsoft'un sitesinden indirdim ama yine aynı yazı çıkıyor. Ayrıca güncellemelerden 1 ya da 2 tanesi 64 bit Windows 7 için.

Ne yapmam gerekli? Google'da baya araştırdım ama bir çözüm bulamadım.

WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR

öncelikle ben size söyleyeyim her dk pc güncellemeyin hatta direk şimdi kapatın tamamen güncelleştirmeler bilgisayarınızı her zaman iyileştirmez bazen güzel giderken düzgün sistemin stabilitesini bozabiliyor kafaya takılacak birşey değil yüklediğin windowsla alakalı olabilir. takma kafaya . önerim windowsu güncel indirip sıfırdan onunla format atmanız sonradan güncelleştirme yüklemek sağlıklı değil !
  • dediginz gibi yaptım ama yine olmadı

• quote:

dediginz gibi yaptım ama yine olmadı

bütün sürücüleri siliyorsun ? ham kalıyor sadce onu yeni oluşturup üstüne kuruyorsun ve olmuyor mu ? ya sen yanlış yapıyorsun veya sorunlu bir donanım var büyük ihtimal hdd gibi duruyor.
  • Orijinalden alıntı: bjk__murat

kardeşim güzel bir virüs yemişsin hayırlı olsun. yapacağın iş sistem geri yükleme yapmak o da olmuyorsa güvenli modda bilgisayarı aç(bilgisayar açılırken f8 e bas) combofixi çalıştır bitmesini bekle ve restart at.

olmadı abicim bu hatayı nasıl düzelticem of of offfffffff
  • quote:

quote:

dediginz gibi yaptım ama yine olmadı

bütün sürücüleri siliyorsun ? ham kalıyor sadce onu yeni oluşturup üstüne kuruyorsun ve olmuyor mu ? ya sen yanlış yapıyorsun veya sorunlu bir donanım var büyük ihtimal hdd gibi duruyor.

c d yi birde ek bi 10 gb boş alan var şu an c d boş başka bi yerden Sürücüleri sıfırlama ihtimalim var mı Böyle yaptığımda olmuyor

• quote:

olmadı abicim bu hatayı nasıl düzelticem of of offfffffff

üzgünüm ama format yolu gözüküyor size.

quote:

c d yi birde ek bi 10 gb boş alan var şu an c d boş başka bi yerden Sürücüleri sıfırlama ihtimalim var mı Böyle yaptığımda olmuyor

bence sen format atmayı bilmiyorsun 10 gblik yer nasıl kalıyor hala ? herşeyi sıfırla diyorum sana sonuçta hdd boyutu neyse sadece o kalmalı C (320GB) gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Ekim 2013; 22:16:31 >
  • yeni bilgisayar alcam free dos on numara oldu bu
  • format atmayı biliyorum Senin bana söylediğin yerde biçimlendirme var sadece tamamen silme yok zaten. diskleri farklı bi yere girip mi sileceğim

• quote:

format atmayı biliyorum Senin bana söylediğin yerde biçimlendirme var sadece tamamen silme yok zaten. diskleri farklı bi yere girip mi sileceğim

hayır dostum aynı yerde hepsini silince tek ham kalacak onu oluşturacaksın sadece C ye basıp okey diyeceksin ve sonra ileri diyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Ekim 2014; 3:29:32 >
  • Orijinalden alıntı: zreoman12333

format yolu olmasa olurmu çözemezmiyim babam nerdeyse bu pcye 50 kere format attı babama yazık :(

üzgünüm ama format yolu gözüküyor size.

:(((((((((((((((((
  • Faydalı konu Hepsini incelemedim ama eklemem gerek bir şey varsa o da Ccleaner.
  • Merhaba arkadaşlar win xp sp3 den win 8 e geçiş yapmayı denedım doğrudan geçemezsiniz dedi sonra win 7 ultimate 64 bit yaptım herşey güzel çalısıyor fakat ses yok kaç tane driver kurdugumu bile hatırlamıyorum güvenli modda sildim yeni kurdum vs. otomatik kendi indirdi ayriyetten ama sorun düzelmedi driver boosteri indirdim pro modunda tümünü güncelle yapıyor şuan ama bi sonuç alamayacağımdan eminim yardımlarınızı bekliyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouKeN

Merhaba arkadaşlar win xp sp3 den win 8 e geçiş yapmayı denedım doğrudan geçemezsiniz dedi sonra win 7 ultimate 64 bit yaptım herşey güzel çalısıyor fakat ses yok kaç tane driver kurdugumu bile hatırlamıyorum güvenli modda sildim yeni kurdum vs. otomatik kendi indirdi ayriyetten ama sorun düzelmedi driver boosteri indirdim pro modunda tümünü güncelle yapıyor şuan ama bi sonuç alamayacağımdan eminim yardımlarınızı bekliyorum ..

anakart marka model ? büyük ihtimal eskidir ve win7 ye uyumlu driveri çıkmamıştır çok basit yani .
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar win xp sp3 den win 8 e geçiş yapmayı denedım doğrudan geçemezsiniz dedi sonra win 7 ultimate 64 bit yaptım herşey güzel çalısıyor fakat ses yok kaç tane driver kurdugumu bile hatırlamıyorum güvenli modda sildim yeni kurdum vs. otomatik kendi indirdi ayriyetten ama sorun düzelmedi driver boosteri indirdim pro modunda tümünü güncelle yapıyor şuan ama bi sonuç alamayacağımdan eminim yardımlarınızı bekliyorum ..

anakart marka model ? büyük ihtimal eskidir ve win7 ye uyumlu driveri çıkmamıştır çok basit yani .

Asus P5KPL-AM SE
    Model bu bi bilgisayarcı arkadaş mühendis yani 4 gb alırsan 64 bit kur demişti ben 2 gb üzerine 64 bit kurdum yani win 7 ultimate 32 bit kurmam gerekiyor yeni bi ram sipariş ettim vatancomputerden o gelince win 7 32 bit yapacagım eğer 2 gb daha eklersem 64 bit yapacagım fakat ben iso olarak indirip direk kurdum yazdırma felan yapmadım . onuda belirteyim .
  • quote:

Asus P5KPL-AM SE
    Model bu bi bilgisayarcı arkadaş mühendis yani 4 gb alırsan 64 bit kur demişti ben 2 gb üzerine 64 bit kurdum yani win 7 ultimate 32 bit kurmam gerekiyor yeni bi ram sipariş ettim vatancomputerden o gelince win 7 32 bit yapacagım eğer 2 gb daha eklersem 64 bit yapacagım fakat ben iso olarak indirip direk kurdum yazdırma felan yapmadım . onuda belirteyim .

format atmadınız mı ? xp nin üzerinemi kurdunuz ? belki çakışma yapıyordur eğer öyleyse çünkü win 7 için driveri var

İNDİRMEK İÇİN TIKLA !!
  • quote:

quote:

Asus P5KPL-AM SE

format atmadınız mı ? xp nin üzerinemi kurdunuz ? belki çakışma yapıyordur eğer öyleyse çünkü win 7 için driveri var

İNDİRMEK İÇİN TIKLA !!

Evet xp sp3 üzerinden kurdum .

http://www.viaarena.com/Driver/v10_1200a.zip Ses driverin.
    Geçeceksen win8 veya win 8.1'e geç.
    VATAN COMPUTER - CORSAIR - 2GB Value DDR2 800MHz PC6400 CL5 Ram - Ram
    Bunu alabilirsin Bütçen varsa 2 adet alabilirsin.

tavsiyesi bu ve ramı sipariş ettim .

ayrıca
    O anakarta Ekran kartı alma, yatırım yapma. Win8 diyorum yükle diye 2 gb daha alırsan X64 olanı yüklersin. Verdiğim driver hem win7 hem win8 32/64 için geçerli.

Verdigi driveri yükledim fakat bi sonuca varamadım yani benmi yanlış yükledim bilmiyorum.
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Dediginiz linki indiriyorum şuanda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.