Şimdi Ara

WİNDOWS 7 - 8 KABLOSUZ AĞ - EV AĞI SANAL AĞ KURULUMU-VİRTUAL WİFİ HOT SPOT- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
12
Favori
101.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 3g çubuk ile bağlanıyorum ama bu bağlantıyı anlatılan yöntemle paylaşamıyorum. maryfi yükledim yine olmuyor. komut istemi ile sanal ağı çalıştırınca avea manager bağlı olmasına rağmen bildirim çubuğunda internet gidiyor. Acaba bir çözüm var mı?

marify da dosya yazma başarısız diyor. Acaba önceden kurduğum sanal ağ yüzünden mi bilemiyorum. Bunu nasıl kaldırabilirim?
  • kanmet kullanıcısına yanıt
    Resim 4ü uygularsan sorun kalmayacaktır.
  • hocam şuan aşırı derecede kullanıyorum tekrar tekrar teşekkür ederim ancak şöyle birşeyi merak ediyorum bilgisayar açıldığı anda otomatikman bu sistem açılabilir mi yani bu sağlanılabilinirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

hocam şuan aşırı derecede kullanıyorum tekrar tekrar teşekkür ederim ancak şöyle birşeyi merak ediyorum bilgisayar açıldığı anda otomatikman bu sistem açılabilir mi yani bu sağlanılabilinirmi?

Bilgisayar açıldığında başlatmayı başarabildinizmi?
  • manet kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar vaktim olmuyor,
    Dos ile kolay bi şekilde yapabilirm ama şimdi dosa girecek hiç vaktim yok. Biraz balık hafızalıyım, şu an vba ve makro ( exell ) kodları ile ilgileniyorum.
    O yüzden kusuruma bakmayın.
    Sürekli kullanıyorsanız isteyene full program ayarlayabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Arkadaşlar vaktim olmuyor,
    Dos ile kolay bi şekilde yapabilirm ama şimdi dosa girecek hiç vaktim yok. Biraz balık hafızalıyım, şu an vba ve makro ( exell ) kodları ile ilgileniyorum.
    O yüzden kusuruma bakmayın.
    Sürekli kullanıyorsanız isteyene full program ayarlayabilirim?

Cevabınız için teşekkürler. Programın adı nedir? Netten bulabilirim
  • kanmet kullanıcısına yanıt
    Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) ayarlarına girip: gataway, dns no, wins ip değerlerini not al. bağlanamayan pc' de ipv4 ayarlarına elle girersen bağlanır. bağlanamayan pc' nin ayarlarına bakıldığında gataway ve dns noları çıkmıyor. sadece ip ve subnetmask alıyor. eksik olanları elle bir sefer gireceksin, zaten sonra değişmiyor ip' ler.

not: connectify hotspot' u lisanslı kullanın iyidir. cmd ile uğraşmaya gerek kalmaz. (makul bir ücreti vardı..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 8 Ocak 2014; 20:03:20 >
  • Ya cmd de ağ kuramadım yardım.. netsh wlan start hostednetwork yazdıktan sonra "Grup veya kaynak istenen işlemi gerçekleştirmek için doğru durumda değil." yazıyor. Neden bu ? (NOT: Daha önce cmd den ağ kurmuştum)
  • CakanTriver C kullanıcısına yanıt
    netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=dhwifi key=14561456
    Yaptınız mı?
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    İlginize çok teşekkür ederim. Sorunu wifi cep modem alarak çözdüm:)
  • Ben yurtta kalıyorum ve internet iyi çekmediği için USB girişli wireless anten kullanıyorum. Acaba wireless antenden gelen interneti bilgisayarın kendi wireless inden kablosuz yayın yapabilir miyim. Telefonumu bağlamak istiyorum onun için lazım
  • Yaptım sonra start olanı yazdım ama dediğim uyarı geldi..
  • http://sourceforge.net/projects/windowshotspotmanager/ bu programi armin olarak çalıştırıp kurabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: avasilivich

http://sourceforge.net/projects/windowshotspotmanager/ bu programi armin olarak çalıştırıp kurabilirsiniz

} 9 Downloads (This Week)

\ Last Update: 7 days ago
    Sen mi atıosun, yüklemeyin şöyle programları.
  • CakanTriver C kullanıcısına yanıt
    Destekliyor mu?
    Kontrol edin, destekliyorsa neden olmasın.
    Makalenin ilk maddesidir?
  • Fakat ben de söylemiştim daha önce oldu şimdi olmuyor diye..
  • netsh wlan show hostednetwork komutunu yazdıktan sonra hosted network statuste not available yazıyor nasıl düzeltebilirim? Bide yeni ağ açılmadı.
  • ufukgul kullanıcısına yanıt
    Denetim masası - aygıt yöneticisi-ağ bağdaştırıcıları-Microsoft Barındırılan Ağ Sanal Bağdaştırıcısı bu sekmeyi etkinleştirin.

Eğer bu sekmeyi göremiyorsanız ağ bağdaştırıcıları altında bulunan wireless network adapter cihazını devre dışı bırakıp, tekrar etkinleştirin. Bu şekilde yaptığınızda yukarıda belirttiğim sanal ağ bağdaştırıcısı sekmesi gözükecektir. ikonunda aşağı doğru bir ok göreceksiniz, cihazı etkinleştir dediğinizde satır yok olacaktır.

İşlemi yaptıktan sonra cmd'ye yönetici olarak girip netsh wlan start hostednetwork yazmanız yeterli. Başarılı olamıyorsanız, konu başlığına dönüp işlemleri tekrarlayınız.

yine hosted network status not available hatası alırsanız, sorunun çözümü benim yazdıklarımda. Kolay gelsin.
  • Arkadaşlar tek wifi karla bir çok ağa bağlanmak için yapılan sistem virtual wifi bu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakanTriver

Fakat ben de söylemiştim daha önce oldu şimdi olmuyor diye..

bilgisayarım sağ tıkla >özellikler>aygıt yöneticisi>görünüm>gizli aygıtları göster>ağ bağdaştırıcıları>mikrosoft wi-fi doğrudan sanal bağdaştırıcısı sağ tıklayıp etkinleştir deyin işlem tamamdır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.