Şimdi Ara

Windows 7 64 bitte office 2007 kurulamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Windows 7 ultimate 64 bit'te office 2007 yi kurlamıyorum.Belirlitlen konum bulunamadı gibi bir uyarı veriyor. Sorunu nasıl aşabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevineceğim. Herkese selamlar

• Kendi sorumu kendim cevaplayım bari. xp mod sp2 de kuruluyor selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: agimnat

Kendi sorumu kendim cevaplayım bari. xp mod sp2 de kuruluyor selamlar

O da kendi çözümün olmuş.
    Ben Win7 64bit e defalarca harddiskten Office 7 kurdum. Hiç sorun çıkarmadı.
    Ama hala anlayamadığım bir durum var. Ne zaman ses kartımın(X-FiPro Elite) orjinal driverını cd den kursam uygulama çalıştıralamıyor deyip kapatma seçeneği sunuyor. O durumda XP mode uyumu yaparsam sorunsuz çalıştırıyor. Ama bazen de buna hiç gerek kalmadan kendiliğinden çalışıyor.
  • arkadaslar windows7 de office 2007 kurmus olan varsa . bunu nasıl aktıflestırdıgını bana pm den soyleyebılırmı
  • yaw boşver zaten 07 kullanma 03 daha kolay ve sorunsuz
  • olmadı 2010 beta 64bit kur
  • Office 2007 k-e-ysiz kullanıyorum.Sp2 dahil tüm güncelleştirmeleri yükledi.

1 sene önce filan indirmiştim...
  • aynı sorunla ben de an itibariyle yuzyuze gelmiş durumdayım; windows 7 home premıum 64 bit işletim sistemine office 2007 enterprise cracked yüklemeye calısıyorum

onerilen tum çözüm yollarını denedim fakat sonuca ulşamadım. Onerilenler şunlardı:

1. Başlat-Çalıştır- Regedit- .....- office 12 altındaki registration satırlarını silmek

2. C:\Program Files (x86)\Common Files\microsoft shared\OFFICE12\Office Setup Controller altında proof.en klasörü altındaki proof.xml deki alwaysinstall ı neverinstall yapmak.

2 şekilde de çözüm alamadım. Var mı acaba bu konuda çözüme ulaşan.

Şimdiden Teşekkürler
  • Acaba 2007 nin 32-64 bit çeşidi varda siz 32 bit olanınımı 64 bit Win7 ye yüklemeye çalışıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.