Şimdi Ara

Windows 2000 Service Pack 4 İndiremiyosanız....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Win.2000SP4 üwww.microsoft.com ' dan indiremiyosanız ;
    Linkler ;
    W2K_TR.EXE Türkçe Full SP4 :
    http://download.microsoft.com/download/6/a/d/6ad2327b-836f-4e38-9a83-d305793a9a8d/w2ksp4_tr.exe

W2K_EN.EXE İngilizce Full SP4 :
    http://download.microsoft.com/download/E/6/A/E6A04295-D2A8-40D0-A0C5-241BFECD095E/W2KSP4_EN.EXE

Sanırım Microsoft un sitesinde bir sorun var.Herhangi bir dili seçip go ya basınca sayfa açılmıor ama yolunu buldum linki buldum ve çok düzgün bi şekilde hızlı ve sorunsuz indiriyor.
    (Bulma Yöntemim : Sayfayı Kaydettim ve sonra frontpage ile açtım ve kodlara baktım orda yazıyodu... :)) )

• Tam 25 dk da bitti 130 mb lık sp4.sorunsuz...
  • 130 mb 25 dk biz yaşamayalım o zaman!deniyim bakıyım ne kadar zamanda iniyo
  • hoca kaç kbps ile indiriyon?
    valla ben şu ana kadar en fazla 20kbps yi gördüm(o da işyerinde)
  • ben 256 ile 40 ları görüyorum! ama tabiki bir anlık 40 lar!

ayrıca site aspile yapıldığından o gün asılın ve indirin! ertesi gün köprü değişiyor!
  • walla ortalama 100kb/sn ile çekiorum herşeyi ama upload download iyi olunca çektiğim sitede 250-350 arasına çıkıor.bu sp4 ü ortalama 176kb/sn ile çektim...
  • Birde surayi deneyin isterseniz:ftp://ftp.hacettepe.edu.tr/pub/windows/service_packs/windows2000/W2KSP4_EN.EXE . Kufur edebilirsiniz ama yazacagim Flashget'de 10 split yaparak 1000 kb ortalama hizla download ettim. Calistigim sirket Türkiyenin en büyük IT sirketlerinde birisi bu hiz ondan kaynaklaniyor. Ama normal sartlartda daftp://ftp.hacettepe.edu.tr adressi cok hizli.

• yaw actırcanız sımdı azımı
    ben microsoft gıbı guzel serverlardan 1mb ile dL yapıyorum.
    ama burdakıler ftp lerden 2.5mb cekebılmısler. pratıkte max 5 mb ındırebılıyor galıba baglantı...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by stat</i>
    <br />Birde surayi deneyin isterseniz:ftp://ftp.hacettepe.edu.tr/pub/windows/service_packs/windows2000/W2KSP4_EN.EXE . Kufur edebilirsiniz ama yazacagim Flashget'de 10 split yaparak 1000 kb ortalama hizla download ettim. Calistigim sirket Türkiyenin en büyük IT sirketlerinde birisi bu hiz ondan kaynaklaniyor. Ama normal sartlartda daftp://ftp.hacettepe.edu.tr adressi cok hizli.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    hangi şirket merak ettim şimdi[?]

• ben buradan getright ile indirdim. yaklasik 20dk surdu
    ama gece iste kimse olmayinca cosuyor...

http://skull-tech.com/****/W2KSP4_EN.EXE

**** olan yerde _s_h_i_t yaziyor (altcizgiler olmadan...)
    bunu moderator mu yoksa script mi kaldirdi bilmiyorum...
  • indirdik ve bitti ama hızlar süper walla ben çok memnunum hızımdan 350 kb a kadar çıkıorum.bana yeterli ev kullanıcısı olarak 80 mb 5 dk da bitior...
  • lecher sen neredesin ve ne sekilde bir baglantın var ev kullanıcısı olarak?
    ayda nekadar oduyorsun merak ettim...
  • türkiye de kimse evinde bu kadar yüksek bağlantı hızında download yapamaz. tbi multimilyarder falan değilseniz. Ancak işyeri ve okul gibi alanlarda bu tip hızlara erişmek mümkün...
  • antalyadayım aylık 60 milyon ödüorum
    64k cable ım var..
    antalydada çoğu kişinin böle..
  • 64 K ile 80 MB Dosya 360 Sn'de iniyor. buda ortalama 227 kb/sn oluyor. Bu iş nasıl oluyor.
    Bu işte bir tuhaflık var ama.

64K Saniyede 6.4 Kilobyte'a tekabul etmiyor mu?
    512K ise saniyede 51.2 KB'ye denk geliyor. Nasıl oluyordu böyle hızlı indirebiliyorsun?
    Gerçekten çok tuhaf bir durum.
  • Bit -> byte hesaplamanda yanlışlık var. 64K'lık bir hat teorik olarak saniyede 8KB indirebilir. 512K ise 64KB/sn'dir. Ama ilk söylediğin doğru arkadaş birazcık(!) atmış gibi duruyor. Tabii eğer ev kullanıcısı ise ve 64K'lık bir hatla bunları yaptığını söylüyorsa. Ama gelgelelim bende Türkçe SP4'ü verilen linkten Flashget ile 10 parçaya bölüp <b>3:07</b> toplam sürede indirdim <b>Ortalama hız 697.3KB/sn</b> Yer : Uludağ Üniversitesi...
  • 80 mb 5 dakka 64 kb cable..??????????
    saygılar hoca helal valla..
  • Arkadasın bırı kısaca kımsede o baglantının parasını verecek para yok felan demek ıstemıs ama ben zaten evde ındırıyorum demedım kı. sanıyede 2.5-3mb la indirebiliyorum. serverın cok saglam olması lazım tabı o ayrı. mıcrosoft ındırdıgım adı gecen dosyayı ıse 1mb ıle ındırebıldım, serverın baglantı sınırı buydu sanırım.
  • Arkadaşlar iexplorer'da flash get veya bnzeri programlar gibi çalışsa daha iyi olmaz mı?
    İngilizcesi iyi olan bir arkadaş hemen Microsofta bir mail çeksin. İnternette dolaşırkende hızlanalım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.