Şimdi Ara

Windows 11 varsayılan olarak karanlık modda gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 11 varsayılan olarak karanlık modda gelebilir

Microsoft, yaklaşmakta olan Windows 11 işletim sisteminin bazı sürümlerinde karanlık temayı varsayılan olarak belirlemeye karar verdi. Bu şaşırtıcı değil, çünkü karanlık tema çeşitli programların kullanıcıları arasında oldukça popüler.

Ayrıca Bkz.Windows Server 2023'ün ilk ekran görüntüsü ortaya çıktı

Microsoft'un bu kararı bazı endişeler doğurdu

Ayrıca Microsoft, "parlak ekranlara bakarak çok zaman harcadığımıza" inanıyor, bu nedenle karanlık mod varsayılan olarak etkinleştirilecek. Microsoft Inspire etkinliği sırasında, şirket temsilcileri, geliştiricilerin "Windows 11'in tüm ticari sürümlerinde" karanlık modu etkinleştirmeyi planladıklarını ve aynı zamanda işletim sisteminin özel sürümlerinde klasik temayı varsayılan olarak kullanmaya devam edeceklerini doğruladı.

Açıkçası, böyle bir karar, kullanıcının klasik temayı unutabileceği anlamına gelmiyor. İstenirse, ayarlarda bağımsız olarak etkinleştirilebilecek ve ana tema olarak ayarlanabilir olacak. Öte yandan Karanlık Modun her monitörde iyi görünmeyebileceği ve daha az okunabilir olacağı konusunda da bazı endişeler var.

Kaynak:https://mspoweruser.com/windows-11-will-reportedly-ship-in-dark-mode-by-default/

• Endişelere bak..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rekabet olmayınca elemanlar ne yapacağını şaşırdı.

• Ayarlara girip değiştirirsin neyin endişesi bu?

• Kurulum ekranında sorsun hangi tema kullanılsın diye. Sorun çözüldü :d

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu stabilite ve görsellik ise windows KDE nin yaninda anacak momo cantli sahin gibi kalır.

• Kurulumda iki tema arasında seçim sunmak akıllarına gelmemiş mi? Bu MS da ciddi yönetim sorunları olduğunu düşünüyorum, aslında en büyük sorun rakabetin olmaması..

• Benim anlamadığım neden inatla otomatik karanlık mod getirmedikleri güngüz açık tema olsun gece karanlık tema olsun çok mu zor bu, macos'ta android'de ve ios' ta bu özellik var uzun zamandır bir windows kaldı geride

• Eeee ne olmuş karanlık tema ile geliyorsa dünyanın sonu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatkuran

Konu stabilite ve görsellik ise windows KDE nin yaninda anacak momo cantli sahin gibi kalır.

Windows 11 varsayılan olarak karanlık modda gelebilir peki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu öğrendiğimden beri gözüme uyku girmiyor..

• Önce Tembelsoft karanlık modda bile beyaz olan yerleri değiştirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Önce Tembelsoft karanlık modda bile beyaz olan yerleri değiştirsin

Ne yapsın millet karanlık modda beyaz yerler var diye Linsux mu kullansın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.