Şimdi Ara

Windows 11 için yeni başlat menüsü Steam'de satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 11 için yeni başlat menüsü Steam'de satışta

Başlat menüsü, Windows işletim sisteminin en önemli parçası. Windows 10’un başlat menüsü mükemmel değil, Windows 11’in yeniden tasarlanan başlat menüsü de oldukça eleştirildi. Start11, Windows 10 veya 11’in başlat menüsünü değiştirmek isteyen kullanıcılar için bir seçenek ve şimdi Steam üzerinden indirilebiliyor.

Ayrıca Bkz.Windows 11, oyunculara özel güncellemeler getiriyor

Başlat menüsü ve görev çubuğunu özelleştirin

Start11, Windows 10 veya Windows 11’in başlat menüsünü ve görev çubuğunu özelleştirmek için kullanılan oldukça popüler bir program. Windows 7 veya Windows 10’da menüyü yansıtan tasarımlar ve görev çubuğu için daha fazla özelleştirme seçeneği dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı başlat menü düzenleri mevcut.

Başlat menüsü tasarımlarıyla öne çıkan Start11, artık geliştiricinin kendi mağazasına ek olarak Valve’ın oyun indirme platformu Steam üzerinden indirilebiliyor ancak ücretli; 11.50 TL. Windows başlat menüsü değiştirme programının öne çıkan özellikleri:

• Windows 10 ve Windows 11 stili menülere yeni işlevler kazandırma

• Başlat menüsünü önceki Windows sürümlerinin görünümüne döndürme

• Görev çubuğunda açık pencereleri düzenleme ve özelleştirme

• Windows 11 için görev çubuğunu masaüstünün en üstüne taşıma

• Windows 11 için Windows 10 stili görev çubuğu bağlam menüsünü etkinleştirme

• Windows 10’da başlat simgesi ve menüsünü ortaya getirme

• Reklamsız gelişmiş arama deneyimi

• Sürücüleri, klasörleri ve dosyaları doğrudan Başlat menüsüne sabitleme

Kaynak:https://www.howtogeek.com/823628/steam-now-sells-a-new-start-menu-for-windows-11/

• Microsoft bu işi spor haline getirdi. Taklit edeceğim diye alıyor macten bi özellik mahvediyor, yeniden tasarlayayım diyor onu da mahvediyor.

Bu arayüzü tasarlayan ekip eğer windows 8’i tasarlayanla aynıysa hala nasıl kovulmadılar merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus01982 -- 5 Ağustos 2022; 20:49:21 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Open shell kullanıyorum ücretsiz

• Başlat menüsünü eski haline getirmek için para mı vereceğiz?

• MrMartin kullanıcısına yanıt
    ExplorerPatcher kullanın, ücretsiz ve başlat menüsünden daha fazlasını yapıyor.

• maximus01982 M kullanıcısına yanıt
    Ekip aynı değil ama kafa aynı, 10 yıldır hiçbir ders almamışlar Microsoft ekibi.

• Explorer patcher var açık kaynak, zaten yorumlarda belirtilmiş, diğer yandan stardock ismini görünce geçmişi hatırladım, zamanında xp ye vista görünüm patchi fences isimli efsane bir uygulaması falan vardı. ne günlerdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 5 Ağustos 2022; 17:4:2 >
  • StartAllBack 3.5.0.4500 çok kapsamlı her türlü ayar yapılıyo.pencere ayarına kadar yapılıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciyes038 -- 5 Ağustos 2022; 22:36:35 >
  • erciyes038 kullanıcısına yanıt

StartAllBack! Program eski başlat menüsünü yeni tasarıma uygun bir şekilde getirmesinin yanı sıra süper bütünleyici özelliklerle windows 11 temasını tamamlıyor. Bence başlat menüsü çözümünde Windows 8'den beri alanında en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BCRTVKCS kullanıcısına yanıt
    Aynen yıllardır kullanırım daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu :)

• erciyes038 kullanıcısına yanıt
    Kurdum şimdi, xp den bu zamana aradığım rahatlığı w11 arayüzü ile getirdi, teşekkürler.

• Windows xp'den beri başlat menüsüne 9-10 kere anca tıklamışımdır, çok gereksiz bana göre.
  • Şurada ne desem Microsoft'un umurunda olmaz ve gelişmede sağlamaz.
    Aslında yazdım da sildim şimdi fanı çıkar dediklerim karşısında yok öyle değil efendim dokümanında yazıyor teknik raporu da bu, tamemm tamemm.
    Reklamını bile yapmayın şu başlat menüsünün ne görüyorsunuz video da farklılık var mı?
    Geri uyumluluk zaten windows sistemde olan bir şeydi çoğu da yeni sistemde arıza verdiği için yüklü ve default olarak kapalı geliyor.
    Bildirim info barının yerlerini değiştirmekle aynı sistemi başlata nakletmiş.
    Bunlar küçük yenilikler steamde bu zıvıra para verilmez xp modcuları gelsin buraya start11 in çerez gibi ezerler yerler reklamı bir daha piyasaya çıkmaz.

Yenilik ne olabilirdi soracak olursanız düşük sistemli cihazlara olacak tanıyacak grafik motoruna optimizasyon seçeneklerini geliştirebilirler ki halen yok siz oyun için bu başlat motorunu indireceksiniz güzelde bakalım kaç oyun için +1 performans sağlayacak ondan önce zaten oyun izleyici ve oyun performans modu diye işlevler çıkardılar işe yaramadı.

Sadece başlat menüsü mü koskocaman masaüstü penceresi ne orada sazan gibi bekliyor gram iyileşme yok. masaüstü organizasyon sistemi getirsin, masaüstü içinde arkaya gömülebilen pencereler olsun illa görev çubuğundan yönetmek olmasın tamam buna benzer çift masaüstü eklediler fakat ergonomik değil full ekran geçişte karmaşa oluyor. Pencere geçişlerindeki performans kaybı en büyük sorun.

Bence eleştirmeyi boş verelim Microsoft yerine kendimiz gruplar eşliğinde sonu Pardus gibi olmayacak şekilde tam doğrulukla ve çeviklikle işletim sistemi çıkartalım buyrun diyelim hem modlayın hem geliştirin bu kadar. Kısmi açık kaynak dostu yerli yapım son kullanıcı ve topluluk destekli işletim sistemi yap pazarını yap reklamını oyun gibi yaşar mübarek.

Anlatıyorum tabi de zor olduğunu bende biliyorum arkadaşlar ama bu sıcakta dışarı çıkmakta nasıl zor geliyorsa ihtiyacınız olduğunda çıktığınız gibi bu da ortaya böyle yavaş yavaş çıkacaktır.

Bakın Microsoft beni ne kadar doldurmuş, var mı böyle dolu olan like yapında görelim ;)

• mikisoftun rezillikleri bu herifler bu kafayla iyi gelmiş bugünlere.

• Zaten Windows 11 var ayarı özellik diye satiyorlarmi cehalet ile inanç bir birinden kopmuş tabi şimdi herkes hazır video yöneticileri ile zaman gecirdiginden teknoloji nedir diye bilmiyor adamlarda ayarın kısaltılmış bir ara yüzünü satışa sunuyor.

• StartAllBack candır , ucuz diyerek satın aldım StartAllBack'e geri döndüm

• bu microsoft k*rt firması

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.