Şimdi Ara

Windows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.986
Cevap
197
Favori
268.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

i5 7200U işlemcili notebook a windows 11 rahatça kurdum. TPM kapattım tabi.

Ryzen 5 5600g işlemcili cihazın bios'u öyle karışıktı ki. TPM nereden kapatılıyor bilemedim. Win11 kuramadım.

Biri 2016 model biri 2021 model.

Komedi vallahi.

• Arkadaşlar deneyimleyenler bilgilerini paylaşabilirmi acaba. Sisteme uzun zamandır format atmadım biraz şişti sistem, format atarken Win 11 geçeyim diye düşündüm. Oyun vs. İşletim sisteminin kararlılığı ne durumda çökme yada herhangi bir driver uyumsuzluğu varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt

Amazonda TPM 2.0 modüller satılıyor,ucuzda değiller,Bu kadar önemli bir parça ise anakarta neden kapalı yapmışlarki

Anakart uyumlu,Donanım uyumlu,İşlemci birtık alt nesil olduğundan oyun dışısın diyor,Acelem yok,2-3 ay sonra Anakartta TPM 2.0 varsa İşlemciye bakmayacaklar diye düşünüyorum.

Windows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

• soygar kullanıcısına yanıt

Bence de. Eski donanımları kenara atacaklarını sanmıyorum bu chip krizi süreci içerisinde. Microsoft yanlıştan döner büyük ihtimalle.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt

10 gündür kullanıyorum. Oyun oynamadığım için yorum yapamıyorum ama günlük kullanım için gayet iyi

• Rufus 3.16.1833 beta sürümü win 11 in istediği tüm gereksinimleri şartları devredışı bırakıp ISO yu yüklüyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]
    Windows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

Sizlerde de ekran kartı yazılımı üzerinden sistem bilgisine bakınca Windows 10 pro 64 bit mi yazıyor?

Benim sistemde mi sorun var.

Oysa temiz kurulum yapmıştım ve winver de windows 11 Gözüküyor.

• hala tpm 2.0 muhabbeti 2. nesil pc ye bile kurdum küçük bir işlemle bunlar tmp bekliyorWindows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] 

• snakefatih kullanıcısına yanıt

denedim sorunsuz kuruluyor sıkıntısız

• Terms kullanıcısına yanıt

evet bende de öyle. Dün temiz kurulum yaptım, bir önceki kurulumum windows 10 üzerineydi.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt

İlginç.

Temiz kurulum SSD yi bile tatamen silip yükledim.

Ekran kartı sistem bilgisinde işletim sistemi windows 10 gözükmesi thaf.

Acaba Ekran kartı sürücüleri windows 10 diye olabilir mi ki?

Bypass diye .reg dosyası verdim onunla denedin mi?

Ben şuan W10'a geri döndüm.

Bilgiyi ve parayı tekeline almış küreselcilerin neler yapabileceğine kaç kere tanık olduk, onlar için tek önemli şey para, hiçbir şey umurlarında değil sanki rakibi var :)

Bende sadece böyle windows ile ilgili bir şey yok

İlginç ve tuhaf olan bir durum yok, Nvidia yazılımı güncellendikçe oradaki metinler de güncellenir.

• Windows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

İlk büyük güncelleme geldi

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

L3 yüzünden AMD nin adını çıkartıyorlar ama İntel kullanan arkadaşlarda da var bu problem. Gecikmeleri 40ns 'ye kadar çıkıyor bazen, keza benim 5800h da öyle oluyor. Windows 10'da L3 gecikmesi 9-10ns'di.

Ben de geri dönsem mi diye sürekli düşünüyorum. Aksi gibi windows.old'u da sildim. Windows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]  Anormal bir şey hissetmedim gerçi ben performans olarak, fakat şu sürükle bırak olayı beni delirtiyor. Klasörden foto seçip, photoshop'a atacağım, yok olmuyor illa klasörü ufalt ordan al sürükl fotoşop içine at. Ohooo, ne kadar kulanım kolaylığı varsa ta içine etmiş windows. Bugün belki ben de geri dönebilirim 10 15 dk sürüyor zaten kurulum da. Sonra programları kurmak sıkıyor D:

Hadi hayırlısı olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • güncelleme gelmez diyenlereWindows 11 23H2 REHBER | 31 EKİM 22631.2506 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 13 Ekim 2021; 4:57:56 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.