Şimdi Ara

Windows 10 vardı format attım yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar w7'den w10'a yukseltmistim guzel guzel kullaniyordum. Bir seye killandim ve w10'u tekrar kurayim dedim. Yanlislikla "bu bilgisayari bir daha kullanmayacaksani bunu secin" yazisina tikladim ve w10 tamamen silindi. Simdi elimde orjinal w7'de yok ne yapacagim? Bilgisyarcidan w10 alip format atsam otomatik internetr baglaninca etkinlesir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

Etkinleşir, diğer mesajları kısa bir süre incele adguard sitesinden indirebilirsin win10 isosunu, bilgisayarcıya gitmene gerek yok.

Mobildeydim ama buldum linki,https://tb.rg-adguard.net/

Hocam evde bi macbook bide masaüstü var. masaüstü hiç açılmıyor ki mecbur gideceğim cd ile atmam lazım
  • Silmeden önce hangi versiyon kurulu ise o versiyonu yüklersen yüksek ihtimalle kurulumdan sonra etkinleşir.

Yalnız unutma daha önce Home kurulu ise Home, Pro kurulu ise Pro versiyonunu kurdurmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Silmeden önce hangi versiyon kurulu ise o versiyonu yüklersen yüksek ihtimalle kurulumdan sonra etkinleşir.

Yalnız unutma daha önce Home kurulu ise Home, Pro kurulu ise Pro versiyonunu kurdurmalısın.

w7 home basic'den w10'a geçti ama hangi versiyonuydu bilmiyorum :(
  • Windows 10 Home kuracaksın tekrar etkinleşmesi için.
  • Windows 7 Home Basic sürümünden Windows 10 Home sürümüne yükselir. Windows 10 Home yüklemeniz gerekiyor.
  • Macbook'da bu program ile Windows 10 ISO dosyasını flash diske yazdırabilirsin.

Windows 10 vardı format attım yardim
    https://unetbootin.github.io

unetbootin-mac-647.dmg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 21 Mayıs 2017; 14:14:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.