Şimdi Ara

Windows 10 u Windows 7 ye Çevirme Acil Yardım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağ bağdaştırıcılarında bluetot device çıkıyor kimlikleri bunlar BTH/MS_BTHPAN diğerinin BTH/MS_RFCOMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Sürücüyü yüklemeden net gelmez. Sen donanım kimliklerini bulup dediğim yerde aradın mı? Nasıl bi hata alıyorsun? Ekran görüntüsü al gerekirse.

Arıyorum cıkmıyor hiçbiri ?
  • ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    O zaman driver pack 2013 veya 2015 i indir. 2013 5gb civarı, 2015 ise 11gb falan. İçinde binlerce driver var. Hem elinde bılunsun. İlerde işine yarar. Ayrıca normalde çıkması lazım ama hayret. Yani google'da bile çıkıyordu sürücüler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman driver pack 2013 veya 2015 i indir. 2013 5gb civarı, 2015 ise 11gb falan. İçinde binlerce driver var. Hem elinde bılunsun. İlerde işine yarar. Ayrıca normalde çıkması lazım ama hayret. Yani google'da bile çıkıyordu sürücüler..

Size kimliği yazdım siz bulamazmısınız windows 7 ye cevırmekle hata mı ettım pc yi geri verebilsem vermeyi bile düşünürüm
    Kimliği nereye yazdın ben görmedim? Ayrıca w7 iyidir hatta en iyisidir. Böyle aksilikler insanı çok üzüyor, bu doğru, ama hemen pes etme. Ben neler çektim öğrenene kadar. Bunların hepsi birer tecrübedir...
    Neyse sen şu karışık yazıları bi yollasana bana.

• quote:

Kimliği nereye yazdın ben görmedim? Ayrıca w7 iyidir hatta en iyisidir. Böyle aksilikler insanı çok üzüyor, bu doğru, ama hemen pes etme. Ben neler çektim öğrenene kadar. Bunların hepsi birer tecrübedir...
    Neyse sen şu karışık yazıları bi yollasana bana.

Hocam çok teşekkür ederimhttp://drp.su/drivers/notebooks/?v=ASUS&m=N551JW&id=243540&l=en şu sayfadakileri indirmeye başlayacağım hangısınden başlayayaım ındırmeye ?

Wireless Bluetooth un altında işletim sistemi ve bit değerine göre, önce onu indir ve kur. Bakalım Wireless çalışacak mı?

Bir de işletim sistemi olarak ne kurdun?

• quote:

Wireless Bluetooth un altında işletim sistemi ve bit değerine göre, önce onu indir ve kur. Bakalım Wireless çalışacak mı?

Bunu kurarken de internet istiyor hocam
  • Hocam asus n551jw nin w7 için sürücüsü yok. Kendi sitesine baktım. Zaten drp.su sitesinde de lan gözükmüyor. İstersen son olarak w8.1 sürücüsünü bi dene. Olmazsa muhtemelen W7 yi kullanamayacaksın. Bu konuyu Çağdaş'a soralım bakalım?

@Çağdaş70 rica etsem bi inceler misin konuyu?

• quote:

Hocam asus n551jw nin w7 için sürücüsü yok. Kendi sitesine baktım. Zaten drp.su sitesinde de lan gözükmüyor. İstersen son olarak w8.1 sürücüsünü bi dene. Olmazsa muhtemelen W7 yi kullanamayacaksın. Bu konuyu Çağdaş'a soralım bakalım?

@Çağdaş70 rica etsem bi inceler misin konuyu?

Hocam inşallah çözeriz 2 gündür uğraşıyorum tadım kaçtı
    İnşaAllah bakalım. Hele çağdaş bi cevap versin, o daha bilgili bu işlerde. Ayrıca ben senin laptopu eski model sanıyordum. Meğer yeni nesilmiş. Yeni cihazlardaki aygıtlar da yeni nesil aygıtlar ve minimum w8 destekliyor. Yani microsoft denen güruh bizi w10 kullanmaya mecbur ediyor. Yani buradan anlaşılan bu..

• quote:

İnşaAllah bakalım. Hele çağdaş bi cevap versin, o daha bilgili bu işlerde. Ayrıca ben senin laptopu eski model sanıyordum. Meğer yeni nesilmiş. Yeni cihazlardaki aygıtlar da yeni nesil aygıtlar ve minimum w8 destekliyor. Yani microsoft denen güruh bizi w10 kullanmaya mecbur ediyor. Yani buradan anlaşılan bu..

2 gun once aldim Ben simdi bosa mi windows 10 u bozdum hem de orjinaldi bi iki oyunda hata almistim cevirdim o yuzden simdi 8.1 de orjinal olmayan oyunlarda hata verirse tamammen bos bir is yapmis olacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClydeShelton -- 2 Ocak 2016; 21:20:48 >

Bozulmuş olmaz. Eğer recovery bölümünü silmediysen. Yok silmişsen servis bi miktar para karşılığında o bölümü tekrar yüklüyor. Ama netten bulup kendin de yükleyebilirsin. Arkadaşım yapmıştı bi ara.. Ki zaten orjinal işletim sistemini indirip kurarsan biosa gömülü keyi otomatik olarak görüp cihaz etkinleşecektir. Çünkü genelde böyle oluyor..

• quote:

Bozulmuş olmaz. Eğer recovery bölümünü silmediysen. Yok silmişsen servis bi miktar para karşılığında o bölümü tekrar yüklüyor. Ama netten bulup kendin de yükleyebilirsin. Arkadaşım yapmıştı bi ara.. Ki zaten orjinal işletim sistemini indirip kurarsan biosa gömülü keyi otomatik olarak görüp cihaz etkinleşecektir. Çünkü genelde böyle oluyor..

Hocam şuan tamamen size bagliyım benden cok daha fazla anliyorsunuz dediginiz arkadasi bekleyelim mi ?

Hocam driver pack 2015 de varsa vardır yoksa yoktur maalesef. Çünkü driver pack drp.su ürünüdür. Sitede görünmediyse iso içinde de yoktur. Çağdaş ı bekliycez şimdilik. Çok sürmez görür görmez yazar..
    Az daha bekle.

• quote:

Hocam driver pack 2015 de varsa vardır yoksa yoktur maalesef. Çünkü driver pack drp.su ürünüdür. Sitede görünmediyse iso içinde de yoktur. Çağdaş ı bekliycez şimdilik. Çok sürmez görür görmez yazar..
    Az daha bekle.

Yok hocam aynen bekleyelim

• quote:

Az daha bekle.

En gec yarin görür dimi

• cagdas70 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Çağdaş...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.