Şimdi Ara

Windows 10 Temiz Kurulum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
10
Favori
6.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yükseltme yarıda kalıp tekrar Windows 8.1 kuruyor. Biz ne yapalım?

• teşekkürler güzel yararlı bir bilgi olmuş.

• tesekkurler.

• yükseltme işlemini yaptıktan sonra windows 10un sıfırlama özelliğini kullanarak tertemiz kurulum yapabilirsiniz daha zahmetsiz olur . Sistem açılmıyorsa sıfırlama yapamıyorsanız editörün bahsettiklerini yapın derim .

• @prodigy842 windows 7 keyi windows 10 da çalışmaz o hiç bir pc de çalışmaz yapmanız gereken ilk önce yükseltme yapmak yaptıktan sonra pc yeni bir windows 10 keyi oluşturuyor onu bir yere yazıp yeniden sıfırlama yaparken onu girmeniz gerekiyor

• @acbold bende o key silme kısmını anlamadım bazıları yazmış 2 pc de çıkmasın diye ama öyle bir ihtimal yok ki zaten bir defa sizin pc den girilen key sizin pcyi tanıyor ve bunu tanıdığını internetten ms sayfasından görebiliyorsunuz yani direk keyi öğrenip sıfır kurulum yapılabilir hatta ben böyle yaptım sorunsuz kullanıyorum

• @michael01 tabi ki kalıcak ms nin kendi verdiği key niye orijinal kalmasın ki

• @ahmet1905_47 söylediğin şey eğer doğruysa 2 gün önce ben pc ye format attım key silme falanda yapmadım nasıl oluyor peki

• kendi yorumum ise key silme kısmını niye yaptı tam anlamadım hala yapmakta gerekmiyor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: tadalar

kendi yorumum ise key silme kısmını niye yaptı tam anlamadım hala yapmakta gerekmiyor bence

Merhaba

Key silme kısmının başında belirttiğim gibi ufak bir bilgi olarak verdim. Kurulum işlemi için gerekli değildir.

Ayrıca bazı arkadaşlar key girmeye gerek yok demiş ama bir çok kişinin yaşadığı bir etkinleştirme problemi var. Bu sorunların önüne geçmek için garanti olması açısından o şekilde anlatım yaptım.

Saygılarımla
  • hocam drivermax tavsiye etmissiniz,,,, indirip denedim eksik driverleri kurmuyor yani neden bu dandik programi tavsiye ettiniz anlamadim????

• Benim kullandığım win 8 pro orjinal. win 10 isoyu kurdum girişte key istiyor win8 in keyini giriyorum ama kabul etmiyor. Neden olabilir. Daha yeni rez yaptım o yüzden mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

hocam drivermax tavsiye etmissiniz,,,, indirip denedim eksik driverleri kurmuyor yani neden bu dandik programi tavsiye ettiniz anlamadim????

Merhaba

Drivermax diğer bır kac program ıle beraber test ettım. Suruculer konusunda daha dogru sonuclar verdı. Surucuyu kurma konusundada ben bır sıkıntı yasamadım. Ancak zaten bu programı gostermemdekı en buyuk amac surucu guncellemelerını takıp edebılmek adınaydı. Bu suruculer manuel bır sekılde de ınternet uzerınden yuklenebılır.

Saygılarımla
  • Bilgisarla o kadar hasir nesir degilim ama ben bile anladim. Anlatim iyi. Elinize saglik.
    Windows 10 Temiz KurulumWindows 10 Temiz Kurulum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lanet olsun böyle işletim sistemine; lightscribe destekli DVD RW sürücümü ve kart okuyucumu görmüyor. Ne anladım DVD ve kart yazıp okutamayacaksam...

• Win7 nin üzerine direkt yükleme yaptım hiç bir problem yok, adamlar özene bezene yapmışlar bakalım bu olumlu görüşüm ilerleyen zamanda da devam edecek mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Benim kullandığım win 8 pro orjinal. win 10 isoyu kurdum girişte key istiyor win8 in keyini giriyorum ama kabul etmiyor. Neden olabilir. Daha yeni rez yaptım o yüzden mi acaba.

tabi çalışmaz ben aşağıda yazdım biraz bakarsan görürsün yine yazayım tekrar eski sistemdeki keyler hiç bir pc de çalışmaz windwos 10'u sıfır kurulum yapmak istiyorsanız ilk önce yükselt yapıp pc açtıktan sonra windows keyini öğrenin daha sonra tekrar usb veya DVD den sıfır kurulum şeçin sonradan öğrendiğin keyi yazın kabul eder

• benim ürün anahtarım kutulu yükseltmeyi yaptık hoş güzelwww.getsinto.com fakat benim lisansı ie key olarak görüyor ben bunu nasıl temiz kurulumda kullanacağım ?

• işyerindeki bilgisayarımda keye baktım sonu 6f4bt ile biten key var.dün başka bir bilgisayara kurdum single language onda da ayn numara var.evdeki 7 pro lisanslı bilgisyarıma önce yğkseltme yaptım sonra temiz kurdum key girerken hep atla sonra dedim kurdum bir daha sormadı kendi kendine aktivasyon yaptı.bu işte bir acaiplik yokmu?
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    önce yükseltip sonra temiz kurulum denedinizmi arkadaşım.ben önce direkt yüklemeye çalıştım kabul etmedi sonra tekrar 7 kurdum yükselttim kendisi aktivasyon yaptı sonrasında formatlayıp temiz kurulum yaptım entersan şekilde hiçbir key girmedim atla sonra falan yaptım kurulumdan sonra kendisi otomatik aktivasyon yaptı.garip bir uygulama ama ms böyle uygun görmüş bende anlamadım sebebini.bir şekilde bir yere yazıp sonra oradan mı okuyor onu nasıl yapacak bilmiyorum o ayrı da garip bir durum ama böyle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.