Şimdi Ara

Windows 10 Telefonunuz uygulamasına üç yeni özellik eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • arion (2 mesaj) Dehşetengiz (1 mesaj) ugacomtr (1 mesaj) Ray Kurzweil (1 mesaj) Amore (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) (6 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Windows 10 Telefonunuz uygulamasına üç yeni özellik eklendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5291 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yazılım devi Microsoft, Windows 10 için tasarladığı Telefonunuz uygulamasına yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Şirket giderek daha kullanışlı hale gelen uygulamayı güncelledi.

Ayrıca Bkz.Google çalışanları Windows'ta kritik bir güvenlik açığı buldu

Yeni sürüm ile birlikte Telefonunuz uygulamasına üç yeni özellik ekleniyor. Bunlardan biri fotoğrafları aynı anda hem PC hem de telefondan silme işlevi. Böylelikle galerinizi bilgisayarınızdan düzenlemeniz daha kolay hale gelecek.

Diğer yenilikler

Uygulamaya ayrıca yeni özelliklerle ilgili detayların yer aldığı "Neler Yeni" (What’s New) sayfası eklendi. Bu sayede arabirimin üst kısmına yerleştirilen simgeye dokunarak uygulamaya hangi yeni özelliklerin eklendiğini görebileceksiniz.

Ayarlar bölümüne Telefonunuz uygulamasının işletim sistemiyle birlikte başlatılmasını (arka planda) sağlayan bir seçenek dahil edildi. Tüm bu yenilikler kademeli olarak kullanıma sunuluyor. Güncelleme önümüzdeki birkaç gün içerisinde herkese ulaşmış olacak.

Kaynak:https://mspoweruser.com/windows-10-your-phone-app-getting-three-new-features

|
    |

• 3 yeni özellik diyorsunuz ve sadece 1 tanesini mi açıklıyorsunuz? Diğer 2 özellik güncelleme esnasında kayboldu sanırım. Garip...
    Diğer 2'si "Neler yeni" butonu ve 3. özellik de bilgisayar açılınca açılsın ayarı. Klasik MS'in özellik sayacağı şeyleri direkt yazmış sevgili DH.

Bu tür değişiklikleri oyunların yeni sürümünde neler yeni listesine bile koyulmazken Microsoft'un yazılımlarında bu tür gereksiz şeyleri bile neler yeni listesine koyuyorlar. Her yeni Windows'ta yeni emoji geldi yeni arkaplan geldi haberleri gibi.
    Microsoft bi zahmet Denetim masasını tamamen taşı artık şu Ayarlar bölümüne.

Ne zormuş şu işler. Whatsapp bile CCS uzmanı FrontEnd'cinin en fazla 1 hafta da yapacağı karanlık tema işini aylar sonra ancak getirebildi.
  • Çavuş
    62 Mesaj
    3 yeni özellik diyorsunuz ve sadece 1 tanesini mi açıklıyorsunuz? Diğer 2 özellik güncelleme esnasında kayboldu sanırım. Garip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arion -- 1 Kasım 2020; 20:11:21 >
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

Diğer 2'si "Neler yeni" butonu ve 3. özellik de bilgisayar açılınca açılsın ayarı. Klasik MS'in özellik sayacağı şeyleri direkt yazmış sevgili DH.

Bu tür değişiklikleri oyunların yeni sürümünde neler yeni listesine bile koyulmazken Microsoft'un yazılımlarında bu tür gereksiz şeyleri bile neler yeni listesine koyuyorlar. Her yeni Windows'ta yeni emoji geldi yeni arkaplan geldi haberleri gibi.
    arion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2327 Mesaj
    sadece androidde destek var galiba.ios cihazlarda izin olacağını sanmıyorum.
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj

Yeniliklerin listesini yenilik olarak göstermesi ilginç olmuş :)

Bu kadar detayı ve iyi işçiliği umarım windows update kısmında da görebiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Furkooo85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Ben kullanıyorum. Gerçekten çok kullanışlı bir uygulama. Herkese tavsiye ederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Microsoft bi zahmet Denetim masasını tamamen taşı artık şu Ayarlar bölümüne.

Ne zormuş şu işler. Whatsapp bile CCS uzmanı FrontEnd'cinin en fazla 1 hafta da yapacağı karanlık tema işini aylar sonra ancak getirebildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ti7800 -- 2 Kasım 2020; 12:15:20 >
  • Yarbay
    2471 Mesaj
    Hic kullanmadim bakalim nasilmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1211 Mesaj
    Çok zayıf içerikli bir haber olmuş, sadece AndroidOS 'lu cep telefonları için diye belirtseydiniz keşke.
    |
    |
  • Yarbay
    2478 Mesaj

CSS olmasın o sakın :)
    |
    |
    ti7800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.