Şimdi Ara

Windows 10 S sürümüne merhaba deyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reshthesucker

quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Masaustu isletim sistemine uygulama sadece ve sadece marketten yukleniyor. Simdi bu COP'un android'in les marketli olmasi disinda farki nedir?

Ne ifade etmeye çalışıyorsun düzgün anlat. Sistemin daha güvenli ve kararlı çalışmasını sağlayan bir şey bu aynı zamanda bilmem farkında mısın. Android ile de market-store ne dersen artık olması dışında bir benzerlik göremedim. Önce işletim sisteminin işlevini öğren. Normal bildiğimiz windowstan ne noktada neden farklılık gösteriyor bunu anla. Hiçbir şey ifade etmiyorsun.

Windows'un su haliyle google chrome kuramiyorsunuz, ornegin flash player kuramiyorsunuz. Yazildigina gore market disinda herhangi birsey yuklenmiyor ki isletim sistemi olsun. winrar bile yok hocam. Marketteki bes para etmez uygulamalara bagimli kaliyorsunuz.

Su sekilde cop ve otesi.

• çöp

• Ben de tutmaz diye düşünüyorum. Adamlar da ya tutarsa diyerekten yapmış olabilirler.

Bence ms wp tabanlı ucuz pc işine girsin. Tutarsa ne ala. Tutmazsa kaybedecekkeri birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice saçmalamaya başladı Miko , konsolda ayrı tokat yiyor burada saçmalıyor dişli bir rakip çıkmadı yıllardır ona üzülüyorum .

• reshthesucker R kullanıcısına yanıt
    windows'u ancak ofiste kullanan ve illallah etmiş biri olarak katılıyorum söylediklerine. windows'un yeni laptoplarına hayran kalmama rağmen işletim sistemi tarafında kişisel olarak kullanmayacağım bir işletim sistemi.

• quote:

quote:

quote:

Masaustu isletim sistemine uygulama sadece ve sadece marketten yukleniyor. Simdi bu COP'un android'in les marketli olmasi disinda farki nedir?

Ne ifade etmeye çalışıyorsun düzgün anlat. Sistemin daha güvenli ve kararlı çalışmasını sağlayan bir şey bu aynı zamanda bilmem farkında mısın. Android ile de market-store ne dersen artık olması dışında bir benzerlik göremedim. Önce işletim sisteminin işlevini öğren. Normal bildiğimiz windowstan ne noktada neden farklılık gösteriyor bunu anla. Hiçbir şey ifade etmiyorsun.

Windows'un su haliyle google chrome kuramiyorsunuz, ornegin flash player kuramiyorsunuz. Yazildigina gore market disinda herhangi birsey yuklenmiyor ki isletim sistemi olsun. winrar bile yok hocam. Marketteki bes para etmez uygulamalara bagimli kaliyorsunuz.

Su sekilde cop ve otesi.

Batarya omru diyorum chrome diyorsun. Win32 uygulamalar magazadan indirilebilecek. Full office magazada deneniyor. Musixmatch zira win32 seklinde magazada. Daha isletim sistemi son kullaniciya ulasmadi. Aktif olarak kullanilabilen sistem yok ortada. Ne yapacaksin flash playeri allah askina. Tabutuna civiyi cakmislar flash player diyorsun. Edge flash calistiramiyor diye de bisey yok. Chrome nasil calistiriyorsa edge de calistiriyor. Ne dediginizi bilmiyorsunuz. Laf olsun torba dolsun.

• Geçen bi Sovyet sitesi miydi başka bi site miydi tam hatırlamıyorum ama Cloud olanını kırıp normal uygulama yüklemişlerdi.

Bunun da çok dayanacağını sanmıyorum.

Şu M$ tam katıksız (barebone) Windows 10 satsa valla para verip alacam ya:)

NTLite ile yapayım diyorum dizüstü zayıf, VM'de denemek ölüm oluyor :)

• Normal kullanıcı için dreamspark sürümü belli oldu desenize

• winmdows mağazada eclipse netbeans var mı bu nu öğrenci ne yapacak.asphalt 8 mi oynuyacak?

• Windows 10 pro sürümü var bende, başlata tıkladığım zaman bazen bilgisayarı kapat yeniden başlat sekmesi gözükmüyor, var mı aynısını yaşayan

• Merhaba

• Mağazada aradığımızı bulamazsak?

• Fiyat ne olacak acaba? Ücretsiz mi?

• Öyle saçmalık olmaz ya,ne yapmaya çalışıyorsun Microsoft.

• Çok iyi, bundan sonra celeron veya pentium cular kasmadan kullanacak.

• Direk çöp :))))

• microsoft neden bu tarz düşük çaplı şeref yoksunlukları içerisine giriyorki yazık cidden

• quote:

Çöp diyenler bi zahmet çok değerli fikirlerini sunsun da biz de bilelim neden çöp olduğunu. 150 dolarlık bir bilgisayarda çalışabilen bi işletim sistemi yapabilen çok fazla şirket var sanırım. Daha eline alıp test dahi edemediği bir ürün için çöp diyebilmek de büyük zeka örneği. Diyecek bir şeyiniz olsun bik bik aynı haltı tekrarlayıp durmayın.

Ozaman Linux olsun 100$ olsun. Microsoft burda tekelcilik yapmış yine.
  • Bütün büyük firmalar başta windows,office bunun gibi niceleri cd,dvd olarak büyük firmaları göz önün'de tutularak pahalı fiyatlara satılıyor.Geride kalan insanları hiç kimse düşünmüyor.Sonra'da çıkıp bizim ürünlerimiz neden az satıyor deniliyor ?Çok pahalı satıldığı için insanlar farklı yollardan temin ediyor.Ücretsiz yazılımlara ve kopya ürünlere yönlendiriyorsunuz insanları.En büyük hata siz değerli üretici firmalarda.

Saygılarımı sunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blasterreal

quote:

Çöp diyenler bi zahmet çok değerli fikirlerini sunsun da biz de bilelim neden çöp olduğunu. 150 dolarlık bir bilgisayarda çalışabilen bi işletim sistemi yapabilen çok fazla şirket var sanırım. Daha eline alıp test dahi edemediği bir ürün için çöp diyebilmek de büyük zeka örneği. Diyecek bir şeyiniz olsun bik bik aynı haltı tekrarlayıp durmayın.

Ozaman Linux olsun 100$ olsun. Microsoft burda tekelcilik yapmış yine.

Tekel? Acabilirsen memnun olurum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.