Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (2051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20492050205120522053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne varmış konunun sayfa sayısında? 2000 sayfa yazıyor? Bu mu kriter? Amazon Türkiye indirimleri konusu 9000 sayfa. TV tavsiyeleri konusu 3700 sayfa. Dijital PC Oyun fırsatları konusu tam 15 bin sayfa. Hiçbirisi de efsane değil?

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt

Konu sahibi arkadas binbir emekle konuyu hazirlamis.Kurulumdan tutta ise yarar uygulama ayar vs.Mevcut bikere konunun windows 10 da tam detayli olarak Forumda tek konusu ustelik herkesede elinden geldigince cevap yazıyor Sorunlari ile ilgileniyor.Senin icin degilse bile Windows ve Windows 10 icin konusuyorum benim icin efsane olmaya yeter Cunku bilmedigim bicok seyi bu konuda ogrendim.Sorunlarima bu konudan ve Mühendismurat arkadasdan Ve MRT arkadasda ogrendim.Yani konu basligina efsane yazdi dye bu kadar tepkili olmakda yersiz.Sizi elestirmiyorum.ama konunun basligindan ziyade icerigine egilmenizi varsa bilgilerinizi paylasmanizi yok ise bilgilerden faydalanmanizi tavsiye ederim.Saygilar iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 5 Ağustos 2022; 9:57:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İndirim ve fırsat konuları ülkemiz fakir olduğu için o kadar fazla. Konuların kalitesinden değil. Kalite ararsan gelirsin windows 10 konusuna. Zaten gelmişsin de Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

Her şey bitti, buna mı kafayı taktınız. Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

Bu konuyu her hangi farklı konu ile kıyaslamaya gerek yok. Altını kuyumcuya götürürsen değer görür, hurdacıya götürürsen aynı değeri görmez. Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

Burda çok emek ve değerli paylaşımlar var.

Bize göre bu konu efsane, konu sahibinin ve paylaşım yapan arkadaşların emeğine sağlık. Size göre efsane değilse, konuya uğradığınızda selam vermenize de gerek yok, "osurmanıza" da gerek yok.

Sefa ile. Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• Levcho L kullanıcısına yanıt

Kafama bir şey takıldı, sordum, öğrendim. Kibarca bir soru sordum, arkadaşlardan da kibarca cevap aldım. Takındığınız üslup, terbiyesizlik sizin karakterinizi yansıtır. Sen efsane "osurmalarına" devam edebilirsin. Kendin burada osuruyorsun diye insanların "insan" gibi iletişim kurmalarına dahil olup, ortalığa pisliğini sıçratma. İyi forumlar.

• Levcho L kullanıcısına yanıt

Bu konuda Microsoft'un bu tavrı güzel, olması gereken bu.. yok süre kısıtlaması yok bilmemneye falan gerek olmasın kardeşim adam zamanında senin firmana orijinal lisans parası ödemişse bunu kabul etmen gerekiyor. 3 yılda bir yeni sistem çıkarıyorsun buna kim yetişebilir? Gerçi bence asıl amaç telemetrysi bol windows'a geçirtmek isteyişi...

Bu arada gelen güncellemelere uzun süre temizlik yapmamış olanlar ilk sayfada yazdığım gibi LCU ve SoftwareDist. klasöründeki 100k+ gereksiz dosyaları silsin bakın sistem nasıl rahatlıyor.. Her seferinde 500-700mb güncelleme geliyor gblarca veri boşu boşuna yer kaplıyor özellikle az kapasiteli SSD'si olanlara hayat kurtarıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Ağustos 2022; 14:24:18 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Hatırlatma için teşekkürler. Dosyaları temizledim.

Ondan sonra niye efsane konu :)

• Windows 10 kullanıyorum. Hiçbir problem yokken az önce güncelleme sonrası sanırım sıvı soğutmanın pompası çalışmamaya başladı. Bilgisayar kendi kendine kapanıyor açınca. Yüksek sıcaklık uyarısı veriyor. Güvenli modda falanda açamıyorum. Pompayı söküp yeniden taktım. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • FALCREB kullanıcısına yanıt
    Pompanın kablosunu Pumpfan kısmından çıkarıp cpufan kısmına takınca düzeldi sorun. Ama neden böyle oldu hiç anlamadım.

Edit: Düzelmemiş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FALCREB -- 11 Ağustos 2022; 22:43:10 >
  • Konuyla ilgili çözüm önerisi olan var mı deniyim ? Eve geçince bios pilini bir söküp takıcam belki bios sıfırlanınca kendine gelir.

@MühendisMurat

Muhtemelen MSI, ASUS her neyse onun kendine özel yazılımını kullanıyorsundur ondaki ayarları da sıfırla. (hala stabil değiller bazen böyle baş ağrıtıyorlar, çok gerek olmadıkça kullanmayın.)

--Bios'u sıfırla

---Bağlantıları ilk haline getir.

Msi ve Corsair yazılımlarını kullanıyorum.

Anakart,ekran kartı : MSI

Fanlar, sıvı soğutucu : Corsair

Nasıl kullanmalıyım sizce ? Format atıp 2 uygulamayıda kurmasam daha mı iyi olur ?

İkisi birbiriyle çakışıyor olma ihtimali çok fazla, birisinden birini kullan çok lazımsa.

Hocam bios pilini çıkartıp bekledim biraz. Sonra pcyi açıp msi sdk ve dragon centerı sildim. Sonra bilgisayar kapandı yine sıcaklıktan. Sorun çözülmemiş gibi duruyor. Ne yapabilirim sence ?

Güncelleştirmeyi de sil, bu nasıl iş anlamak zor microsoft harbi baydın be arkadaş bu ne ya!

Corsair yazılımından göremiyor musun hızı ve sıcaklığı, yaptığın ayar uygulanmıyor mu? tersini dene o zaman onu silip MSI programıyla bak. (sanırım Pumfan'a takılmasını MSI yazılımları istiyordu)

• Windows 10 KB5016616 (Build 19044.1889) Ağustos Güncellemesinde göze çarpan iyileştirmeler var

-Microsoft is reducing the overhead of resource contention in high input/output operations per second (IOPS). This fixes performance issues experienced on certain systems.

-Microsoft is improving the OS upgrade experience. This update fixes the “push-button reset” feature.

-Microsoft has fixed an issue that restricts event logging channels and removes EN-US language pack.

-Microsoft has fixed an issue that prevents Windows Troubleshooter from launching on desktop. A bug affected Bluetooth, WiFi, hardware and other troubleshooting tools, but it has been fixed in this latest update.

-Microsoft is updating the “remove-Item cmdlet” and it will now interact with Microsoft OneDrive folders.

-A bug that causes certain docking stations to lose internet connectivity has been fixed.

-Microsoft is improving Windows 10’s system to cache additional audio endpoint information.

-Microsoft has fixed an issue that might consecutive video clip playback to fail in games that use DX12.

-Microsoft has fixed an issue that crashes Windows when the feature “Windows Defender Application Control” is turned on and Intelligent Security Graph is also enabled.

-Microsoft has also fixed an issue with the Windows profile service failing sporadically..

• Svchost.exe güvenlik duvarindan kapatinca pc internete girmiyo.neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sorunu çözemedim hala. Biosu sıfırladım ve format atmaya çalıştık ama format atarken yine kapandı. Pompanın arızalı olması dışında başka bir sorun olabilir mi sizce ? Yeni pompa aldım şimdi gelmesini bekliyorum. Başka bir çözüm öneriniz varsa pompayı açmadan denemek isterim.

Maalesef hocam sistemin sağlıklı çalıştığı ana geri döndüğünde hala sorun varsa donanım kaynaklı olabilir, güncellemeye denk gelmiş olabilir.

• Minik bir soru arkadaşlar.

İlk sayfadaki yazan gereksiz dosyalardan kurtulmak için LCU ve SoftwareDist. klasöründeki dosyaları silebilecek bir kod yazılabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 20492050205120522053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.