Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (2028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20262027202820292030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kısmen oluyor başka türlü zaten çekilmez bu aptal windows, başkalarına verilerimizi yollamak için tasarlanmış, menüler w8den kalma, ayarlar menüsüde çakma mac gibi öyle toplama bir şey ben tamamen mecburiyetten kullanıyorum, driver dayatmasından dolayı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce 11 den 10 a döndüm herşeyi ayarladım mis gib 21h2 çıkmışWindows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Windows 10'un kendisi tam bir Spy OS, Bloat OS. Net. Windows 8.1 bundan iyidir. En iyisi son 7 idi. Tekelleşmenin verdiği güç ve kişisel verilerin sağladığı fahiş gelirden ileri gelen gözü dönmüşlük ile 10 çekilmez ve bol sorunlu bir OS haline geldi çoktan.

(Son kullanıcıya tercih ve söz söyleme hakkı bile vermiyor, işletim sistemini kendileri sahiplenmiş durumda).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 17 Kasım 2021; 15:7:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21H2 yi yüklediniz mi? Var mı bir yenilik acaba?

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

Sürücü kurulumundayım ama sistemi sadece oyun için kullandığımdan fazla girmiyorum os detaylarına yenilik varsada farketmem yani. 

XP zamanlarında casus işlemler listem vardı artık saldım sürücü güncellemek bile yoruyor gerçi 1 ayda 3. temiz kurulumu yapıyorumWindows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]  bakılcak birşey varsa bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 18 Kasım 2021; 10:34:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21h2 kuruldu ama ikonlar halen aynı neden değişmedi.

• Windows 10 LTSC 2021 Çıkmış 21H2 Tabanlı Onu Kuralım Hız ve stabilite için Bu LTSC sürümleri Güzel oluyor

• Education 21H2 çıkmamış, edu üzerine pro kursak olur mu sizce?

• Pencereyi tutup kenara vurunca ekranın 2 ye bölünmesi kaldırıldımı yoksa benmi kapattım acaba

• mahferer kullanıcısına yanıt

Cevap beklemeden denedim

Kurdu

Win 10 21H2 education 19044.1348 oldu..

• MrChame kullanıcısına yanıt

Latency değerleri yüksek onların oyun falan oynanmaz o sistemler de.

• Sen kapattın.

Mağaza güncellenmiş.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 19 Kasım 2021; 2:45:19 >
  • SnavS kullanıcısına yanıt

üzerine sağ tık gizle de

21H2 Yükledim ama mağaza güncel değil hatta ingilizce, sadece ayarlar kısmı Türkçe nasıl düzelteceğiz.

• dahool kullanıcısına yanıt

Windows 10 Manager uygulamasını yükle.

-Customization

--Windows App Settings

---Clean Windows Store Cache'e bas.

----Change Windows Region > Türkiye > Apply

Deneyip sonucu söyleyeceğim, teşekkürler.

Dediklerinizi yaptım uygulama güncellendi. Şu an için sorun yok. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 19 Kasım 2021; 20:10:26 >
  • hocam selamlar

latency değerleri en düşük hangileri var ?

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

1607 var. Güncelleme yapmadan kullan. Yoksa bu da sapıtıyor.

• Yeni oyunları oynatır mı hocam sanki 1609 altı xbox gamepass uygulamasını felan mı kullanamıyorduk, rtx mi açılmıyordu böyle bir şey vardı sanki

• 
Sayfa: önceki 20262027202820292030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.