Şimdi Ara

Windows 10 pro Key nerden alınır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
12.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Celonfix

2.si OEM lisans sanırım tek kullanımlık uzak dur ondan. ilk linktekini yada plati.market üzerinden al lisans. ikinci el bölümündede satanlar vardı lisans.

Alıntıları Göster
    Eptt avm den aldım hem 22 TL diye hem de sordum retail değilmiş, 29 TL lik olanı da sordum tek şifre dedi aktif edildiği bilgisayar da kullanabilirsiniz dediler, bende ikisi de aynı diye 22 TL ligi aldım.

Retail piyasada yok sanırsam varsa da 100 110 TL herhalde senin dediğin yerede bir bakayım. Aldık gerçi ama teşekkürler.

Forumda baktım konuları kilitlemeye başlamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Eptt avm den aldım hem 22 TL diye hem de sordum retail değilmiş, 29 TL lik olanı da sordum tek şifre dedi aktif edildiği bilgisayar da kullanabilirsiniz dediler, bende ikisi de aynı diye 22 TL ligi aldım.

Retail piyasada yok sanırsam varsa da 100 110 TL herhalde senin dediğin yerede bir bakayım. Aldık gerçi ama teşekkürler.

Forumda baktım konuları kilitlemeye başlamışlar.

Alıntıları Göster
    Ben forumdan retail lisansı 30TLye almıştım. Tabi 3-4 sene geçti üzerinden.

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    O zamanlar dediğin gibi de hatta 2018 ortalarına kadar böyle gitmiş sorun etmemiş Microsoft ama artık savaş açmış herhaldeki birçok yer de yasaklanmış. Teşekkürler.
  • Microsoftun bizzat kendi sitesinden lisansli olarak bedavaya indirilebiliyor en az 10 makinaya kurdum yada benmi yanlis biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben iki üç site buldum sence hangilerini almalıyım.
    https://www.epttavm.com/item/60755436_windows-10-pro-retail-lisans?gclid=CjwKCAiAy-_iBRAaEiwAYhSlA3KqwOgs3Ngi9fQbv81pO3gOfj63Yrj4VF6Mk0JuPs3G7AanDLZo1RoCT-sQAvD_BwE
    https://www.softperia.com/Windows-10-Pro-32/64Bit-Dijital-lisans-7/24-Teslimat1

Alıntıları Göster
    Aldınız mı hocam ben de alacağım bir kaç gün sonra. Geç oldu cevap ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

Aldınız mı hocam ben de alacağım bir kaç gün sonra. Geç oldu cevap ama.

Alıntıları Göster
    eptt avm dekini aldım 22 tl 'ye ve hemen geldi, ama kodu girmedim daha windows 10 pro yu indirdim ve belleğe attım bilgisayarı hazırlıyorum kurmak için key 'i de o zaman deneyeceğim özel mesaj atarım bilgilendirme için.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcıda hocam 4 euroya amazonda?güncel mi?ya da güncel uygun fiyat ve güvenilir neresi veriyor biliyor musunuz?

• Barış Akkuş kullanıcısına yanıt
    Konuya paylaşmıştım ürün linklerini ama amazon.de üzerinde artık satış yapmıyorlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Konuya paylaşmıştım ürün linklerini ama amazon.de üzerinde artık satış yapmıyorlar sanırım.
    Hocam N11 ve GG'de satıcı kalmadı. En temiz makul fiyatlı key nereden satın alabiliriz Pro için?

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    https://www.epttavm.com/itemlist?catprod_url=&t=windows%2010%20key

Burdan aldım Dilek Bilşimmi neydi alamn önce aradım. Ne akdar üsre içidne kayi veriorsunuz diye. Siparişi geçtim 3-4 dk sonra maiile attılar. Oem keyler sıkıntı yok.
  • Aynen üyem bende eptt avm den aldım, sonra da başka konuda 14,90 tl 'ye gelen key den aldım o da geldi. Sorun yok. Teşekkürler.
  • Ben 3 bilgisayarda da oem key kullanıyorum,
    Anakarta işleniyor key, o yüzden aynı keyi başka sisteme kurduğunda korsan key gibi görüyor, ama ilk anakarta kurduğun sistemde ömürlük kullanırsın.
    İnception teknolojiden aldım en son keyi 19tl.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

eptt avm dekini aldım 22 tl 'ye ve hemen geldi, ama kodu girmedim daha windows 10 pro yu indirdim ve belleğe attım bilgisayarı hazırlıyorum kurmak için key 'i de o zaman deneyeceğim özel mesaj atarım bilgilendirme için.

Alıntıları Göster
    Hocam bugün alacağım.https://www.epttavm.com/item/33161277_microsoft-windows-10-pro-dijital-indirilebilir-lisans bu ürünü buldum. Siz ptt avmden aldığınız ürünü sorunsuz kullanıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

https://www.epttavm.com/itemlist?catprod_url=&t=windows%2010%20key

Burdan aldım Dilek Bilşimmi neydi alamn önce aradım. Ne akdar üsre içidne kayi veriorsunuz diye. Siparişi geçtim 3-4 dk sonra maiile attılar. Oem keyler sıkıntı yok.
    Bir sıkıntı yaşadınız mı hocam? Nasil aktif ediliyor key?

• TekilBey kullanıcısına yanıt
    Windowsu issunu attığın usbden yükelrken kurulumda sana windows keyi soruyor ,normal windows nasıl yükleniyosa öyle. Maille geldi key 1 ay oldu bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Windowsu issunu attığın usbden yükelrken kurulumda sana windows keyi soruyor ,normal windows nasıl yükleniyosa öyle. Maille geldi key 1 ay oldu bir sorun yok.
    Ben format attım. Bundan sonra key girme şansım yok mu? Tekrar mı format atmalıyım?
  • TekilBey kullanıcısına yanıt
    Olması lazım fixlediysen kmspico gibi bişeyle onu kaldırman lazım. Hiç yapmadım bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

Hocam bugün alacağım.https://www.epttavm.com/item/33161277_microsoft-windows-10-pro-dijital-indirilebilir-lisans bu ürünü buldum. Siz ptt avmden aldığınız ürünü sorunsuz kullanıyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Buradan aldım hocam sorunsuz kullanıyorum ve pro aldım keyi gönderdiler aktif ettikten sonra da enterprise oldu. Ya benim şansıma ya da böyle veriyorlar bilemem. Key internetten aktif oluyor. Windows kurarken yazdığınızda kabul etmiyor. Masaüstüne gelince ve keyi aktif et deyince tabi internete bağlı olmanız lazım, et deyince aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 10 Mart 2019; 5:39:48 >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Hocam bende crackli wimdows 10 pro vardı şu an windows etkinleştir yazıyor bu oem veya retial key i direkt ürün anahtarı gir kısmına yazsak oluyor mu yoksa illa baştan windows mu kuracaz ?

• Konu hortlamış. Tesadüf bulduğum bir yöntemi paylaşayım.

Eski netbook'umun arkasındaki şifreyi aktivasyon bölümüne yazarak aktifledim(windows 7 yüklüydü ona). Daha yeni yaptım bu işlemi, windows 7'den upgrade işlemi kalkalı epey oldu ama bu şekilde de oluyor. Ayrıca oem windows olması lazımdı netbook içerisindeki ama yine de oldu.

Evde eski bilgisayarınız varsa ondaki windows anahtarını deneyin. Konuyu hortlatan arkadaş: yeniden kurmana gerek yok, aktivasyon bölümünden kod girebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.