Şimdi Ara

Windows 10 Pro 500 Tl'yede var 30 Tl'yede Bu ikisinin Farkı nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben windows 10 orijinal almak istiyorum. Araştırıyorum Normalde fiyatlar çok değişken İndirilebilir OEM lisans keyleri 30Tl diyor şimdi ben onu alsam hakka girmeden orijinal windows kullanmış olurmuyum ? O 30 Tl'liklerde bi sıkıntı çıkarmı ? Ne önerirsiniz ?

• retail key alırsanız lisans sorununuz olmaz. (oem alırsanız kurulan pc de kalır)

https://www.n11.com/arama?q=windows+10+pro+retail
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki oem alırsam sonra format atarsam yine aynı keyi kullanabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriploitMezun

Hocam peki oem alırsam sonra format atarsam yine aynı keyi kullanabilir miyim ?

format sonrası aynı key kullanılabilir. attığım linkteki "retail" keylerden alırsanız, pc değişimi yaptığınızda sorun yaşamazsınız.
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam yardımcı olduğunuz için teşekür ederim aklıma yattı
  • 30 TL linkini verir misin ? bana da 2 adet lazım
  • Yanılmıyorsam oem lisans denen şeyi yeni bir ana kart işlemci ve hdd ile veriyorlar. Onun haricinde sadece oem lisans alamiyorsun. Diğer türlü kutulu sürüm oluyor ki bu da gidip mağazadan film dvdsi almak gibin bişe... O da çok paalı tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Konuma Göz Atabilirsiniz. Ben Size Benim Sattığım Gibi Retail Lisans Öneririm.https://forum.donanimhaber.com/satilik-windows-ve-office-lisanslari-windows-10-pro-ve-office-2016-stoklarda--123643525#123643525
  • win7 onceki bilgisayarimla geldi. pahali olmayan bi bilgisayardi. muhtemelen oem versiyondu. yeni laptopu freedos aldim ona kurdum calisti. sona da win 10guncellemesini de aldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.